Naukowcy odkryli nowy lek w starożytnych manuskryptach

Kategorie: 

„Wszystko jest nowe, albo dobrze zapomniane stare”. Wyrażenie to po raz kolejny potwierdzono w nowym odkryciu naukowców, zaangażowanych w poszukiwanie sposobów niszczenia gronkowca złocistego (łac. Staphylococcus ureus).

 

W poszukiwaniu szczepionki, naukowcy przejrzeli starożytny manuskrypt, napisany tysiące lat temu. Okazało się, że zamieszczono w nim skuteczny przepis. Cudowny lek składa się z  porów, czosnku, wina i żółci młodego byka.

Cztery porcje leku badacze testowali na szczurach. Dawno zapomniane receptury doskonale, co było zaskakujące, radziły sobie z bakteriami, których nie mogły pokonać osiągnięcia współczesnej medycyny! Medykamenty, tworzone na podstawie historycznej receptury, niszczyły skutecznie 999 bakterii z każdego tysiąca.

Do tej pory gronkowiec złocisty jest jednym z najbardziej niebezpiecznych jego odmian. Uważa się go za prawie niemożliwego do wyleczenia. Jego nosicielami jest około 20 % mieszkańców ziemi. Wywołuje on około stu różnych niebezpiecznych chorób.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

No to spróbujcie sobie

No to spróbujcie sobie wyobrazić ile tej prastarej wiedzy znalibyśmy dzisiaj, gdyby nie "szlachetna" działalnoś kościoła żydo-katolickiego.

2
0
Portret użytkownika RW

odczytałem z tekstu

odczytałem z tekstu pokazywanego w trakcie filmu - to jest maść do oczu brać po równi masowo czosnku ,pora,wina i żółci woła /funt/zmiksować oni w mosiężnym naczyniu /były takie możdzierze do tłuczenia ziół ,pieprzu/ stało to 9 dni w tym naczyniu, po czym odciskali przez sukno czyste po czym piórem ptasim na noc nanosili to na róg oka .

1
0
Portret użytkownika 85r

Por i czosnek dobre na

Por i czosnek dobre na odrabaczanie. Do tego jeszcze trzeba dodać kiszonki. I mamy naturalny antybiotyk na większość dziadostwa.

1
0
Portret użytkownika angelus maximus rex4

W ludzkiej wiedzy i nauce są

W ludzkiej wiedzy i nauce są luki wynikające z perforacji ciagłości przekazywania informacji.
 Wiele wynalazków na przestrzeni dziejów zostalo zagubionych w wyniku wojen, śmierci autorów, lokalności stosowania.
Wskutek krótkiego życia człowieka wiedza i informacje ulatują wraz z nim a środki techniczne zapamiętywania i dokumentacja ginie wkrótce po nim.
 Wystarczy aby obecnie był energetyczny reset dużej mocy i cała wiedza, która mozolnie zostala odtworzona, lub stworzona ginie na eony czasu...
 Z tego wynika, że wiedza nie ma sensu, bo jest krótkotrwała...tak jak krótkotrwały jest cżłowiek..
 Nie trzeba tysięcy lat a wystarczy jedno pokolenie, by zapomnieć jak kuje się stal w kuźni...,
czy wyplata wiklinowe koszyki...
Wiedza przemija, bo jest bez wartości...
I tylko wartości nie przemijają, te które przekazujemy swoim pokoleniom, z czym walczy syjonistyczny Szatan tej ziemi...
 
 

0
0
Portret użytkownika RW

Wilma31.03.2015 r w arykule

Wilma31.03.2015 r w arykule Tysiąc letni specyfik potrafi zabić super bakterie pisze "cebula/onion/,czosnek/garlic//,wino i żółć z krowiego żołądka " nie por i na filmie widać krojenie cebuli ,nie wątpię w dzziałanie pory Ale dzięki za zamieszczony artykuł po filmie jest namiar na strone .Wesołych Świąt pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika dxf

Zapomniane także nano srebro

Zapomniane także nano srebro zakres stężeń od 50 do 75 ppm, wielkość max. do 10 nm, Taką wielkość można uzyskać tylko za pomocą powolnej elektrolizy, wszystkie metody chemiczne odpadają.

1
0
Portret użytkownika Sajgoniarz

Chyba muszę się zgodzić z

Chyba muszę się zgodzić z Tobą po raz drugi. Ludzkość co chwilę okdrywa coś na nowo, bo tak na prawdę kiedy cywilizacje upadają, przepada razem z nimi cała wiedza, a następna.. no cóż, musi wymyślać wszystko od cepa do bomby jądrowej.

1
0