Na niebie nad brytyjskim lasem obserwowano UFO

Kategorie: 

Mieszkaniec brytyjskiego hrabstwa Suffolk, spacerujący z psami po lesie, ujrzał na niebie dwa dziwnie migające obiekty. Mężczyzna zarejestrował zdarzenie telefonem komórkowym i twierdzi, że jest świadkiem wizyty UFO na Ziemi.

 

Przerażony George Taylor powiedział, że nigdy nie widział czegoś podobnego. Na opublikowanym filmie można ujrzeć trzy dziwne, jasne obiekty, które szybko przemieszczają się na tle szarego nieba. Paradę niezidentyfikowanych statków, przerywa przelatujący helikopter. Cudownie migające światła wyraźnie go unikają.


Brytyjczyk opublikował film na YT z nadzieją, że ktoś wyjaśni mu sensownie to, co ten zaobserwował. W 1980 roku, twierdzą niektórzy, w lesie, gdzie spacerował Brytyjczyk, rozbił się rzekomo statek kosmiczny. W 2013 roku powstał nawet reportaż na ten temat.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gościu

Patrząc szybko na ten tytuł

Patrząc szybko na ten tytuł artykułu, wyszo mi o tak: "Na niebie brytyjskim zaatakowano laserem UFO"

0
-1
Portret użytkownika KoFiPL

Hurra ! Aby było ich jeszcze

Hurra ! Aby było ich jeszcze więcej - i żeby te elity i rządy zakłamane i wszystkich kłamczuchów szlak trafił ! Biggrin

1
0
Portret użytkownika Q...

Nie wiem z czego tu się

Nie wiem z czego tu się cieszyć.   Przecież wiadomo że ich "szlag trafi". Załatwi ich "przeciwchryst", czym/kimkolwiek jest lub będzie, któremu wzmiankowane przez ciebie naiwne kukiełki szykują klepisko do jego światowego brakedance'u. Wiadomo też, że zdecydowana większość naiwnych zachwyci się nim ("pokój i bezpieczeństwo"). A on będzie "riezał" tak jak jeszcze nikt tego nie robił przed nim.  Może warto sięgnąć do klasyki i przypomnieć sobie co tam prorokowano?.

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Podejrzane że ten śmigłowiec

Podejrzane że ten śmigłowiec tak latał coś zauważyli,dobrze że nie wpadli na pomysł zbliżyć się to tego,musieli by spadochrony założyć,ciekawo czy pilot był niedowiarek,coś go zaciekawiło,jak i mnie,oczywiście podstawa monitorek do tyłu                                     http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c04652b5a9e6075d.html                                                                                                                             http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7fe2b4a279d4360.html                                                                                                                               http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/178f1cb3dde02159.html                                                                                                                         

0
0
Portret użytkownika Dżolka

Zibi, na jakim świecie

Zibi, na jakim świecie żyjesz? Przecież oni doskonale wiedzieli co to jest, dlatego właśnie tam byli tym helikopterem. I doskonale wiedzieli jak blisko mogą podlecieć.

0
0
Portret użytkownika taght

Piękne, ciekawe co to tak na

Piękne, ciekawe co to tak na prawdę jest. Szczerze już wątpie w to, że to są obiekty fizyczne raczej coś co jest z pogranicza naszej rzeczywistości.

0
0
Portret użytkownika Dżolka

Wygląda na mothership i sama

Wygląda na mothership i sama obecność helikoptera potwierdza, że jest coś na rzeczy.

0
0