Obcy nas obserwują, twierdzi emerytowany astronauta

Kategorie: 

Edgar Mitchell to były astronauta i lunonauta, szósta osoba, która chodziła po Księżycu, To z jego ust padły zapewnienia, że UFO istnieje. Sam stwierdził, że podczas swoich misji widział te obiekty bardzo często.

 

Zapytany, dlaczego wciąż trwa zakłamywanie rzeczywistości jakoby UFO nie istniało oświadczył, że to ze strachu przed globalnymi konsekwencjami. Astronauta twierdzi, że czas zasłony milczenia się kończy i niedługo świat pozna prawdę. kapitan Mitchell przyznał, że nigdy osobiście nie widział obcego ale nie jest na tyle naiwny aby wierzyć, że życie jest tak wyjątkowe, iż powstało na jednej tylko planecie. Astronauta twierdzi wręcz, że obcy ciągle tu są ale pozostają w ukryciu.

To już kolejny z szacownych weteranów programu księżycowego Apollo, który mówi o dziwnych rzeczach związanych z UFO. Poprzednio podobne opinie wyrażał drugi na Księżycu Buzz Aldrin, który stwierdził publicznie, że księżyc Marsa, Fobos jest sztucznym obiektem i na jego powierzchni znajduje się artefakt zwany Monololitem.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lucas

...artefakt zwany MONOLOLITEM

...artefakt zwany MONOLOLITEM - jak rozumiem, to męska odmiana Lolity, wykonanej z pojedynczego i jednorodnego kawałka materiału - MONO LOLIT. Ciekawe, że życie nieorganicze również jest takie bogate - nie wiedziałem. 

A na serio, ciekawi mnie to doniesienie. Chętnie bym się dowiedział więcej.

0
0
Portret użytkownika malejko

przekonaliśmy się co za

przekonaliśmy się co za ludzie tam zyją kłamcy oszuści sekciarze poprostu to bandycki kraj przeciez sami wiedzą co wyrabiają niszczą ziemię atratosferę jonosferę przeciez kazdy z nas umrze a klony to nie my pobutka zydo masony i ciort wie jeszcze kto tam jest ale od polski i prawdziwych polaków precz

0
0
Portret użytkownika Rasta4Peace

Gdyby mieli też się pokazać

Gdyby mieli też się pokazać kiedyś oficjalnie nasza nauka na takim piekle by nic nie przyniosła bo poprostu go by nie było, tak jak mówi ten pan powoli zasłona się odsuwa, najwyższy czas. Teraz zobaczymy kto zdał a kto nie, prawdziwy sędzia wróci.

0
0

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Toma de Aquino

Amerykanie na księżycu byli

Amerykanie na księżycu byli ale historia, którą przedstawili opini publicznej jest w dużym procencie sfabrykowana. Po prostu usa musiało pokazać lądowanie na księżycu jako sukces medialno-propagandowy ! Smile skąd my to znamy ? To trochę tak jakoś jak u nas, same sukcesy i zielone wyspy..  Smile Dla nas Polaków najważniejsza jest PRAWDA bo prawda wyzwala z godnie ze słowami naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa ! Yeshua Ha'Mashiach, a po grecku: ησοῦς Χριστός-Iesous Christos http://www.youtube.com/watch?v=yo5w0pm24ic http://www.youtube.com/watch?v=MalYSn_qIU4&feature=relmfu

0
0
Portret użytkownika asgarius

może ktoś dać linka do info

może ktoś dać linka do info odnośnie wypowiedzi Buzza na temat monolitu znajdującego się Fobosie?? najlepiej w polskiej wersji??

0
0