Obserwacja dziwnego obiektu w okolicy tarczy słonecznej

Kategorie: 

Najczęściej rzekome Nibiru, czy drugie słońce obserwowane za pomocą amatorskiego sprzętu wideo okazuje się być po prostu odbiciem soczewki reagującej tak na intensywne światło emitowane przez naszą gwiazdę. Ten film jest jednak inny i to, co przedstawia jest naprawdę zaskakujące.

 

Obserwacja rozpoczyna się w momencie, gdy Słońce jest przesłonięte przez chmurę. Wtedy obiekt jest naprawdę dobrze widoczny. Po chwili znika za chmurą, co jest dowodem na to, że znajduje się za nią a to już naprawdę daje do myślenia.

 

Autor filmu twierdzi, że został on nagrany 14 września w Północnej Walii. Aby udowodnić prawdziwość obserwacji przeciera nawet szkło aparatu dowodząc, że nie mamy do czynienia z żadnym paprochem, ale prawdziwym, niewytłumaczalnym zjawiskiem.

 

Trzeba przyznać, że gdyby rzeczywiście jakiś obiekt nadlatywał w naszym kierunku nie mógłby być ulokowany lepiej dla zapewnienia całej sprawy w tajemnicy. Może faktycznie coś się zbliża, coś, czego nie widzimy, bo zwykle w Słońce się nie patrzy. Ten, kto dysponuje teleskopem może próbować rzucać tarczę słoneczną na kartę lub ścianę, bo jakkolwiek dane z SOHO czy STEREO można retuszować to tego typu obserwacja mogłaby potwierdzić czy coś rzeczywiście nadlatuje.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Maryta

Słuchajcie ja mam trzy

Słuchajcie ja mam trzy zdjęcia z zeszłego czerwca robione jedno po drogim i na każdym taki obiekt jest w innym miejscu. Możnaby żec, że to odbicie światła, ale jak mi się uda przesłać to sami zobaczycie, że chyba jednak coś jest na rzeczy.

0
0
Portret użytkownika Stachoo

Gdyby to coś było między

Gdyby to coś było między ziemią a słońcem, byłoby ciemne. Jest oswietlany przez słońce, więc musi być za słońcem. Daleko od nas.

0
0
Portret użytkownika syzyf

zeczywiscie mozna taka

zeczywiscie mozna taka "kulke" kolo slonca zobaczyc,widzialem juz pare razy latem-polnocne niemcy.Oczy bola,z maska spawalnicza nie widac

0
0
Portret użytkownika iness

hmmm.... a czy można by to

hmmm.... a czy można by to obserwowac przez kliszę? albo dyskietkę ? i czy w polsce jest widoczne - w sumie mamy inny kąt widzenia słońca niz wallia

0
0
Portret użytkownika NEDDON

Dziwne, ja czesto fotografuje

Dziwne, ja czesto fotografuje slonce i dopiero po przeczytaniu tego artykulu dokladnie ogladalem moje zdjecia. Na kilku z nich, przy powiekszeniu, cos widac... Robilem je w ubieglym tygodniu o 9 tej rano.

0
0