Tort z wizerunkiem martwego Lenina, skonsumowany podczas dziecięcych urodzin

Kategorie: 

Rosjanie to najbardziej dziwaczny naród na świecie. Wystarczy obejrzeć ten szokujący film…  Okazuje się, że nie na darmo mówi się o wrodzonej dziwaczności Rosjan. Z jednej strony obywatele Rosji oburzają się, że burzone są pomniki Lenina na Ukrainie, a z drugiej – ze smakiem jedzą swojego komunistycznego przywódcę – pisze Join Info. Brzmi to absurdalnie, jednak jeden z mistrzów kuchni i spraw kulinarnych, wypiekł ogromny tort w postaci towarzysza Lenina, leżącego w trumnie. Słodkie ciało wodza spożyły dzieci podczas imprezy urodzinowej. Nie opublikowano danych na temat osób, konsumujących tort, ale wygląda to dość obrzydliwie…  

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kp

Widac ze co kraj to

Widac ze co kraj to obyczaj.Trupa tez bym nie ruszyl,wole swieze mieso.Mimo wszystko,jezeli juz mowimy o dzieciach,to pomysl norwegow na sposob edukacji uwazem za bardziej kontrowersyjny.Mysle ze wszyscy wiedza o co mi chodzi.Tylko nie wiem czy wszyscy sie ze mna zgodza?

0
-1
Portret użytkownika pawus

To taka ostatnia

To taka ostatnia komunistyczna wieczerza , bierzcie i jedzcie z tego wszyscy byleby każdemu po równo na talerzu

1
0
Portret użytkownika benet

Mówi się, że każde

Mówi się, że każde doświadczenie jest dobre Smile przeczytałem ? nie,nie przeczytałem, obejrzałem szokujący (!) film kurrrr... a, teraz wiem jak czuje się debil ! MASAKRA ! są pewne granice 

0
0
Portret użytkownika baca

plan był dobry -

plan był dobry - zainspirowali się katolikami i też chcieli swojego bożka zaszamać... tylko wyglądał trochę niesmacznie...
i stąd plan B

0
0
Portret użytkownika rimini

kiedyś oglądałam film

kiedyś oglądałam film dokumentalny "Ameryka, Ameryka" i powiem, że Rosjanie wcale nie są "lepsi" od Amerykanów, tak jest tyle obrzydliwych zwyczajów pokazanych, że leninowy tort przy tym to drobiazg.

0
0
Portret użytkownika pasjonat

Tym newsem portal stal sie

Tym newsem portal stal sie rafalala polskiego internetu, innemedium goes to fakt Smile
Admin Smile Miazga, jeszcze pare takich rodzynkow i na FB odlajkuje bo poprostu obciach

0
0

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika trzcina_1

wcale nie musieli go jeść ze

wcale nie musieli go jeść ze smakiem...
bo skoro wyglądał obrzydliwie to może i samakował obrzydliwie... Wink

0
0
Portret użytkownika H.R.

Dziwaczni?! Jedzenie tortu w

Dziwaczni?! Jedzenie tortu w kształcie trupa obrzydliwe???! Tallin, nie wiem czy jesteś wierzącym katolikiem dowolnej maści, ale wyobraż sobie, że katolicy wschodni i zachodni uprawiają taką obrzydliwość codziennie. Jedzą ciało zabitej ludzkiej ofiary i piją jej krew. Żeby było jeszcze bardziej jak w rodzinie Adamsów, spożywają tego trupa z przeświadczeniem, że został zabity właśnie personalnie dla każdego z nich, jako zadośćuczynienie za jego własne niegodziwości. I nie ma tu znaczenia używanie tłumaczenia, że hostia to wcale nie jest ciało zabitego, ponieważ sami utrzymują, że "materiał zastępczy" zamienia się w ciało zabitego ponownie człowieka  podczas tego obrzydliwego rytuału o nazwie "msza" . To nie są dziwacy. To jest skrajnie nienormalne. TO jest dopiero OBRZYDLIWE.
P.S.
Te dzikie zboki same chwalą się relikwiami, które są tkanką serca martwego człowieka. To są przypadki, jak sami twierdzą, kiedy hostia zamieniła się w mięso i krew podczas tego obrzydliwego, satanistycznego rytuału, niewinnie nazwanego mszą. Czy to się czymś różni od krwawych rytuałów np. Azteków, którzy dziwnym trafem też skupiali się na sercu ofiary??? Zbieg okoliczności, czy ślad po zaginionych rodach Żydów???

0
0
Portret użytkownika Arcanum

I nawet udało ci sie

I nawet udało ci sie pośrednio przeprowadzić sondę na IM. Po ilości ocen można by rzec, że mamy pół na pół wegetarian i miesożerców... (nie ubliżając bardziej) czytających stronę. Sorry katolickie robaczki, wiem że się nie podoba, ale komentarz H.R. jest jednym z najcelniejszych opisów tego powszechnego kultu smierci.

0
0
Portret użytkownika fh

Nie zabitego, a żywego

Nie zabitego, a żywego spożywają. Cuda eucharystyczne to potwierdzają. Ostatnio cud w Sokółce.

0
0
Portret użytkownika ZŁEMIĘSO

Ciekawe kto dostał

Ciekawe kto dostał LENINOWEGO  PTASZKA  ... talin co ty wyprawiasz z tym PORTALEM  - MASAKRA
         Smile

0
0

Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.
Gabriel García Márquez

Portret użytkownika TheOgoras

"wygląda to dość

"wygląda to dość obrzydliwie…" krzywdząca uwaga na filmiku widać jak Władimir Iljicz dzieciom smakuje można by rzec że nigdy nie był tak dobry

0
0