UFO na nocnym niebie nad rosyjskim Briańskiem

Kategorie: 

Na YouTube opublikowano film, na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający, pisze Bryansk Today.

 

Dimitrij Szek tak mówi o swoim spotkaniu z UFO 14 stycznia 2013 roku wieczorem: „O godz. 23 spojrzałem w okno i ujrzałem świecący obiekt na niebie. Leciał powoli w moim kierunku. Szybko pobiegłem po kamerę i zacząłem kręcić. Byłem podniecony. Ręce mi drżały i straciłem go z oczu. Przestałem robić zdjęcia i zacząłem wypatrywać ponownie.

 

Obiekt tymczasem zatoczył półkole o promieniu 1 kilometra i potem poleciał w kierunku północno – wschodnim”. Według świadków pojazd poruszał się około 2,5 razy szybciej niż samolot pasażerski. Zdaniem świadka, leciał ok. 5 – 6 kilometrów nad ziemią.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika m65

Powiem szczerze że i ja kilka

Powiem szczerze że i ja kilka dni temu widziałem coś takiego nad Poznaniem. Około 1 w nocy, leciało coś takiego (bezdzwięcznie) i świeciło stałym światłem podobnym do jarzeniowego ale...silniejszym. Po gdzieś pół minucie zwiększyło pułap i zniknęło na niebie. Nie wiem czy to ufo, dron, czy jakiś pieprzony TR-3B, ale wrażenie było imponujące.
I faktem jest, że coraz więcej ludzi dostrzega COŚ na niebie.

0
0
Portret użytkownika Q...

Stawiam na kolejne fUFO typu

Stawiam na kolejne fUFO typu Vimana z lampionu.  Podobnie jak quadrocoptery, lampiony budzą obecnie wielkie zamieszanie w środowisku badaczy UFO przysparzając im niepotrzebnej pracy!.

0
0
Portret użytkownika jaa

gdzieś czytałem o odkrytej w

gdzieś czytałem o odkrytej w grudniu 2013 asteroidzie która być może za jakiś czas zderzy się z Ziemią. Ale nie mogę tego znaleźć. Kojarzy ktoś takie info?

0
0
Portret użytkownika 85r

Ja tam widzę czarownice na

Ja tam widzę czarownice na miotle z lampką naftową. Po ciemku to naprawdę dużo można zobaczyć jak się wyobraźnie wysili.

0
0
Portret użytkownika pako1205

Ten film z

Ten film z Bremen-interesujący,jednak ten z Aachen-porażka,choć obiekt mógł być bardzo ciekawy,ale automatyka rekordera nie zogniskowała tego obiektu.Szkoda... .

0
0
Portret użytkownika pako1205

Tak,to prawda.Znajomy,z

Tak,to prawda.Znajomy,z uporem maniaka używa tego sprzętu do nocnych rejestracji i...,muszę przyznać,że za te talary-pracuje to w tych warunkach bez zarzutu.

0
0
Portret użytkownika Młody

Te i podobne są czcionki na

Te i podobne są czcionki na Internecie , można sobie poszukać i zainstalować na swoim systemie operacyjnym, ale o wiele lepsze są "Runiczne znaki pisane", inaczej się po nich czujesz, jak samemu sobie pisze się.
admin powinen podjąc temat o różncy pisma technicznego od pisanego, może kiedyś Smile

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika skin

Jak zwykle błyszczysz

Jak zwykle błyszczysz ignoranctwem baron. Zrób chociaż jeden film na dużym zoomie i utrzymaj obiekt w kadrze a wtedy jakaś firma napewno kupi od ciebie ten patent. Oczywiście nagrałeś już tyle filmów z muchami i innymi ufami że dobrze wiesz jak utrzymać obiekt w kadrze i pewnie z tego powodu krytykujesz ten materiał.

0
0
Portret użytkownika trzcina_1

A ja będę podniecona jak w

A ja będę podniecona jak w przyszłym życiu będę ptakiem , który nigdy nie zostanie pozbawiony wolności...... Smile

0
0
Portret użytkownika RH+

nie będziesz podniecona -

nie będziesz podniecona - będziesz wystraszona - bo kotki, bo inne ptaszki.
albo - będziesz martwa - bo ropa, bo ptaszki, bo kotki, bo samoloty, bo smog, bo mikrofale, bo pestycydy...
naprawdę chcesz w przyszłym życiu być ptakiem? I to jest pierwsze na liście rzeczy, które mogłyby Cie podniecić? 
 
Normalnie satyra na leniwych chłopów...
a wiesz... mnie czasem podnieca trzcinka, czasem pejczyk...

0
0
Portret użytkownika baca

na szczęście operator kiedy

na szczęście operator kiedy "był podniecony" nie stracił zimnej krwi i wykazał się błyskiem geniuszu bo... wziął kamerę w rękę...
a mógł wziąć kobietę...
i swoją genialną... spuścizną narobić w następnym pokoleniu niezłego bałaganu...

0
0
Portret użytkownika kh

Twoje petardy nie latają 2,5

Twoje petardy nie latają 2,5 Macha. I się nie spieraj, bo tak lata myśliwiec na dopalaczach

0
0
Portret użytkownika marczaj

ale mnje wqrfiajom takie

ale mnje wqrfiajom takie debilne filmy i autorzy idioci mówiący ze ufo w tym widzieli, qrfa prędzej matka na miotle takiego głąba tam leciała.

0
0
Portret użytkownika zibi1973

Jak to co to ufo,przecież nie

Jak to co to ufo,przecież nie dron, teraz będziemy mieli ich trochę więcej, z wiadomych przyczyn coraz więcej się zlatują,wszyscy na antarktydę,w wody oceanu czy wulkany nie polecą,jakoś muszą się rozmieścić, robi się coraz ciaśniej

0
0
Portret użytkownika baca

mi TO wygląda na jawne

mi TO wygląda na jawne łamanie praw człowieka i zasługujący na ostre potępienie przykład nieludzkiego talinnowskiego terroru...

0
-1