W Rosji na Zabajkalu spadł z nieba i eksplodował niezidentyfikowany obiekt

Kategorie: 

Do zdarzenia doszło w Czitoj (ros. Читой) w regionie Zabajkala. Niezidentyfikowany obiekt spadł z nieba i wybuchł. W wyniku eksplozji zniszczony został dom.

 

Uszkodzona dacza znajduje się na przedmieściach Czitoj, podaje 24MIR, powołując się na Agencję Tass. Zdaniem świadków, niezidentyfikowany obiekt „spadł z nieba”. Wybuch uszkodził dom, a w szczególności dach i rynny.

„Mieszkańcy słyszeli eksplozję. Na miejscu działa grupa dochodzeniowa. Znalezione odłamki metalu przesłano do analizy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku” – informują służby prasowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Zabajkala.

Nieznane jest źródło pochodzenia obiektu. Przedstawiciel Wschodniego Okręgu Wojskowego powiedział, że w momencie wypadku w regionie Zabajkala nie prowadzono żadnych ćwiczeń, ani testów wojskowych.
 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pilippp

czyli co to? satelita? inne

czyli co to? satelita? inne smiecie kosmiczne? czy moze wybuchł gaz w domu u ruska a wy piszecie ze to jakis obiekt spadł?
niegrzecznie tak napisac bez szczegółów i nie wrocic do tematu.

1
0
Portret użytkownika pozaziemskie_glupoty

Tak tylko gdybam...Ludzie są

Tak tylko gdybam...Ludzie są zasascynowani wszystkim co obce, z kosmosu, zbierają to, transportują...a może w środku był jakiś wirus i tym samym rozprzestrzenił się na obszarze xx kilometrów...?

0
0
Portret użytkownika Sajgoniarz

Już nakręcili o tym film ->

Już nakręcili o tym film -> Andromeda Strain. Przy okazji wspomnę że jest to jeden z czołówki filmów S-f jakie miałem przyjemność oglądać Smile

0
0
Portret użytkownika pasjonat

Po odłamkach sądząc to część

Po odłamkach sądząc to część jakiejegoś sterowanego pocisku, podobne widziałem u siebie w mieście jak pocisk spadł do hali produkcyjnej i roztrzaskał przesączarke do oleju.
 
 

0
-1

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lol

hehe litosci sowieckie zdziry

hehe litosci sowieckie zdziry napiszcie lepeiej o ty ze kacapy musialy zatopis swoj op bo im sie zajumal przy spawaniu takie to gieroje buhahahaha lol rotfl ;P

0
0