Styczeń 2011

Chemtrails prawda czy fikcja?

Dokumentalny film opisujący prywatne śledztwo na temat jednej z najbardziej kontrowersyjnych teorii spiskowych. Zakłada ona, że istnieją smugi kondensacyjne i różnego rodzaju i czasami to co widzimy na niebie to nie smuga, która znika po chwili a świadomy oprysk, którego celem jest pogorszenie zdrowia całej populacji oraz zmniejszenie liczby ludności na ziemi. Długie ale warto. Oglądajcie szybko bo ten film lubi znikać z youtube...Spotkanie z UFO w Emilcinie

Emilcin - to nazwa miejscowości, w której podobno miał miejsce słynny polski przypadek bliskiego spotkania III stopnia. Miało ono miejsce 10.05.1978 r. 

Poniżej zamieszczona jest relacja z najbardziej niezwykłego bliskiego spotkania z UFO zanotowanego w Polsce. Sprawa ta zbulwersowała pod koniec lat siedemdziesiątych całą Polskę. Incydent w Emilcinie jest jednym z ciekawszych i najlepiej zbadanych. Pisano o nim w wielu krajach - między innymi w poważnych periodykach badawczych. Na podstawie opowiedzianych wydarzeń powstał nawet komiks.

 Dlaczego akurat 2012?

Organizowanie życia bez kalendarza byłoby bardzo niewygodne. Dlatego własnie każda z odkrytych kultur posiadała jakis sposób odmierzania czasu.Majowie kochają swoje kalendarze i widzą w nich wizualne przedstawienie upływającego czasu, innymi słowy biegu życia.

Ukazywali ten bieg za pomoca nie jednego ale dwudziestu kalendarzy, z których znamy zaledwie piętnaście. Pięć pozosatałych wciąż stanowi tajemnice starszyzny Majów. Mieli osobne kalendarze prezentujące ruch Słońca, Księżyca i widzialnych planet. Tworzyli kalendarze wspomagające zbiory a nawet aktywność owadów. Wszystkie te kalendarze nie byłyby mozliwe bez wieluset lat  obserwacji i wyciąganiu wniosków na podstawie odkrytych regularności przyrody.

 

W kalendarzu tzolkin jest 260 dni i tak długo trwa zwykle ciąża kobiety a co ciekawe tyle samo razy w ciągu roku wschodzi Wenus. Z każdym dniem łączy się jeden z dwudziestu symboli oznaczających duchowych przewodników lub bóstwa zwane Ajau.

 

Liczba 20 jest dla Majów święta ponieważ człowiek ma 20 palców ( 10 u rąk by wyciągac je do nieba i 10 u stóp by trzymac się ziemi). Dziesiątka, tak ważna w naszej matematyce to dla nich połowa dwudziestki.

 

Przepowiednie Majów dla 2012 są związane z kalendarzem tzw. Długiej Rachuby. Inaczej zwany jest też Winaq May Kin a obejmuje 5200 lat słonecznych czyli okres , który Majowie nazywali Słońcem. Ten interesujący system obliczeń jako rok przyjmuje 360 dni a pozostałe 5,25 dnia to tzw. "dni poza czasem". Tradycyjnie dni te przeznaczone były na dziękczynienie za rok miniony i świętowanie nowego.

 

W przybliżeniu 5200 lat Majów odpowiada zatem 5125 latom naszego kalendarza gregoriańskiego. Od powstania cywilizacji człowieka minęły pełne trzy Słońca a teraz dobiega końca czwarte. Jego finał ma nastąpić 21 grudnia 2012 roku.
Teorie Spiskowe z Jessim Venturą - HAARP

Serial dokumentalny, w którym były amerykański gubernator Jesse Ventura wraz z zespołem badaczy i ekspertów próbują przeanalizować niektóre spośród największych teorii spiskowych naszych czasów. 
Badają tematy takie jak 11 września, HAARP, globalne ocieplenie czy tajny rząd światowy.
Sprawdzają dostępne dowody, rozmawiają z ekspertami oraz naocznymi świadkami.Aaron Russo opowiada o 11 września

Aaron Russo opowiada o jego wątpliwościach związanych z wydarzeniami 11 września 2001 roku. Pouczające wideo.Manipulacje mediów oraz oznaki NWO

Mocny film podsumowujący co wiemy o NWO i nadchodzących zmianach politycznych. Zwracam uwagę, że RFID chip będzie wkrótce montowany w naszych nowych dokumentach jak dowody osobiste i paszporty. To w istocie spowoduje jeszcze większą kontrolę nad społoczeństwami odnośnie ich lokalizacji oraz prawdopodobnie przymierzamy się w Polsce do znacznego ograniczenia obrotu gotówkowego i wkrótce RFID z naszyc dokumentów będzie mógł pewnie służyć do płacenia i podpisywania się w urzędach.Legendarny wywiad z Aaronem Russo 7/7Legendarny wywiad z Aaronem Russo 6/7

Legendarny wywiad z Aaronem RussoLegendarny wywiad z Aaronem Russo 5/7

Oto kolejna część wywiadu z Aaronem RussoLegendarny wywiad z Aaronem Russo 4/7

Legendarny wywiad z Aaronem Russo