Kwiecień 2012

Niesamowity film niezidentyfikowanego obiektu nad Kapsztadem

Do niesamowitej obserwacji UFO doszło kilka dni temu w południowej Afryce. Nad Kapsztadem według świadków pojawiły się dwa dziwne świecące obiekty. Nagranie przedstawia jeden z tych obiektów

 

Południowa Afryka to bardzo prawdopodobne miejsce dawnych paleokontaktów z obcymi cywilizacjami. Jeśli przyjąć jak twierdzą niektórzy, że obcy w przeszłości przylatywali na Ziemię po złoto i metale szlachetne to trudno sobie wyobrazić lepsze do tego miejsce niż terytorium dzisiejszego RPA.

Film został nagrany na stadionie Green Point Stadium stanowiącym pamiątkę po pierwszych mistrzostwach świata w piłce nożnej, jakie rozegrano w tym kraju.

 

Trudno powiedzieć, czy to, co widać na nagraniu to jakiś pojazd czy też rodzaj portalu umożliwiającego transport. Jedno jest pewne, że taka sceneria to nie jest typowy widok.

 

 
Sezon kręgów w zbożu rozpoczęty

Zboże rośnie, więc, jak co roku zaczynają się w nim pokazywać rozmaite wzory kręgów. Oczywiście jak zwykle przoduje w tym Wielka Brytania.

 

Ta formacja pojawiła się w Yarnbury Castle w angielskim Wiltshire. Krąg jest zlokalizowany 8 kilometrów od Stonehenge. Cała tamta okolica pełna jest miejsc mocy.

Na tym samym polu, na którym pojawiła się ta formacja doszło do innej zdumiewającej manifestacji zjawiska kręgów w zbożu. Miało to miejsce 16 maja 2010 roku. Wzór, jaki się wtedy pojawił jest bardzo skomplikowany i złożony.

 

 

 
Formacja UFO sfilmowana nad Londynem

Oto nagranie dokonane z samolotu jak podaje świadek na 10 minut przed przelotem nad Londynem. Obserwacje tego typu to zwykle kilka sekund a lot obiektu może się dodatkowo kumulować lub znosić z prędkością samolotu. 

 

Teraz jednak widzimy trzy obiekty i obserwacja trwa kilkanaście sekund, podczas których mamy do czynienia nawet z reorganizacją ich szyku.

Może to wskazywać na to, że UFO znajdowały się w znacznym oddaleniu od samolotu. Oczywiście, wszyscy opowiadający o chińskich lampionach lub basenach meteorologicznych oczywiście widzą, że nie ma tu mowy o takim zjawisku. Co zatem obserwowano z okna samolotu?

 

 
Amerykanie planują ewakuację Chicago, czyżby szykowano operację Fałszywej Flagi

Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia na temat planu ewakuacji Chicago. Sama operacja miałaby się odbyć w jakiejś korelacji czasowej do odbywającego się tam szczytu NATO.

Sprawa zaczęła żyć własnym życiem, gdy wyciekła do prasy zawartość emaila wysłanego do oddziału Czerwonego Krzyża w Wisconsin, który został poproszony o przygotowanie odpowiedniej ilości schronienia dla uchodźców.

Sam plan ewakuacji wielomilionowego miasta, jakim jest Chicago, wydaje się operacją logistyczną ponad siły. Jednak rozprawia na ten temat nawet mainstreamowe CBS.

Niektórzy politycy jak na przykład Ron Paul ostrzegają przed kolejna operacja Fałszywej Flagi, która może się stać początkiem całej serii wymyślonych egzotycznych wojen, na których będą ginąc bardzo realni ludzie.

W emailu przechwyconym przez CBS czytamy, że Szczyt NATO 'może stworzyć niepokój albo incydent istotny dla bezpieczeństwa państwa" Dodatkowo wprost poproszono o "znalezienie miejsca na schronienia na wypadek ewakuacji Chicago". Czerwony Krzyż potwierdził otrzymanie takiego emaila i oświadczył, że nadawcą był samorząd Chicago oraz amerykańskie służby Secret Service.

Władze postanowiły zastosować narrację informującą o przeprowadzeniu ćwiczeń na wypadek zagrożenia terrorystycznego, ale niektórzy stwierdzają, że ćwiczenia antyterrorystyczne to bardzo często stosowana metafora na zakamuflowanie operacji Fałszywej Flagi. Gdy służby uważają, że to ćwiczenia a nie zagrożenie to pracują inaczej niż powinny, co wprowadza dodatkowy element zaskoczenia.

Warto przypomnieć, że zarówno w Nowym Jorku jak i w Waszyngtonie 11 września 2001 roku trwały ćwiczenia antyterrorystyczne. Dokładnie tak samo było w przypadku zamachu w Londynie. Wiele osób nie wiedziało, długo czy to realistyczne ćwiczenia czy rzeczywiste zagrożenie.

Trudno się dziwić, ze obwieszczenie ćwiczeń w Chicago zaczyna niepokoić. Nie jest niestety wykluczony jakiś wielki zwrot na arenie międzynarodowej. Byłby to wstrząs porównywalny do 11-09 i być może stanowiłby cezurę historii. Atak na Szczycie NATO mógłby być szybko przeistoczony w militarny pretekst do dowolnej operacji na terytorium globu.

Co stanie się w Chicago między 18 a 21 maja? Bardzo możliwe, że niewiele. Jednak istnieje prawdopodobieństwo przeprowadzenia kolejnej już operacji Fałszywej Flagi.

 

 
Nibiru sfilmowane nad Szkocją

W sieci Internet pojawiło się nagranie przedstawiające zachodzące Słonce i cos w jego okolicy, co wyglądało na planetę.

Trudno powiedzieć, co to jest, ale wielu powie, że to zwykły błąd obróbki wideo. Znajda się i tacy, którzy stwierdzą, że to jest to samo ciało niebieskie, które zaćmiło Słońce, co było widoczne z pokładu obserwatorium SDO.

Powyższy film został rzekomo nakręcony w Szkocji. Pojawił się w światowej sieci w dniu wczorajszym.

 

 
Reptilianie rządzą światem

Dla większości ludzi, którzy po raz pierwszy słyszą o Reptilianach wiadomość ta jest tak szokująca, że jej przetworzenie zajmuje jakiś czas i prawie zawsze cześć ludzi stwierdza, że to oczywista niedorzeczność, ale druga część zaczyna się zastanawiać i chyba z tej części populacji rekrutują się zwolennicy teorii o gadzich istotach, które sprawują realną władzę nad światem.

 

Reptilianie mają zdolność przyjmowania kształtów i dlatego nie dostrzegamy ich obecności, na co dzień, ale wiele osób zwłaszcza wśród polityków to pospolite jaszczury i to dosłownie a nie w przenośni.

 

Zwolennicy teorii reptilian twierdzą, że te jaszczurze osobniki przyleciały do nas z gwiazdozbioru Draco albo Oriona. Taka przynajmniej jest najszerzej przyjmowana teoria.

 

Wiele kultur na świecie, na przykład chińska, zawiera odniesienie do węża lub smoka w swej symbolice utożsamia go z mądrością. Znamy wszyscy symbol eskulapa, jako ikona medycyny. Niektórzy badacze spod znaku paleoastronautyki upatrują w tym możliwość kontaktu przed wiekami z jakąś gadzią cywilizacją.

 

Gdyby to rozpatrywać, jako realna teoria a nie scenariusz dla dobrego serialu sci-fi to trzeba powiedzieć, że pomysł istnienia na Ziemi gadziej rasy, która sprawuje tajną władzę na świecie jest tak trudny do przyswojenia, że większość ludzi skwituje to, jako nonsens.

 

Nawet David Icke, który jest propagatorem idei Reptilian, stara się o tym nie mówić publicznie, bo wie, że teorie, jakie głosi są zbyt kontrowersyjne i ludziom nie jest łatwo nawet poddać je ocenie a co dopiero przyswoić.

 

Dopóki nie pojawią się jakieś niezbite dowody na istnienie reptilian ich sfera bytności będzie zawsze bliżej fantastyki niż realnego świata.

 
Podsumowanie obserwacji UFO w 2012 roku

Od początku roku 2012 obserwujemy spory wzrost ilości obserwacji dziwnych obiektów latających. Wszystko to zdaje się wskazywać na to, że weszliśmy w jakąś nowa fazę aktywności UFO.

 

Część z zarejestrowanych filmów jest tak szokująca, że zdają się należeć do kategorii "za dobrych" dowodów. Być może niektóre z nich są w istocie wytworem grafika komputerowego.

Powyższy film stanowi podsumowanie najciekawszych rejestracji UFO dokonanych i udostępnionych w Internecie do kwietnia 2012.

 
Chemtrails mogą mieć za zadania tłumienie promieniowania ze strony brązowego karła

Smugi chemiczne to znany temat. Teoria zakłada, że część smug zwanych trwałymi powstaje sztucznie poprzez manipulowanie składem paliwa lotniczego. Objawia się to tym, że cześć smug znika po chwili a część utrzymuje się wiele godzin. Pojawiają się rożne hipotezy, co do natury tego zjawiska. Jedna z nich zakłada, że chemtrails mają nas przed czymś chronić.

 

Wydaje się całkowicie prawdopodobne, że może to jednak nie jest zwykły efekt atmosferyczny, ale planowy program geoinżynieryjny, który ma na celu ochronę Ziemi przed jakimiś zagrożeniami oczywiście jest też wariant negatywny zakładający celowe podtruwanie populacji, którego celem ma być jej redukcja. Być może, że jest to jeden z celów, ale może być pewien cel wspólny, jakim jest rozpraszanie czegoś, albo ochronę przed czymś.

Rozpylając związki baru, można uzyskać efekt rozpraszający promieniowanie rentgenowskie. Oprysk z barem tworzyłby pewien rodzaj ochrony. Niektórzy wprost sugerują, że ma to być ochrona przed brązowym karłem, nemezis naszego Słońca. Słońce też istnieje w systemie binarnym tylko jego "brat" jest nieudaną gwiazdą. Głównie ze względu na masę.

 

Wielu astronomów dowodzi, że pewne anomalie, jakim poddawane są przelatujące okresowo ciała niebieskie zdają się wskazywać na jeszcze jedno duże źródło grawitacji. Naukowcy z NASA nazwali ten obiekt Tyche. To właśnie ten duży masowo obiekt zbliża się do Ziemi i zwolennicy tej teorii zakładają, że chemtrails mają nas uchronić przed emitowanym ciągle promieniowaniem rentgenowskim, co skończyłoby się masowymi zachorowaniami na raka.

 

W myśl tej teorii chemtrailsy są czymś dobrym, czego powinniśmy pragnąć, tylko czy to nie jest kolejna propaganda? Dużo bardziej prawdopodobniej brzmi teoria, że chemtrails mają chronić przed Słońcem, ale kto wie może zwolennicy teorii Nibiru mają rację.

 

 
Armada UFO nad USA, wiele obiektów obserwowanych jednocześnie

Oto film nagrany gdzieś w USA jeszcze w zeszłym roku. Bywa rozpowszechniany w Internecie, jako cos, co wyciekło przez WikiLeaks, ale może być to tylko próba ogrzania się w blasku największego publishera informacji spoza oficjalnych źródeł. Nagranie przedstawia obiekty latające na nocnym niebie.

 

Wszystko wygląda tak jakby nagrywane było miasto i nagle pojawiły się jasne obiekty, które dosłownie tańczą po niebie. Trudno byłoby tego nie zauważyć.

Armada UFO wyłoniła się w pewnym momencie zza chmur, po czym przegrupowała się i obiekty odleciały.
Dinozaury mogły przetrwać do czasów dzisiejszych

Kilka razy wspominaliśmy o wielkiej niejedonznaczności stwierdzenia nauki, że dinozaury i ludzie ni eistnieli jednocześnie. Nawet gdy znajdowane sa na to dowody zwykle bywają obalane. Idea, że prehistoryczne gady mogły gdzieniegdzie przetrwać rozpala jednak co rusz wyobraźnie.

Cześć osób twierdzi, że obecne w każdej praktycznie kulturze opowieści o smokach to tak naprawdę dowody na to obcowanie naszych gatunków. Oczywiście człowiek ze swoimi narzędziami stał się szybko za dużą konkurencją dla tych zwierząt.

Widywane gdzieniegdzie potwory w jeziorach mogą być dowodem na przetrwanie plezjozaurów czyli dużych pływających gadów, jednych z największych zwierząt świata. Taka możliwośc istnieje, ale musiałaby to być większa populacja aby zapewnić odpowiednią bioróżnorodność.

Znamy opowieści o afrykańskim Mokele-Mbembe branym za zauropoda. Doniesienia o tym zwierzęciu zdarzają się nawet w czasach współczesnych a ulubione wyjasnienie naukowe to błąd w klasyfikacji dużego krokodyla.

Wśród interesujących wypadków istnienia dinozaurów w czasach współczesnych są przypadki z pterodaktylami. Słynne już jest zdjęcie przedstawiające rzekomo ustrzelonego pterodaktyla. Zdjęcie wygląda jakby pochodziło z czasów wojny secesyjnej w USA. Początkowo wydaje się, że widzimy tam kajak, ale po chwili okazuje się, że to nie kajak tylko trofeum myśliwskie, i to jakie!!

O latających gadach słyszano jeszcze w latach czterdziestych XX wieku na Papui Nowej Gwinei. Wspominają o tym amerykańscy weterani wojenni, którzy podobno właśnie tam widzieli żywego pterodaktyla. Zresztą podobne doniesienia pochodza od tamtejszych tubylców. Jedni z nich mieszkający na wyspie Umboi donopszą o "latającym wielkim szczurze", który poluje na ryby w pobliskiej zatoce.

Zagadkowe zwierze z Umboi jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku było bardzo intensywnie poszukiwane. Organizowano poważne wyprawy naukowe, oficjalnie w celu zidentyfikowania nowego gatunku ptaka, ale nieoficjalnie mogły to być poszukiwania śladów bytności pterodaktyli.

Znamy wiele przypadków organizmów uważanych za wymarłe, które w cudowny sposób pojawiają się ponownie. Czy legendarne gady mogły przetrwać do czasów dzisiejszych? Dopóki nie uda się komuś zdobyc niepodważalnych dowodów idea ta pozostaje w sferze dywagacji.