Grudzień 2016

Jasnowidz Jackowski przewiduje, że w 2017 roku przestanie istnieć Unia Europejska

Jak co roku, rozmaici jasnowidze głoszą nam swoje przepowiednie odnośnie nadchodzących 12 miesięcy. Najsłynniejszym z polskich jasnowidzów jest niewątpliwie Krzysztof Jackowski z Człuchowa Przewiduje on, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej niespokojny i trudny, jak odchodzący dzisiaj rok 2016.

Zdaniem Jackowskiego rok 2017 zapisze się jako ten, który spowoduje, że Unia Europejska ostatecznie się podzieli. W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego, jasnowidz powiedział, że jego zdaniem dojdzie do jakiegoś referendum, które wszystko zmieni. Może chodzić na przykład o upadek strefy euro.

 

Jackowski uważa, że rok 2016 był czasem pod znakiem niepewności jeśli chodzi o możliwość wybuchu wojny światowej. Jednak dodał, że ma odczucie, iż wojna z Syrii się rozleje. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, III wojna światowa właściwie już się rozpoczęła, tylko jako bezpośredni uczestnicy tych zdarzeń nie jesteśmy jeszcze w stanie tego dostrzec.

W 2017 roku wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdzi, że na ulicach znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Właściwie taki stan rzeczy już ma miejsce w Belgii, Francji czy w Niemczech.

Całkiem realne jest jednak znaczne pogorszenie w zakresie bezpieczeństwa. Mowa o skoordynowanych wielokrotnych zamachach, których ofiarą mogą padać kolejne europejskie miasta. To nieuchronna konsekwencja szaleńczej "polityki otwartych drzwi" uprawianej przez Angelę Merkel.

Być może w 2017 roku nie odczujemy jeszcze w Polsce tak wielu negatywnych skutków rozkręcającej się w Europie, wojny z radykalnym islamem, ale pamiętajmy o tym, że na zachodzie naszego kontynentu pracują i mieszkają, miliony naszych rodaków i jeśli robi się niebezpiecznie za Odrą, to prawie na pewno dotnie to również ich.

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że dla Polski rok 2017 będzie wyjątkowo trudny. Jednak jego zdaniem to nie terroryzm islamski będzie problemem. Katastrofę spowoduje przede wszystkim fakt, że nasz kraj nie jest przygotowany na skutki upadku Unii Europejskiej. Według niego staliśmy się montownią zachodu, krajem o taniej sile roboczej, z archaicznym przemysłem i dlatego gospodarczo możemy bardzo odczuć nadciągający upadek Unii.

Dodatkowo Krzysztof Jackowski powiedział, że ma odczucie, iż jesienią przyszłego roku może dojść do jakiejś zmiany ustrojowej, a potem w Sejmie będzie wielka żałoba, ponieważ zdarzy się coś bardzo tragicznego.

Co ciekawe jego zdaniem nie stanie się to polem do kolejnego idiotycznego sporu politycznego, tylko Sejm się zjednoczy. Teraz brzmi to nieco nieprawdopodobnie, ale za rok, o tej porze, być może będziemy już w stanie zrozumieć z tego nieco więcej.

 

Źródła:

http://www.dziennikbaltycki.pl/jasnowidz-krzysztof-jackowski/a/przepowie...
http://www.se.pl/wiadomosci/ciekawostki/krzysztof-jackowski-przepowiedni...

 


Wizerunek Chrystusa na starym stole

25 grudnia br. w pierwszy dzień Bożego Narodzenia angielski pracownik poczty Simon Chorley z Coven kupił w sklepie z antykami bardzo zwyczajny na pierwszy rzut oka chyba stary stół. 35-letni mężczyzna zapłacił ze mebel 320 funtów, otrzymując zniżkę w wysokości 90 funtów. Powodem zakupu było imponujące miejsce na blacie, powstałe w wyniku kontaktu z wilgocią. W magazynie był prawdopodobnie nieszczelny dach i deszczówka niepostrzeżenie kapała sobie ciurkiem od dłuższego czasu na przedmiot zakupiony przez Simona.

 

 

Po powrocie do domu Chorley postawił stół w salonie i dokładnie się jemu przyjrzał, a zwłaszcza uszkodzonemu kawałkowi. Okazało się, że surowe miejsce na stole ma prawidłowy kształt krzyża, a jeśli rzucić okiem bliżej, widać na nim szczupłą sylwetkę mężczyzny z długimi włosami. Simon pomyślał oczywiście, że o to wydarzył się cud – na blacie objawił się Jezus Chrystus. Takim sprawom Simon w swoim życiu nie dawał wcześniej wiary, choć deklaruje, że jest raczej wierzący i stara się „odczytywać” znaki z góry.

 

Brytyjczyk powiedział dziennikarzom: „Kiedy kupiłem ten mebel, nie raziła mnie ta wilgotna plama. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony, bo otrzymałem zniżkę na zakup stołu. Przyniosłem mebel do domu i zaczęliśmy szukać z moją narzeczoną odpowiedniego miejsce dla niego, a potem niemal jednocześnie ujrzeliśmy plamę z ukrzyżowanym Chrystusem. Przyglądając się bliżej można zobaczyć jego długie włosy, twarz i brodę. To jest po prostu niesamowite”.

 

Para, jak się okazuje, nie jest pozbawiona ducha przedsiębiorczości. Tanio kupili przecież stół z wizerunkiem Zbawiciela, więc teraz próbują go odsprzedać znacznie drożej. Mają nadzieję, że ich odkryciem zainteresuje się jakaś rodzina zakonna lub kolekcjoner niebywałych pamiątek. Nowa cena, zdaniem Brytyjczyków, najmniej powinna wynosić co najmniej tysiąc funtów, a nawet więcej – wszystko zależy od aukcji.

 

Przypomnijmy, że w 2004 roku, mieszkaniec amerykańskiego stanu Floryda sprzedał za 28 tysięcy dolarów nadgryziony kawałek chleba tostowego, na którym widać było oblicze Syna Bożego. Takie znaleziska co roku dobrze sprzedają się ponoć w Stanach Zjednoczonych i są cenione przez rozmaitych zbieraczy nietypowych przedmiotów.

 


W Afryce piłkarze będą karani za czary

Rwandyjska Federacja Piłkarska (FERWAFA) wprowadziła kary dla zawodników i zespołów, które używają czarów podczas meczów piłkarskich.

 

 

Piłkarz, który zostanie przyłapany na procederze w trakcie gry, zostanie ukarany grzywną w wysokości 100 tys. franków rwandyjskich (ok. 100 funtów), a jeśli udowodnione zostanie, że rytuały obejmowały cały klub, kara wyniesie 2,9 mln franków rwandyjskich.

 

Decyzja ta została podjęta po incydencie, jaki miał miejsce przy okazji meczu w lokalnej lidze pomiędzy klubami Mukura Victory i Rayon Sports. Podczas gry do przodu Moussa Camara pobiegł do bramki przeciwnika i wykonał rytuał voodoo, po czym zaatakował graczy Mukura.

 

W rezultacie, czarnoksiężnik otrzymał żółtą kartą, a kilka minut później jego kolega strzelił gola i wyrównał stan meczu na 1:1.

 

„W statucie FERWAFA żaden przepis nie przewiduje kary za korzystanie z czarów. Nigdzie na świecie nie zostało udowodnione, że może to wpłynąć na wynik gry. Jednak ze względu na przejawy przemocy między graczami i z powodu zarzutów, że niektóre zespoły używają czarów, zdecydowaliśmy się przyjąć odpowiednie przepisy "- cytuje słowa Arrasa Kayiranga, wiceprezesa federacji, portal R-Sport.


Odkrywanie PRAWDY 5 – Kult Dziewic, Słowiańska Madonna i Legendy Polskie

Kontynuacja części IV.

 

Zwodziciele barankowego stada ciągle gadają o jakichś trójcach…nieczystych, ale po tylu odkryciach chyba już wiadomo, że są to ich fiksacje i oszustwa…, a przyczyną ich manipulacji są próby zakrycia i wymazania z naszej pamięci naszych Prawd i Wierzeń…! Bo u Słowian Trójca była… i to nie jedna…> 

Bogini Białoboga > https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/05/09/bogini-bialoboga/ > Zwana również jako:

Trihlava, Trójgłowa, Trojanica, Trójca, Wielka Trójca, Wielka Matka, Bogini Macierz, Bogini Matka, Matka Bogów, Bogamać, Bogurodzica, Matka Boska, Biała Bogini, Biała Matka, Święta Matka, Świetlista Matka, Prawątpia (Parwata), Pra-Para (Parpara, Praparana), Pranisza, Pradziewa, Wielka Dziewa (Wielka Dewa), >

- Oczywiście Slowianie wiedzieli, że po stronie ciemnej dla przeciwwagi występuje przeciwieństwo i uzupełnienie Białobogi, i oto on we własnej osobie >

Bóg Czarnogłów > https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/03/15/bog-czarnoglow/ > Zwany także: Światłość, Praoćc, Trzygłów, Trigław, Trojan, Tyrs, Czarojan, Car Carów, Czarczar, Zcernoboh, Czarbog, Helu-Ham, Bóg Ojciec, Ojciec Bogów, Ramajam (Rama Ram), Pra-Ram, Pararama, Hararama, Gorejące Ramię Najwyższego, Wielki Ojciec,  Święty Ojciec, Wielki Dziad, Wielki Dziełający (Dzieł),  Wielki Dziews (Dzeus, Deus, Zeus, Teos, Taos), Dawca Darów (Dardaw), Czar-Dzieł, Czardziad, , Czarowny Dzielec (Wielki Cielec, Czerwony Cielec), Czarny Byk/Cielec, Arcydzięgiel (Ara-czar Dzięgiel), Dew, Pradew, Wielki Dew, Dawan, Dewan Gory (Gorejący), Dewan Czar…

 

Całkiem przy okazji dodać można jeszcze Trzy Zorze > http://www.bogowiepolscy.net/trzy-zorze.html > No i wróćmy jeszcze do fiksacji i manipulacji literką M…! M – jak MaRYJA, którą plugawiono i zakryto Nasze Słowińskie BOGINIE? Ale z Naszymi Boginiami powiązana jest runa…Mannaz! Podwójne M… Mokosza… „Marza…”??? > http://www.mannaz.pl/?mannaz,31 > – Ale zaraz… , a dlaczego żadna ruNO_EZOpitologa nie zauważyła w runie mannaz schowanej Naszej ANNY? > m,ANNA,z…??!! A więc dobrze niektórzy podejrzewają, że w Naszych runach czyjeś parchate łapska również grzebały i sporo szkód narobiły!!!

 

A oto dowód…. Skoro runa M_ANNA_Z jest tak ważna, to nie może być, by przekręty nie przywłaszczyły jej sobie oczywiście profanując symbolem bestyjki! > https://pl.wikipedia.org/wiki/Cudowny_Medalik > A dlaczego to cudakom tak strasznie zależało by matka izuska miała imię na M…? A czy jest wiadomym dlaczego egregorek mary-śkowy MUSI się nazywać „Najświętsza Ma,ryja Panna”??? …

 

/Kult Dziewic – Matek Bogów również jest znany na całym świecie. A to dlatego, że Dziewica jest konstelacją Panny, znaną także jako Dziewica Panna. „Virgo” (Panna) po łacinie znaczy „Dziewica”. Starożytny symbol Panny to przerobione „M”. Oto, dlaczego Maria, i niektóre inne matki dziewice, jak matka Adonisa – Myrra, albo matka Buddy – Maya zaczynają się na „M”./

 

No ale nie wszystkie one są na M…, bo np. Horusa urodziła Izyda /Isis/, a AttISA z Frygii – urodziła  dziewica NANA, prawda, że brzmi znajomo – Nana > ANNA! A tutaj przy okazji zobaczcie Królową Nieba Semele /matkę Dionizosa/ > https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/Gustave_Moreau_004.jpg > Jak widać te niezwykłe orgie to nie jest jakiś wyjątkowy wynalazek „naszych” wytykańskich, bo te wszystkie zboczenia są przez całe tysiąclecia kopiowane i powielane na całym świecie! I na deser

> https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY  -  Skąd wziął się katolicyzm - największy przekręt w historii świata >

A teraz niech ktoś „zgadnie”- czy tzw. Astrolodzy to są idioci…, czy tacy sprytni cwaniacy, co to wszystkich pozostałych uważają za niedorozwojów? A może takie zwykłe kundelki, będące nieco bliżej demonkowego korytka i próbujący ugrać parę ochłapów dla siebie??? … Aleee… łocooo chodzi? … Otóż...

 

Pisałem już w cz.2, że zodiak jest zmanipulowany i oszukany itd./nie mający nic wspólnego z rzeczywistością/! Popatrzcie teraz na fragment z pow. cytatu – /Starożytny symbol Panny to przerobione „M”/! … No jasna chol..RA ten fragmencik znalazłem w kilkunastu miejscach kopiowanych w identycznej formie…! Wiem O TYM, że symbol Panny jest przerobiony, więc bardzo interesującym byłoby wiedzieć jaki był ten Prawdziwy, czyli ten starożytny i niezmanipulowany, ale o tym astroNIElogi milczą jak zaklęte! Bo nie dość, że zodiak obrzezano z 13 znaków – do 12… to jeszcze zestaw symboli tej obrez. 12-stki obrzezano do 11- sztuk /ot taki matrix do kwadratu/!!! Niemożliwe? – A jakże!!! Skoro Maryjka nie jest dziewicą ani panną, tylko nakładką do zakrywania Prawdy, no to chyba nie może przebywać w sektorze Panny?! Skoro Ma,RYJ,ka jest demonicą zatruwającą swym jadem barankowe umysły to jej miejsce jest w… sekt. SKORPIONA z kolcem na końcu demo-ogona…, czyli M z zatrutym ogonem jest jak najbardziej na miejscu!!! Skoro M to skorpion, to gdzie jest symbol Panny…? Bo cwaniaki wyrzucili najważniejszy symbol…, do M skorpiono-maRYJka dopisali jedną kreseczkę by udawała rybę /znów przekręt na śmierdzącą rybę/ i tą M_ARą zatrutą przykryto Pannę! > http://www.umysl.pl/astrologia/zod-zn-symbol.html > A czy ktoś już zgadł dlaczego oszustom tak baaardzo zależy…, co oni tak bardzo chcą zakryć…? Czyżby Panna była Słowiańską…??? Dokładnie tak! - A więc patrzcie… Panna > P_ANNA > Pani_ANNA > Nasza Pani Królowa Niebios ANNA!!!

 

E,tyMOLOgi w większości to są takie kabareciarze do produkowania „produkcji” czyli bicia piany! Jeśli traficie na wyraz nie mający najmniejszego znaczenia – to zamiast dwóch linijek oni potrafią wyprodukować - pochodnych, mało prawdopodobnych i całkowicie bezsensownych bzdur na pół strony…! Jeśli szukacie czegoś ważnego to oni mówią NAJN…- etymologia wyrazu jest nieznana!!!

 

I tak jest właśnie z MOKOSZĄ – są próby wyprowadzenia nazwy od moczyć lub mokry itp. i tyle! Ale drążąc głębiej można również znaleźć źródełka podające, że Mokosza kojarzona jest z Dziewanną, Dianą, Daną…,> Dana > Don > znaczy woda, rzeka, > Ma_Donna > czyli Matka-Woda – Czyli teraz wiadomo komu ma,RYJ,kowcy podchrzanili MADONNĘ…!

 

Natomiast nasza Małgosia – „podobno wywodzi” się od łacińskiego Margarita /taaa- najstarsza kultura Słowiańska czerpała od łacińskich psycholi/, które pochodziło od greckiego słowa μαργαρίτης/margarites oznaczającego „perłę” - natomiast w > http://www.behindthename.com/name/margaret > podano - Małgorzata, Gosia, Małgosia, Marzena (Polish), a więc oni jakoś mogli wydedukować i zapodać chociaż… tyle, a nasi nie mogli wydukać…! No i jakimś „cudem” zdolnym etymoNIElogom nie udało się wyprowadzić z… Małgosia > Mołgosia > Mokosia > MOKOSZA… no ale to już ich problem!!!  A dlaczego to ważne? Bo w podaniach i twórczości ludowej jakimś dziwnym „cudem” partnerką naszego Jasia jest nie Małgosia > od MOKOSZY, lecz... Marysia - chyba komuś bardzo zależy by wszędzie upchnąć MARYsię!! Tak więc widać, że w naszych dziejach i Słowiańskiej Spuściźnie na przestrzeni wieków dokonano nieodwracalnych zmian i wiele Prawd zostało utraconych bezpowrotnie! A więc cieszą próby odnajdywania i odgadywania, na ile to możliwe – Naszej pradawnej WIEDY… > http://www.bogowiepolscy.net/jas-odnaleziony-4.html >>>  - Obrzędy podczas kojarzenia w parę Jasia/Jasza i Marysi/Marzanny. Również w /cz.1/- Marysia, partnerka Jasia, zwykle przyrównywana jest do staropolskiej bogini Marzanny oraz chorwackiej Mary. A w /cz.3/- W szeregu pieśni, Jaś zaślubia lub uwodzi kolejną nadnaturalną postać kobiecą: Zorzę – Poranną Wenus (w przekazach staropolskich odpowiada jej bogini Lela/Dziedzilela). >>> No i tak to wygląda – jeszcze tylko można dodać, że w ludowej twórczości zamiennie z Marysią obok Jasia występuje Kasia > Kasieńka.

 

Skoro już wiemy, że wszystko jest kłamstwem lub odwrotnością Prawdy, to łatwiej będzie zrozumieć następny arcyciekawy przekręt. No bo jak słyszę pierdoły i straszenie baranków Chrystami i ANTYchrystami, to pusty śmiech ogarnia nad ich chorymi produkcjami. A jak słyszę beeeczenie na temat wizji o tym, że ANTYkryst… już tu jest i lada moment się ujawni /ło matko - bo on już dawno się ujawnił/ i zacznie siać zamęt i spustoszenie… , to ręce opadają - do jakiego stopnia można stado ogłupić! A więc wyjaśnijmy raz na zawsze – jeśli terrorysta napada, zabija i czyni wszelki gwałt, - no to chyba jest ten ZŁY??!! Jeśli pojawia się ANTYterrorysta, odbija i uwalnia zakładników, spuszcza łomot i unieszkodliwia terrorystę – no to chyba ON jest ten DOBRY??!! No chyba, że czarownicy bardzo mocno barankom w główkach namącili, pomieszali im języki i ich znaczenie i tak wszystko zagmatwali by nikt się nie kapnął jak jest naprawdę! A więc można by rzec, że ten który ma nadejść by nas uwolnić czyli ANTY_kryst to ten dobry, natomiast obecny „kryst” joszu/j/a, który jest symbolem zbrodni i cierpienia, w imieniu którego dokonywano najpotworniejszych tortur i zbrodni, dla którego mordowano i dokonywano Holokaustów całych narodów i kontynentów – to ten zły?!

 

Ale prawda jest jeszcze inna niż można by się spodziewać, bo parchate czosnkowe łapska tak namieszały, byśmy myśleli tak jak oni tego chcą, i by nikt tej strasznej PRAWDY nie odkrył. Na szczęście my już wiemy, że Chrysomallos, czyli Złotowłosy Chrisos, czyli Kristos, czyli mający KRYSZTAŁOWO czyste SERCE to jest Nasz Słowiański JASSA, JESZA itd. – czyli ten Prawdziwy Chrystus, który przyjdzie Nas wyzwolić i uwolnić od wszelkiej parchozarazy!!! Natomiast prawdziwy zwyrodniały ANTYchryst, czyli przeciwieństwo Naszego JASSy, czyli jeSZUJA, wcale nie musi przychodzić bo on jest tu od dawna – on jest od 2 tys. lat. Jest po to by z jego pomocą, w jego imieniu, z jego imieniem na ustach i dla jego zboczoności dokonywać Holokaustu i eksterminacji Słowian oraz innych niewygodnych nacji!!! … Ale po co te całe skomplikowane kombinacje? Czy ma jakiekolwiek znaczenie, czy się morduje w imię jakichś wymyślonych ickowych, czy mośkowych, albo joszu/j/o-wych czy innych Je_H/qj/OWAnych pustynnych matołków, - lub np. dla NATO-wskiego demoWOTANtA, albo jeszcze innego degenerata? Otóż odpowiedź brzmi - zdecydowanie tak, to ma znaczenie!

 

Wspomniałem, że przygotowania i ustawki do mega-przekrętu trwają od tysięcy lat, mimo iż bardzo liczyli na „2012”, to na wszelki wypadek przygotowali plan awaryjny „ściema z izuskiem”. Po prostu będą próbowali przeprowadzić w krytycznym momencie ostateczny decydujący wielokrotnie sprawdzony mega przekręt na swojego obrzezanego izuska. Gdy przyjdzie ten PRAWDZIWY KRYST czyli NASZ Jasny i Złotowłosy JASSA, to czarne przekręty zakrzykną, że oto nadszedł ten straszny i od dawna zapowiadany antychryst, że jedyny ratunek to ofiarować siebie, swoją duszę, swoich bliskich i swoją ojczyznę dla obrzezanego joszu/j/a i jego koszernej matki! – By ustanowić ten oszukańczy duo-tandem /egregor/ knQrową i knQrem Polin_ski i Świata!!! No więc w czym problem? – Polega on na tym, że w całym wszechświecie obowiązuje zasada Wolnostojeństwa – czyli każda istota ma prawo decydować o swym losie /ale nie krzywdząc innych/! - I każdy musi tych praw przestrzegać!!! – A więc niechaj teraz znajdzie się MĄDRY i powie – cóż ma uczynić TEN, Który przyjdzie ratować i wyzwolić barany spod okupacji najeźdźców, gdy ci będą przed Nim spieprzać, beeeczeć i modłować do Joszu/j/a, jego matki, amena RA i wszelakich innych pustynnych demonów o ochronę i Ratunek przed tym Prawdziwym WYZWOLICIELEM??!! ...Czyż można barany ratować na siłę, wbrew ich „WOLI”??? Czyż można uszczęśliwiać kogokolwiek wbrew jego woli dając mu wolność – jeśli on jej nie chce???

 

Ale to jeszcze nie wszystko, bo chyba każdy słyszał o „ostatecznym zwiedzeniu”, o projekcie BLUE BEAM?

 

I skoro tyle prawd udało się odkryć to „ostateczne” perfidne oszustwo i przekręt zaraz nam się ukaże w całej kRAsie! No bo zastanówmy się – wiele rzeczy i zagadek, które udało mi się rozwikłać i odkryć, to takie stRAszne tajemnice, że nikt lub pRAwie nikt o nich nie słyszał – tak bardzo były one ukrywane…! Dlaczego wobec tego „ostateczne Blu…Bla…Ble”, czyli tak stRAsznie Wielka Tajemnica Wiary Zboczonej jest tak bardzo promowana, reklamowana i zapodawana przy każdej dogodnej okazji??? Gdzie nie spojrzeć to natrafiamy na artykuły, na filmiki, filmy itp. na temat tego „strasznego” straszenia czyli Blue beam! A któż to finansuje tą promocję i co bardziej istotne, jaki cel temu przyświeca! To jest podobnie jak promocja „płaskiej ziemi” itp.! Krótko mówiąc to wszystko to wielki PIC na wodę SNIĘconą, czyli MEGA koszerny przekręt! No bo jeśli miałby przyjść ANTYkryst, to po co i co takiego mieliby wyświetlać padalce CERnowymi rzutnikami i hARpami na niebie??!! – No chyba, że wspominki o śNIĘtym Ja,Pa, cWAJu? Ale skoro ten faktyczny ANTY… czyli JoszuJ jest od dawna na ziemi, to tym bardziej – co matoły mogą barankom wyświetlić – czyżby Tego Prawdziwego Zbawiciela??!! – HA,HA,HA…- czy już rozumiecie? – A więc ten mega przekręt, czyli przedstawienie BLUE BEAM polegać będzie na tym, że go wcale nie będzie!

 

No aleee… jak to nieee będzieee…/skoro wszyscy NATO czekali/? – Po prostu przekrętem nie będzie filmik na niebie…, tylko bardzo perfidny i bezczelny program /wirus trojan/ wgrany w barankowe główki! Otóż gdy nadejdzie ten prawdziwy ZBAWICIEL czyli JASSny PAN, czyli NASZ JASSA to nie potrzeba będzie wyświetlać żadnych obrzezanych filmików, bo to będzie jak najbardziej realne wydarzenie widoczne dla wszystkich na całej planecie, będzie to straszny pogrom i potężny wpier… dla wszystkich parchów, podJUDzAczy i wszelkich ich sługusów, również i wieprzy przy korytach itd. I wtedy to batmany odpalą i aktywują wiruso-program, który czekał w uśpieniu przez całe wieki! BATmany zakrzykną – to za wasze grzechy i winy rozpoczął się stRAszny RA_MAGedON, - jedyny RAtunek dla baRAnków to modlić się do /oszustów/ JoszuJa i Matki i prosić ich o ZwABIENIE, czyli z ufnością ofiarować w ich obmierzłe łapska swoje dusze, swój los i losy całej ludzkości!!! I o to właśnie tym przekrętom chodzi, i to właśnie będzie tym ostatnim i ostatecznym zwiedzeniem baranków!!! I do tego oto MEGA Przekrętu ustawki i przygotowania trwały od tysięcy lat! Bo jedyne czego przekręty potrzebują od tępych baranków to przyzwolenia i zgody na pełne dysponowanie i rozporządzanie ich duszami!!! Bo /jeszcze raz przypominam/ bez zgody baranków oni nic nie mogliby uczynić, bo mając zgodę oni mają prawo oszukiwać, poniżać, zniewalać nieszczęsne baranki, oni mają prawo dysponować ich duszami, czyli przetrzymywać je w obrzezanym i zmanipulowanym cyklu REinKARnAcyjnym /RE_IN- znaczy wejście do systemu, z którego nie ma OUT- czyli wyjścia > to kaRA za głupotę od DEMONka_RE!/ Jedyne czego parchy potrzebują, to zgody baranków, by uwięzić ich dusze na następny i ostateczny cały kosmiczny cykl z którego już nigdy byśmy się nie wydostali, bo oni mieli bardzo zwyrodniałe plany… proponuję obejrzenie materiałów o planach „MeGatronicznych” względem Nas i Naszej Planety! > http://www.youtube.com/watch?v=GVXL6i-4u_4 >

 

Tak więc nawiedzonym zboczonym barankom żadne blu, bla, bla nie jest nawet potrzebne /chyba tylko jako doping/, bo one i tak są hodowane w strachu. Ale są jeszcze inne baranko-matołki, tzw. „łuczone” i ateisty itp. - którym poprzez system ogłupiania /zw. edukacją/ poczyniono tak ogromne szkody i spustoszenie w nieszczęsnych rozumkach, że im nawet najprostsze rzeczy nie są możliwe do ogarnięcia. Oni wierzą, że w gniazdku jest prąd, że telefony są bezprzewodowe, że jest tv. satelitarna…czyli są jakieś fale itd.! Ale nie mają bladego pojęcia, że tuż obok nas istnieje „świat” ENERGII!... Że są światy równoległe, poziomy astralne i inne gęstości – dla nas niewidoczne…, że tuż obok czają się niewidoczne astralne cwaniaki, którym się marzy by nas dymanie nigdy im się nie skończyło!!! A więc wyobraźmy sobie taką scenę – otwierają się „bramy niebios” i nadciąga pomoc, czyli nasi Wybawcy, Wyzwoliciele, z naszym JASSĄ na czele, JASSNY PAN zbliża się do grupki matołków uczonych w pisaniu i czytaniu /niestety ogłupiający system wypalił im rozumki/ i oznajmia im – oto przybyłem by was wyzwolić…! – A „łuczone” gamonie robiąc debilne buhahaha… MU na to… - A jednak cwaniakom udało się odpalić ten projekt BLUE BEAM… he, he, … nie mamy o czym z tobą rozmawiać gościu bo ciebie nie ma, bo jesteś tylko halunem, jesteś projekcją super tajnej technologii… no chyba że jesteś super nowym pokemonem… to jak skończymy browara to możemy cię poganiać…!!! Inna grupka podziwiała „przedstawienie” ale rozmawiać nie miała czasu… bo właśnie zaczęła się PLE,BAN,ia dla PLEBsu… a później musiała jechać do Stonki lub innej PIER[...EDIT...]… bo w przerwie PLE_BLA_BLA reklamowali przecenę kaszanki… itd. itp.!!! A więc cóż ma uczynić NASZ WYZWOLICIEL? Jedyne co będzie mógł zrobić jak nieco odreaguje… to oświadczyć – no dobra… ten jeden procent PRZEBUDZONYCH do MNIE… a reszta niech spier…!!! I właśnie dokładnie o to chodzi parchatym przekrętom, by tak się stało!!! Czy nareszcie dotarło do większości o jak wysoką stawkę toczy się parchata gra okupantów naszych??!!

 

Skoro tak daleko zaszliśmy, tyle Prawd odkryliśmy, to czas i na finał, a więc do obrzezanego przekładańca układanego warstwami, dorzućmy jako zwieńczenie i wisienkę do tego tortu największą pierdołę, jaka to od wieków spędza sen z powiek barankowego stada i najtęższych /tępych umysłów/ wszelkich SEXpertów od TEOnieLOGIcznego PIToLENIA – a więc największą stRAszną stRAszność czyli Znamię deBESTII!!! I zaprawdę powiadam wam, że to byłaby tak straszna, a jednocześnie tak zabawna i śmieszna „zagadka”, tylko, że to jest bardzo smutne, jak daleko można stado ogłupić! Kiedyś gdy nie było komputerów ani internetów a KSIĄŻKĘ kupić… można było… w przejściu podziemnym… z łóżka polowego /jak się miało szczęście – ech…/ to jako uzupełnienie wiedzy wykorzystywało się Zatrute PISmo okupantów i najeźdźców naszych! I jeśli ktoś miał choć odrobinę wyobraźni to z tych zboczonych wypocin mógł wyłuskać tak „cudowne perełki”, że aż miło, a ile Prawd by nie odkrył – to zawsze więcej było pytań niż odpowiedzi i ciągle bez końca ich przybywało. Na niektóre Prawdy trzeba było czekać wiele dekad, tak bardzo były zakryte. I właśnie najbardziej mnie ciekawiło i pasjonowało zjawisko zw. „znamieniem bestii”- bo czułem, że odpowiedź jest tak prosta jak drut, a zarazem tak bardzo porażająca, że przeciętny baranek by od tego mógł postradać zmysły!

 

Nigdy nie „chodziłem” do bluźnicy ale jednak bywałem z różnych okazji /śluby, pogrzeby itd./i zawsze gdy tam byłem to rozmyślałem nad przekrętami amenkowymi i tak sobie „rozmawiałem” z Najwyższym – jeśli pozwoliłeś i dałeś mi znacznie więcej Istotnej WIEDZY od przeciętnych owieczek, to chyba po coś to uczyniłeś?! – Jeśli uznasz, że rozwiązanie zagadki pomoże mi więcej zrozumieć i przyśpieszy poszukiwania tego co najbardziej ważne – to pomóż mi to odkryć… . No i tak to trwałooo… jakiś czas, i natrętne myśli – a cóż to takiego strasznego może się kryć pod „znaczkiem beee…”, aż za którymś razem jakiś impuls, jakaś myśl objawiona zstąpiła, jakieś olśnienie – /dobrze jest myśleć intensywnie i odkrywać prawdy, ale równie ważną jest umiejętność patrzenia i spostrzegawczość/! – Bo często najtrudniej odkryć to co wcale nie jest ukryte, czyli to co jest na samym wierzchu! – Bo „najciemniej jest pod latarnią”…, ale nikt NATO nie wpadł, że jeszcze ciemniej jest tuż nad latarnią!!! I gdy tak mi się w głowie kotłowało – prawa ręka… lub czoło – i tak w kółko…, to kątem oka dostrzegłem coś co mnie poraziło! … Spojrzałem w tym kierunku i „szczęka mi opadła” – jak to możliwe, że dopiero teraz dostrzegłem to, co oglądałem setki razy i nic nie widziałem?! – Każda wchodząca do ŚNIĄtyni osoba prawą dłonią dotykała swego czoła… i nakładała na siebie znamię bestii!!! Czyż można było się spodziewać, że w matrixie gdzie prawie wszystko jest odwrotnością prawdy coś zostanie przedstawione, podane w prawie że oryginalnej formie? Maleńka modyfikacja dotyczy zamiany „lub” na „i”, i tyle - a jakże powalająca jest tam zawarta PRAWDA!!! Tak więc każda owieczka całkiem dobrowolnie nakładająca na siebie Znamię Bestii, czyli symbol i ohydny rekwizyt śmierci, cierpienia i upodlenia, dodatkowo przyzywa do siebie całą CZWÓRCĘ NIEczystą i oszukańczą, która to tylko czeka na to zaproszenie! - Ale… jaaakto… czwórcę… zabeeeczały baRAaanki?! – A no tak to! Więc liczymy > bogu ociec JAHowy > jego synek JoszuJa > duHU… NIEczysty >… i aMEN > czyli aMON RA/RE bez którego to żadne zboczone, obrzezane czary się nie obędą!!! – A więc razem sztuk cztery, czyli rodzinka demonków, które to tak tęsknie wspominacie i zapraszacie - w komplecie!!!

 

A jeśli ktoś zabeeeczy „eee…tam” - przecież każdy głupi wie, że tym znamieniem mają być czipy…??!! – To zaprawdę powiadam wam…, każdy głupi – tak, owszem! Ale każdy mądry wie o tym, że o czipowaniu słychać zaledwie od kilkunastu lat, a by tego dokonać na większości ludzkości, no to cwaniakom zabraknie czasu /bo to takie strachy na Lachy, czyli dezinformacja i kolejna podpucha/, bo to są ich ostatnie sekundy ichniego pajacowania!!! Bo Znamię > czyli LOGO > znak firmowy deBESTii, to miało być coś tak prostego i tak genialnie zakrytego a jednocześnie całkowicie odkrytego, że bardziej się już nie da, i dotyczyć miało całego okresu działalności i istnienia tej zboczonej NAZI-szopki! Bo jeśli szczepionki i czipy mają być obowiązkowe – więc jaki to wybór? Natomiast znamię bestii każdy baranek nakłada na siebie z wielkim namaSZCZANIEM i całkowicie dobrowolnie!!! Jak bardzo dobrowolnie? – Spróbujcie matołkom odebrać ten krzyżowo-satanistyczny symbol, a przekonacie się do czego oni są zdolni i ile nienawiści się kryje pod przykrywką ichniej zboczoności zw. wia_RA! – A jak straszne beeeczenie by się podniosło z tego powodu – to jest nie do opisania!  > Czy to wszystko JASSnE??!!

 

A gdy tak odkrywałem te strasznie zakryte PRAWDY, gdy się okazało, że koczownicze dzikusy wszystkie ichnie objawione zboczenia „zapożyczyli” sobie z innych znacznie starszych kultur, a te z kolei były kopiami Naszych Prawd i Wiedzy, które to później stały się strasznie niewygodne dla naZijonistycznych zwyrodnialców i zostały przez nich w większości poniszczone…, to naszła mnie taka myśl – a jeśli ten ich chowany przekręt niby bez imienia, a przecież przez nich nazywany…, no to może imię tej szkarady też podpieprzyli i splugawili, by zohydzić Jakieś Słowiańskie Bóstwo…??? No bo oni mają tendencje do przeróbek…, i podmianek…, ale tak zrobionych, by to było jak najbardziej zbieżne z pierwowzorem – by baranki nie były w stanie odróżnić co jest fikcją, a co oryginałem!!!

 

A więc JAHWE…,a jeśli przywrócimy to co zostało zamienione, czyli J na L to otrzymamy… LAHWE > a może właściwe będzie Liahwe? A jeśli ja/hw/e to jest Nasz JA,SZ,E > JASZE > JASSE??? – Toć to SZOK!

 

A czy Jechowa to Słowiańskie ICHOWA? No bo raczej nie…, a może właśnie jednak… LICHoWA ???  …

 

I teraz bardzo ważna UWAGA…! – Żeby nikomu do głowy „pustej” nie przyszło kombinować, że pustynna Nazi gadzina je,HOWAH,na ma jakikolwiek związek z Naszymi Sł. PRZODKAMI I BUSTWAMI OPIEKUŃCZYMI! Jedyne co jest możliwe to prawdopodobieństwo, że ta poczwara może próbować podszyć się pod JASSnE istoty Nasze!!! Tak więc zapoznając się z mat. poniżej zachowajcie największą ostrożność + zasada ograniczonego zaufania – na maxa!!! To nie znaczy, że to są kłamstwa, bo osoba odbierająca przekazy jest tylko przekaźnikiem, natomiast „AstRAlna Rozgłośnia”… no to może sobie zapodawać co jej się żywnie podoba i nawet nie za bardzo można to sprawdzić! A jeśli „koleś” podaje się za jakąś „osobę” z imienia to często jest zupełnie kimś innym niż twierdzi /a kto mu zabroni/! A jeśli w przekazach „zapodają” bardzo dużo prawdy /co ostatnio jest częstym zjawiskiem/… no to znaczy, że między wierszami jest ukryty taki sprytny i podstępny HACZYK, że szok!!! – A więc by nie było…, że nie ostrzegałem! >>> http://wszechocean.blogspot.com/2016/11/tron-krola-lajszla-jlahwe-i-super.html >>>

> https://www.youtube.com/watch?v=u30RWIAluL0  - Rozmowa z królewską energią z piramid w Gdyni >  A tutaj jeszcze inna jakże ciekawa wersja… i wyjaśnienie skąd to poczwarki wytrzasnęły nazwę swego demonka…

-„Po hebrajsku słowo “Lah” ma to samo znaczenia i brzmi Elah. W liczbie mnogiej to Elahim, a w wersji starohebrajskiej brzmi Elohim. Co bardziej gorliwi chrześcijanie znają to słowo bardzo dobrze, jest ono użyte w Biblii (hebrajskiej) ponad 2700 razy na nazwanie Boga lub Bogów (bo jest to liczba mnoga). Podczas czytania Biblii słowo JHWH tłumaczone na Polski jako Jehowah czytane jest właśnie jako Elohim (Panowie, Bogowie), ponieważ Żydzi wierzą, że nie są godni wymawiania słowa JHWH. Nie przypadkowo w Biblii zwie się ludzi owieczkami, bo słowo Elohim oznacza też pasterzy. Po arabsku natomiast słowo Lah ma dodany przedrostek określony Al i stąd wziął się słynny Allah, co znaczy dosłownie “ten Bóg” / “Bóg właściwy”. Dlatego Lahestan po arabsku również znaczy Kraj Boga! … Słowo “leh” oznacza też “wybrańca”, a “Lechia” to “naród wybrany”…

W Sanskrycie Lech oznacza tyle, co pan, władca, król, pasterz czy bóg. Lechistan to państwo panów lub państwo bogów lub państwo pasterzy. Po persku do dzisiaj słowo Lah oznacza pana, boga i pasterza.” >>          > http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/07/22/lechici/ >>>… A następnie analiza i streszczenie o cwaniaczku jahusiu + fotka dla miłośników Nazi ORGIAnizacii je,h,anej > > https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/  > …

A tu macie swego pANa koziołka do którego modłujecie > > https://www.youtube.com/watch?v=8bjeBVStaEw  >

Wiem, że niedowiarki i tak pozostaną niedowiarkami – nawet gdy dowody będą TWARDE i to bardzo!

 

Wróćmy więc jeszcze raz do Naszego JASSY, bo… życie pisze ciekawe scenariusze. Bo co nie co będąc sprowokowanym wymknęło mi się „gdzieś tam” takie oto „objawienie”… - wcześniej naszym godłem nie był żaden orzeł, ani gawron, ani kruk, ani wrona, ani nawet jakiś dudek /ups…jakie to straszne/!!! …Czy dowody mają być bardzo twarde? – Więc proszę bardzo! Skoro nasza Prawdziwa historia została zniszczona, wykasowana i wymazana przez nazijonistyczny pomiot satana, to chyba nie jest dziwnym, że „nasze” godło też jest zmanipulowane! Bo… orzeł jako symbol siły stał się atrybutem Diausa, znanego z późniejszej Grecji jako Zeus, natomiast z Rzymu jako Jowisz. Orzeł został posłańcem Jupitera w religii rzymskiej > https://pl.wikipedia.org/wiki/Orzeł_(symbol) > „Orzeł stał się godłem Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego i innych państw, m.in. stał się godłem Polski” - Godłem Polski…??? Stał sięęę…??? – O żeż!!! Po zamordowaniu Słowiańszczyzny i Naszych symboli okupanci siłą narzucili nam swoje… zboczenia i również orła!!! Orzeł > oREł > jest też symbolem demonko-amenka RA/RE…! – Czy to JASSNE?! A więc skoro tak…, skoro oni nam narzucili tego orła, skoro on jest naszym godłem i wszyyyscy wokół o tym wiedzą… i to od iluś wieków…?! Skoro nawet dzieciom „zalecane” nachalnie jest wierszykowanie – „kto ty jesteś - Polak mały, jaki znak twój – oREł bia…” – O żeż …, tylko że to wszystko g..wno prawda!!! Bo skoro to wiadomo i taka „promocyja” z nim była, skoro oREł widniał również na płytach nagrobnych Naszych Królów… - to po jaką cholerę bardzo przebrzydłe parchate i obmierzłe łapska okupantów Naszych by tego oREła miały szlifować i zamazywać??? > https://www.youtube.com/watch?v=Volo_HadGn0&t=0s - 4.1 Mauzoleum Piastów Śląskich. Na tropie królewskiego ORŁA. M. Szczytyński i B. Andrejas.Wrocław >

> https://www.youtube.com/watch?v=k32M_Zvnyyw&index=3&list=PLsl9qhb8vVlIo7WdtPgw3q0D1OwFBmNvR

4.5 TARCZA i ORZEŁ HENRYKA VI w Mauzoleum Piastów. Atak na Dolny Śląsk ? M. Szczytyński, B. Andrejas >

 

A no chyba, że wizerunek z tychże szlifowanych płyt nie był zgodny z radośnie zapodawanymi pierdołami koszerno-okupacyjnymi!!! …No to może by tak nareszcie zadać sobie jedyne logiczne pytanie – to w takim razie do Jassnej Anielki… co jest Naszym Prawdziwym Godłem…??!!

A więc przypomnijcie sobie ponownie Naszego JASSNEGO PANA - JASSA, JESSA, Jasz, Jasza, Jesza, Jeszu, Jasień,/Jaś/, Jaszer…! A w Kaszubskim – Jaster /na pamiątkę mamy JASTARNIĘ/, Jastrzebóg…, a zwierzęta totemiczne – biały rumak, jastrząb i jaskółka!!! – Czy nieco się rozjaśniło?? Czy to bardzo straszne, jeśli okaże się, że symbolem Słowian nie był zmanipulowany oRE_ł…, ale właśnie JAST_RZĄB…, czyli Nasz JASSTRZE_BÓG??!! … I tak sobie pomyślałem – no ale przecież niedowiarki i tak w to nie uwierzą! - Więc musiałem im wygrzebać kilka ciekawostek potwierdzających, że oREł nawet gdyby bardzo chciał - to i tak nie mógł być naszym symbolem!!!

 „Istniała staropolska oraz staromorawska forma terminu "jasny" w formie "jastny". Co ciekawe, od jast- pochodzi również nazwa jaskółki, dawniej jastkółki. Od jast- pochodzić może również jastrząb, w najdawniejszych zapisach jastram… Od formy rdzenia jast-, pojawia się w kaszubskich legendach i przysłowiach postać Jastera / Jastrzeboga. Miejscem jego kultu miała być m.in. Jastarnia.” > http://www.bogowiepolscy.net/jassa-jessa-3.html  >

„Orzeł bielik w powszechnym, tradycyjnym odczuciu jest symbolem Polski. To był dopiero wstęp do bajki. Właściwa bajka rozpoczyna się teraz: Bielik – według systematyki należy do rodziny jastrzębiowatych, nie jest jednak orłem (Aquila), lecz należy do rodzaju bielików (Haliaeetus) reprezentowanego przez osiem gatunków. Ornitolodzy dowodzą, że bielik nie jest orłem, ponieważ nazwa ta przynależy tylko większym przedstawicielom rodzaju Aquila (np. o. przedni, o. cesarski, o. stepowy), których wspólną cechą są opierzone skoki (nogi)…” > http://predatorxl.salon24.pl/39666,godlo-polski-jastrzab-w-koronie > I jeszcze: „Godłem Polski nie jest zatem tyle orzeł biały, co orłan, ptak z rodziny jastrzębiowatych. Można go zatem określić jako jastrzębia, ale niekoniecznie jako orła. Dodatkowym problemem okazuje się być kolor ptaka z polskiego herbu. Nie jest on bowiem nie tylko orłem, ale też nie jest biały. Białe orłany, podobnie zresztą jak białe orły, w przyrodzie nie występują. Ptaki te są często barwy jasnoszarej.” > http://sport.wp.pl/kat,1025465,title,Godlem-Polski-nie-jest-orzel-bialy,wid,14156984,wiadomosc.html?ticaid=11843a > Czy nareszcie wszystko stało się JASStnE???

 

A gdzie jeszcze możemy odnaleźć ślady Naszego JASSY? Oto Jasna Góra – starosłowiańska Góra JASSA > Góra Boga JASZA > miejsce kultu JASSY i LAILY…. I jeszcze kilka miast - Jasień, Jasło, Jastarnia, Jastrowie, Jastrzębie-Zdrój. A u sąsiadów… Rumunia - miasto I okręg > JASSY, // JESEnice > Czechy // M,IASS > Rosja //JASZberény > Węgry// Ukraina > JASYnuwata, Odessa (Одеса) > Od JESSA // pamiętając o lit. „e” czyt. jako „Je”… Niemcy - Essen > JESSEn…, ale też /K/assel > JASSE,l…! A za kanałem, którego kieeedyś raczej… nie było > https://pl.wikipedia.org/wiki/Królestwo_Essex > /JESSEx/ założone przez Sasów wschodnich!!!

 

A gdybym chciał wam opisać – pokazać /tym, co mają zbyt mało wyobraźni… co jeszcze mają wątpliwości/, jak przebrzydłe i ohydne są te kREatury, co to Nas zniewalają, ogłupiają, oszukują i zwodzą, jaka to obmierzła parcho-zaRAza…, że barankom w główkach się nie mieści… - to cóż bym musiał uczynić byście w końcu się przebudzili, zrozumieli, przejrzeli na barankowe oczęta…? A więc jeśli komuś do tej pory było mało faktów i prawd… no to może wstrząśnie nim „reportaż” z działalności i zakulisowych makabrycznych obrządków pewnej nazijonistycznej ORGIAnizacji wytykańskiej… >>> > http://www.cda.pl/video/953241a9 - CIEMNY KRYSZTAŁ / THE DARK CRYSTAL (1982) LEKTOR > Czy teraz już wiecie kim oni są, do czego służą im niewinne dzieci, jak pozyskuje się esencję życiową, czy nareszcie dostrzegliście jak ohydne mają mordy??? Powiecie eee… to tylko bajka! Czy rzeczywiście „tylko”! – Bo rzeczywistość jest znacznie bardziej porażająca, ona jest tak potworna… >>>

 > https://www.monitor-polski.pl/pizzagate-jest-tylko-wierzcholkiem-pedofilsko-satanistycznej-gory-lodowej/ >>>

- że jak was dopadnie z całą MOCĄ… to część baranków postrada zmysły!!! A to co napisałem i pokazałem to dopiero… i zaledwie czubek „wierzchołka góry lodowej”- by szok po… był nieco mniejszy, odrobinę łagodniejszy…, by PRAWDA was nie zabiła na miejscu!!! No ale przecież oni ORGIAnizują takie supRE impREzy dla swej trzódki baRAnkowej..?!  - B_RA_wo…bijcie dla zwabicieli waszych, oni wiedzą co czynią...

> https://www.monitor-polski.pl/swiatowe-dni-mlodziezy-z-wyzszego-poziomu-swiadomosci/  - „Przed ostatnim dniem obecności Franciszka w naszym kraju odebrałam, że dokonano mszy satanistycznej (nie w Polsce, dużo ludzi zabito podczas niej), która posłużyła do nałożenia pieczęci na uprzednie wypowiedziane klątwy na zebranych młodych ludzi w Polsce, ataki terrorystyczne na nich, aby zadziałały negatywne symbole Dni Młodzieży, jak również na samą Polskę i inne sprawy, które nie odczytałam…” > Takich szokujących materiałów dla poszukiwaczy są całe masy… bo to nie są żadne nowe wymysły, bo te wszystkie zboczenia RE_ligijno-satanistyczne trwają nieprzerwanie od tysięcy lat… Więc dla wielbicieli i popleczników obrzezanych zboczeń przesyconych krwią i cierpieniem… dodatek…  

>https://pl-pl.facebook.com/notes/nowy-ateizm/przerażające-cytaty-biblijne-13/447798775297654/  >

 > https://www.youtube.com/watch?v=4lgPfcoUmMM - 5.Czy Jezus był kan…? Biblia bez picu. > Czy teraz wystarczy???

 

No to zobaczcie jeszcze jakież to straszne tajemnice mają do ukrycia obrzezańcy wyprani z uczuć wszelakich, których to tak bardzo lubujecie, żeście oddali im NASZĄ OJCZYZNĘ nieszczęsną…, „CUDOwna zamiana” – Ojczyznę i Wolność… za obrzezanego koczownika joSZUJA… i maRYJka… >>>

> https://ukrytawladza.wordpress.com/2011/11/21/zydowski-syjonistyczny-scenariusz-zniewalania-panstw-i-narodow-czesc-1/  >

> http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicze-przymierze-zydowskie-2015-06 >                           

> http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdemaskowany-scisle-tajny-judaizm-2016-11

Tyle, że Słowian mimo zniewolenia nie da się pokonać, nie da się pozbawić Ludzkich UCZUĆ i złamać…, i ostatnio coś drgnęło… coraz więcej SŁOWIAN się Budzi… i zaczyna Dumnie podnosić Głowy…

 

A więc Dumni SŁOWIANIE budźcie się, powstańcie z kolan, zrzućcie zniewalające Was jarzmo, wracajcie do swych PRAWD i WIEDY… i wracajcie do Swych SŁOWIAŃSKICH wartości i IMION…

 

Propagujcie i rozpowszechniajcie Słowiańszczyznę i Naszą WIEDĘ gdzie się da, rozpowszechniajcie PRAWDY, które dla WAS odkryłem – kopiujcie, powielajcie i dzielcie się z innymi. Budźcie tych, którzy jeszcze śpią i uświadamiajcie ich! Róbcie to dotąd aż cała [...EDIT...] zacznie się gotować – no bo parchy mają uczulenie na SŁOWIAŃSKIE KLIMATY!!! A gdy to się stanie i usłyszycie – parchate NAJN… nie hrubcie nam tego…/i pierdoły o parchatej przyjaźni ichniej oszukanej/…- To pokażcie im wszyscy pospołu SŁOWIAŃSKI GEST /zw. g… Kozakiewicza/… tak by Niebiosa zadrżały… by TEN, który przyjdzie nas WYZWOLIĆ nie musiał zbytnio NAS szukać… i z łatwością rozpoznał SWOJE DZIECI… czyli SWÓJ NARÓD WYBRANY, czyli NAS!!! A czy zauważyliście, że ten proces się już rozpoczął…, że już nic nie jest w stanie go powstrzymać…??? Coraz więcej jest NAS Przebudzonych… bo czas jest Najwyższy!!!   

 

A jeśli powstają tak Ciekawe PRO_Słowiańskie produkcje… z taką obsadą… no to serca się Radują…!!!                         

> https://www.youtube.com/watch?v=hRdYz8cnOW4#t=7.788932  -     Legendy Polskie. Film TWARDOWSKY. Allegro >

> https://www.youtube.com/watch?v=M-skpeuYmfE - Legendy Polskie. Film TWARDOWSKY 2.0. Allegro >

> https://www.youtube.com/watch?v=uKbuFYd468w&feature=youtu.be - Legendy Polskie. Film Jaga. Allegro >

 

„BÓG po staropolsku to był Świętowit, a BOGI to były wszystkie inne Bóstwa. Mówiono też Jesse Bóg, ale Jesse to Bóg Niewidzialny, Bóg Duch w wierzeniach dawnych Słowian. Mówiąc po polsku BOŻE, BOŻE, wzywamy jednoznacznie Świętowita (Sventevit) lub postać niewidzialną, bezcielesną czyli Jesse. W wołaczu Jesse to Jessu!, wołali nasi Praojcowie, tyle, że żadnego Żyda Jeszua nie mieli na myśli, a DUCHA BOGA, ŚWIĘTEWITA, Wszechobecnego. Jezu w Polsce zrobiono, żeby się pod słowiańskie wołanie Jessu, Jessu podszywać i lud oszukiwać. Nasi dziadowie słowiańscy przy­zywali Ducha Wszechrzeczy zwąc go Jesse, a gdy wołali to brzmiało Jessu, Jessu! A że podwójne ss podobne jest w wymowie z, to pewni „misjonarze” spryciarscy wprowadzili nam imię Jezu (Jesus)! - ( „Hallu, Hallu, Jesse Hallu Jessu, Jessu, Hallu Jesse!”) Tak śpiewali dawni Polacy, Słowianie i dlatego zamiast Rabbi Jehoszua mamy Jezusa. Prawdziwie religijny kult bliski sercu i duszy każdego Polaka, a były to kulty Najwyższego Boga – Jesse, Świętowit, a także kulty Bogini, Matki Niebios, Lajla, po którym zostały festyny z Lajkonikiem!” > http://himalaya-wiki.org/index.php?title=Jesse >> I tak to Słowian zamieniono w …

 

Powstańcie więc z kolan i więcej przed nikim nie klękajcie, odrzućcie wszelkie odsatanistyczne zboczenia i rytuały… Budźcie się i Poczujcie… SŁOWIAŃSKIEGO DUCHA I SŁOWIAŃSKĄ MOC…

- Pozdrawiam Was SIOSTRY SŁOWIANKI I BRACIA SŁOWIANIE … 

                                                                            - Władimir ...

https://www.youtube.com/watch?v=lFj-qD7fzRc – O Naszym JASIEŃKU

 


Naoczni świadkowie obserwowali dziwną anomalię przed katastrofą Tu-154

W przeddzień katastrofy samolotu rosyjskiego ministerstwa obrony w dniu 25 grudnia br. obserwowano anomalia nad Morzem Czarnym. Według świadków, w okolicach Soczi krążyły tysiące ptaków.

 

 

Ogromne stada ptaków w jednym miejscu od czasów starożytnych powodują u ludzi niepokój i wywołują złe przeczucia. Wielu, podobnie jak starożytni Rzymianie, uznaje je za mistyczny znak, ostrzeżenie lub złą wieść. Współcześnie niektórzy nie wierzą w mistycyzm, ale anomalia przed katastrofą TU-154 wydają się być co najmniej dziwne.

 
Mieszkańcy Soczi obserwowali dziwne zachowanie ptaków w przeddzień katastrofy. Niezwykła wzory na niebie przykuwały uwagę mieszkańców.

„Stoję tu codziennie przez wiele godzin. Chore nogi nie noszą mnie daleko, więc zwykle obserwuje morze w tych samych punktach. W przeddzień tragedii zauważyłem dziwny układ na niebie, który stworzyły ptaki. Ludzie mówią, że w ciemnościach ogromne stado krążyło nad miejscem, gdzie rzekomo spadła maszyna” – cytuje wypowiedź jednego z emerytów Moskiewski Komsomolec.

Mieszkańcy Soczi potwierdzają, że nad miejscem tragedii krążyło tysiące morskich ptaków.

„Ja czegoś takiego nie widziałem, jak żyję” – kontynuuje swoją wypowiedź emeryt. „Kiedy rano dowiedziałem się o tragedii pierwszą moją myślą było to, że ptaki mają jakieś poczucie winy. Na drugi dzień stałem w tym samym miejscu i myślałem o tym”.

Przypomnijmy, że Rosjanie rozważają cztery wersje przyczyn katastrofy. Najbardziej prawdopodobna, to awaria samolotu lub błąd pilota. Mówi się też o paliwie niskiej jakości lub dostaniu się do silników niepożądanych obiektów, np. w postaci ptaków.

 


Krzysztof Jackowski pomógł policji w znalezieniu zaginionej 12 latki

Można mieć różne opinie o zjawisku jasnowidzenia, ale zdarzenie z udziałem Krzysztofa Jackowskiego, które miało miejsce przedwczoraj, doprawdy zbija z nóg. Okazuje się, że "czołowy polski jasnowidz" jak zwykło się mówić o nim w mediach, pomógł w odnalezieniu 12 letniej dziewczynki przez policję oraz uratował ją przed pedofilem.

 

Zgodnie z wypowiedzią jasnowidza, dla portalu fakt.pl:

– W poniedziałek przyjechali do mnie ciocia i dziadek dziewczynki – opowiada Jackowski. – Nie mieli jej zdjęcia, ale przywieźli mi bardzo charakterystyczną bluzę dziewczyny. Poprosiłem o godzinę czasu, abym mógł się skupić. Już po chwili jasnowidz nie miał wątpliwości: dziewczynka żyje, ale jest w potwornym niebezpieczeństwie i liczy się czas!

 

– Skojarzyły mi się dworce w Gdańsku i w Poznaniu, ona w towarzystwie dużo starszego, pełnoletniego mężczyzny. Czułem, że trzeba szukać ich gdzieś na tej trasie, że być może chcą wspólnie tę trasę przebyć – opowiada Jackowski.

Rodzice zaginionej dziewczyny wsiedli do samochodu i czym prędzej dotarli na dworzec Główny w Gdańsku. Ku zaskoczeniu wszystkich to właśnie tam znajdowała się 12 letnia Natalia, a razem z nią 20 letni Aleksander. L, który stał za jej porwaniem. Policja zatrzymała mężczyznę, ale dopiero dzisiaj postawiono mu zarzuty.

 

 


Plansza Ouija i wrota oddzielające dwa światy

ouija

Plansza lub tabliczka Ouija, czyli wrota na drugą stronę rzeczywistości, można pokusić się o stwierdzenie, że są to ostatnie wrota dzielące nasze życie od tego, co pochodzi nie z tego świata. Zatem powstaje pytane, czy owe wrota warto otwierać? Nie raz było już tak, że raz otworzone nie dawały się ponownie zamknąć, przez co obca rzeczywistość mogła w coraz większym stopniu wpływać i integrować się z naszym obecnym życiem, z naszą teraźniejszością. Nie mniej jednak zacznijmy od samego początku i wyjaśnijmy sobie, czym w zasadzie jest owa plansza Ouija.

 

Z pozoru nie jest to nic groźnego, lub też nadzwyczajnego. To najczęściej deska posiadająca nadrukowane lub też wyryte litery alfabetu oraz inne dodatkowe znaki, które są wskazywane przed ducha, demona czy też bliżej nieokreśloną istotę, z jaką nawiążę się kontakt przy pomocy owej tabliczki. W ten sposób powstają konkretne wyrazy i zdania, innymi słowy możemy porozumieć się z tym, czego nie widzimy, ale to coś daje nam znaki, że istnieje i jest w danej chwili przy nas, jest z nami. Tutaj należy dodać, że owa obecność może być już nierozerwalna, a przynajmniej będzie bardzo trudno ją zakończyć

ouija

Tabliczka Ouija, to nic innego jak seans spirytystyczny. Nie jest to zabawa, ponieważ zabawą można nazwać składanie klocków lego czy też grę w piłkę nożną, seans spirytystyczny to niebezpieczne działanie, na jakie bardzo często dobrowolnie godzi się wiele osób. Czasem jest to podyktowane nieświadomością czy też nie wiedzą, nie mniej jednak to nie ma znaczenia, ponieważ rzeczywiście można nawiązać kontakt z innym światem przy pomocy wyżej wymienionej tabliczki. Raz nawiązany jest niczym rubikon, od którego nie będzie powrotu. Początkowe seanse zazwyczaj są prowadzone w przyjaznej atmosferze, dlaczego tak się dzieje? W ten sposób byt, z którym nawiązaliśmy kontakt zyskuje nasze zaufanie, staje się ważną częścią naszego życia. Jest niczym rak, który cicho i bezlitośnie łączy się ze zdrowymi komórkami naszego organizmu, tylko po to by rosnąć w siłę i ostatecznie dokonać dzieła zniszczenia.

 

Oczywiście często podaje się przykłady, w których opisywane są kontakty ze zmarłymi członkami naszych rodzin, jednak później okazuje się, że to wcale nie są nasi dziadkowie czy rodzeństwo, lecz istota rozumna, byt rozumny podszywający się pod kogoś, kim nie jest. Gdy dochodzi do momentu, w którym wszystko staje się jasne, owe byty bardzo często przestają być już miłe i przyjemne, zaczynają być groźne i niebezpieczne. Istnieje wiele przypadków świadczących o tym, że osoby uczestniczące w seansach spirytystycznych po jakimś czasie traciły zdrowie czy to psychiczne czy też fizyczne, istnieją i przypadki samobójstw. Każdy człowiek ma określoną barierę wytrzymałości, gdy ją przekroczy, może zacząć robić rzeczy nieracjonalne i sprzeczne z wcześniejszym stylem życia. Byty duchowe, szczególnie te negatywne mogą popychać człowieka do ostateczności.

 

Wielu egzorcystów uważa, że wystarczy raz spojrzeć w ciemność by to na zawsze pozostało w nas. I nie chodzi tutaj o ciemny kąt naszego domu czy mroczny zakamarek lasu, lecz chodzi tutaj o czyste zło, a czyste zło to przede wszystkim demony, czyli byty duchowe, z którymi można nawiązać kontakt dzięki planszy Ouija. Pamiętajmy o tym, że owa tabliczka nie jest telefonem gdzie wykręcamy numer i dzwonimy do konkretnej osoby. Tabliczka Ouija daje nam możliwość nawiązania kontaktu z innym wymiarem, czy też rzeczywistością, jednak nigdy nie będziemy wiedzieć, z kim mamy do czynienia, a wmawianie sobie, że jest inaczej, to tak naprawdę oszukiwanie samego siebie.

 

Artykuł pochodzi z portalu: www.tajemnice-swiata.pl 

Tajemnice Świata

 


Czy Polska w 2017 roku będze płonąć?

"Odkąd król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi"

Między innymi potop szwedzki 1655-1660 w którym zginęło 4,4 mln Polaków i stracono wielkie dobra materialne i majątki,spalono 188 miast i 168 wsi zniszczono 81 zamków 136 kościołów i 89 pałaców. Przy obronie klasztoru w Częstochowie żadnego cudu nie było:

"Królowa" nie zdołała powstrzymać dalszej fali zbrodni i łupiestwa pomimo licznych błagań, modlitw, litanii, różańców i procesji. Dalej na Polskę spadły trzy rozbiory , dwie wojny światowe. Nawet po 2 wojnie fala zbrodni nie ustała, prześladowania UB,stalinowskie czystki, Polak zabijał Polaka,

Teraz mamy neo kolonię,  wciąż biedę i ciężką pracę za niską płacę dla większości Polaków, zabijanie Polski i Polaków wysokimi podatkami i kosztami pracy (ZUS 1100 zł/mc), masowy exodus za chlebem naszych rodaków, samobójstwa z biedy itd ale może być jeszcze gorzej.

"W starożytności Królową Niebios czczono pod różnymi imionami (Asztarte, Artemida, Izyda, Isztar, Diana Efeska). Kiedy chrześcijaństwo stało się religią państwową, poganie zaczęli masowo wchodzić do Kościoła wnosząc ze sobą wiele niebiblijnych wierzeń. Wśród nich kult Królowej Niebios, który ci nie w pełni nawróceni ludzie, przenieśli na Marię, matkę Pana Jezusa. Stary Testament oraz liczne wykopaliska z terenu Bliskiego Wschodu dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że kult Królowej Niebios istniał na wiele wieków przed narodzinami Marii. Już w czasach proroka Jeremiasza, a więc w VI wieku przed Chrystusem, Bóg przestrzegał swoich wyznawców przed oddawaniem czci istocie, która przyjmuje postać Królowej Niebios:

"Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "Królowej Nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?"  Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie.(Jer.7:16-20)."

Czy Polska znów będzie płonąć w 2017 roku jak w czasie potopu szwedzkiego? Dlaczego w 2017 ? Ponieważ:

"Sejm ustanowił w czwartek (15.12.2016) rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej. Za podjęciem uchwały głosowało 349 posłów; 30 było przeciw, 24 wstrzymało się od głosu. W uchwale Sejmu przypomniano, że 8 września 2017 roku przypada 300. rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski koronami papieża Klemensa XI.

"Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przekonany o szczególnym znaczeniu kultu maryjnego dla naszej Ojczyzny nie tylko w aspekcie religijnym, ale i społecznym, patriotycznym oraz kulturowym, ustanawia rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej" - czytamy w uchwale.

"PIS rzuca na Polskę klątwę; Sejm ustanowił w czwartek rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej.:"

Przecież obraz matki Boskiej Częstochowskiej nie jest obrazem Maryi, matki Jezusa lecz jest w rzeczywistości obrazem afrykańskiej czarownicy. Jaka kara jeszcze może spotkać kraj w którym bojaźń przed Bogiem-Stwórcą jest okazywana poprzez bałwochwalstwo  i koronację obrazu czarownicy woodu z Afryki ?

"I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim,dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował z tym ludem, cudownie i dziwnie, i zginie mądrość jego mędrców, a rozum jego rozumnych będzie się chował w ukryciu." Iz 29,13

Czy od czwartku  15.12.2016 rozum rozumnych tego kraju schował się w ukryciu i zginęła mądrość jego mędrców?:

"Chaos w Sejmie i protest opozycji.Burzliwe obrady Sejmu to w Polsce norma, ale to, co działo się w polskim parlamencie 16 grudnia 2016 roku, to nowa jakość chaosu"

Jak wy sądzicie jaka kara jeszcze  słusznie spadnie na nasz kraj w 2017 roku za uchwalenie rocznicy koronacji  "królowej nieba" i bałwochwalstwo rządzących oprócz schowania ich rozumu w ukryciu?

 

 


Cywilizacja Marsjan miała ulec zniszczeniu w wyniku nuklearnej wojny

Mars nie jest podobny do żadnego innego ciała niebieskiego w naszym Układzie Słonecznym. Od niepamiętnych czasów, czerwona planeta pobudzała wyobraźnię i zainteresowanie ludzi na całym świecie, od czasów Azteków, Inków i Majów, aż do współczesnego społeczeństwa XXI wieku. Niektórzy ludzie tak jak Dr. John Brandenburg, biorą swoje zainteresowanie Marsem do ekstremum i wprost stwierdzają, że planeta ta była domem dla zaawansowanej cywilizacji, która została zniszczona w nuklearnym konflikcie zbrojnym. Takie stanowisko po raz kolejny wygłosił on podczas jednego ze swoich wykładów.

 

Naukowiec z American Institute of Aeronautics and Astronautics, dr John E. Brandenburg, twierdzi, że na Marsie doszło kiedyś przynajmniej do dwóch wybuchów nuklearnych. Przedstawił on nawet swoje ustalenia wskazując hipotetyczne miejsca, gdzie mogło do tego dojść. Jego zdaniem do eksplozji doszło na północ od obszaru znanego obecnie jako Cydonia oraz Galaxias Chaos. Brandenburg stwierdził, że mogą się tam znajdować do dzisiaj artefakty potwierdzające, że planeta ta doświadczyła wojny nuklearnej.

Trzeba zaznaczyć, że już wcześniej wielu badaczy stwierdzało, że ślady na powierzchni czerwonej planety wskazują na to, że doszło tam do katastrofy nuklearnej. Podejrzewano jednak, że była ona naturalnego pochodzenia. Doktor Brandenburg przed kilkoma laty rozwinął tę teorię zwracając uwagę, że mogło dojść do wojny, a spustoszony Mars jest po prostu planetą zniszczoną przez  bomby jądrowe. Sceptycy wskazują, że eksplozje nuklearne powinny pozostawić po sobie kratery, a takowych we wskazanych miejscach nie ma, ale w Hiroshimie, zniszczonej w wybuchu jądrowym w 1945 roku, również na próżno szukać krateru. Po prostu w celu maksymalizacji zniszczeń takie ładunki odpala się w powietrzu.

Zdaniem Brandenburga, właśnie z czymś takim mieliśmy do czynienia. Taka wojna atomowa spowodowałaby, że potężne fale uderzeniowe spustoszyłyby powierzchnię planety i doprowadziły do drastycznych zmian klimatu, co skutkowało zabiciem całego życia na Marsie. Według obecnego poziomu wiedzy, cokolwiek zniszczyło powierzchnię tej planety, miało to miejsce 180 milionów lat temu. Jakaś eksplozja spowodowała, że dookoła Marsa przeszła fala uderzeniowa, która zniszczyła powierzchnię. Pierwotnie przyjęto, że miało się to stać siłami natury, w miejscu gdzie uformował się naturalny reaktor jądrowy, taki jak te znane na Ziemi z Gabonu w Afryce.

Doktor Brandenburg pokazał też między innymi dowody na istnienie na powierzchni tej planety stopów szkła, tak zwanych trynitytów. Takie szkliwa powstają podczas detonacji ładunku jądrowego. Podobne warstwy znajdowano też na Ziemi, na wielu części poligonów atomowych, ale i na przykład na Saharze czy w Mohendżo Daro, dlatego może właściwe byłoby zapytanie czy broń jądrowa nie była też stosowana w zamierzchłej przeszłości również na naszej planecie. Wbrew pozorom nie ma naturalnego wyjaśnienia dla takich śladów na powierzchni Czerwonej Planety. Musiałyby to być eksplozje jądrowe o sile około miliarda megaton. Tylko tak duża detonacja mogłaby pokryć sporą cześć powierzchni całego tego globu trynitytami tak aby można było odnajdywać je w tak odległych od siebie miejscach. Zdaniem badacza nie był to skutek zderzenia z asteroidą, a raczej dowód na użycie tam broni jądrowej.

Brandenburg uznaje, że Mars był kiedyś planetą z podobnym do Ziemi klimatem. Jego zdaniem duża ilość ruin i niewyjaśnionych artefaktów obserwowanych na powierzchni Czerwonej Planety przez orbitery i łaziki to dowód na to, że nuklearny holokaust Marsa mogli spowodować jego wcześniejsi mieszkańcy. W swojej nowej książce Śmierć na Marsie: Odkrycie Planetarnej Nuklearnej Masakry, Brandenburg zawarł również hipotezę, że marsjańska cywilizacja nie tyle sama się zniszczyła, co została zniszczona przez jakąś rasę z kosmosu. Zdaniem niektórych, może tu chodzić o znaną choćby z legend sumeryjskich rasę Annunaki, ale czy oznacza to, że podobny los czeka i naszą planetę?

 

 


Francuski fotograf przypadkowo nagrał przelatujące UFO

21 grudnia 2016 roku, francuski fotograf obserwujący  gwiaździste niebo, przypadkowo nagrał też lot dwóch niemalże niewidocznych obiektów poruszających się po niebie. Wnioskując po ich kształcie, prędkości i zgłoszonym przez świadka zupełnym braku odgłosów lotu, można sugerować, że jest to kolejny przypadek obserwacji UFO.

Zgodnie z wypowiedzią anonimowego świadka.

"Na początku myślałem, że to wielkie ptaki, ale ich lot był zbyt doskonały, by mógł być naturalny. Ponadto, nie zauważyłem żadnych ruchów, które mogłyby wskazywać na to, że obiekty te miały skrzydła. Jestem przekonany, że nie były to ptaki ani samoloty"

W oświadczeniu zawartym pod filmem ze zdarzeniem umieszczonym na kanale Youtube WTFflow, świadek napisał jednak, że jego zdaniem to co zaobserwował to najprawdopodobniej jakieś niezidentyfikowane przez niego stworzenie bądź dron należący do francuskiej armii. Jaka jest prawda? Nie wykluczone, że nigdy się tego nie dowiemy.