Chłopiec, który przewidział pandemię koronawirusa, ogłosił nową prognozę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czternastoletni Abhigya Anand z Indii w sierpniu zeszłego roku przepowiedział wybuch straszliwego wirusa. Przepowiednia, jak widzimy, spełniła się. Pewnego dnia nastolatek ogłosił nową prognozę i ona również nie jest do końca radosna.

 

Poprzednia prognoza została opublikowana w serwisie hostingowym YouTube. Nagranie nosiło nazwę „Poważne zagrożenie dla świata od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r.” Jasnowidz zauważył, że nadejdzie poważny kryzys. Abhigya nie mówił konkretnie o wirusie. Wspomniał tylko, że najbardziej ucierpią Chiny i kraje „bogate”. Prognozy kilka miesięcy później zaczęły się spełniać.

 

W nowym filmie zatytułowanym „Przyszłość świata 2020 - 2021” nastolatek opowiedział o testach opartych na analizie astrologicznej. Wygląda, że nie będzie dobrych wiadomości przynajmniej do końca czerwca, a napięcie uspokoi się około lipca. Wcześniej media donosiły, po przeanalizowaniu prognoz indyjskiego jasnowidza, że koronawirus zniknie 29 marca.

 

Po 20 grudnia 2020 powinniśmy spodziewać się nowej katastrofy, która będzie bardziej niebezpieczna, a jej negatywny wpływ potrwa do marca 2021r.

 

Ludzkość zostanie zaatakowana przez jeszcze większą liczbę wirusów, a kryzys dotknie absolutnie wszystkie kraje. Być może pojawią się jakieś „superbakterie”, których ludzie jeszcze nie spotkali. Możemy tylko mieć nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży i wierzyć, że wszystko skończy się dobrze.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Sensacyjna informacja,

Sensacyjna informacja, polskojęzyczni iluminaci diabła chcą pobrać od każdego Polaka informację genetyczną w ramach nadchodzącej szczepionki znamienia bestii 666 !!! Odbędzie się to pod pozorem badań na covid, news z dnia 29/05/2019...

"Czy wszyscy Polacy zostaną przebadani pod kątem przejścia zakażenia Covid-19? Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz zasugerował, że może do tego dojść w ciągu najbliższych miesięcy.- Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem - powiedział w piątek na konferencji prasowej rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz. Jak dodał Andrusiewicz, w Polsce „jest duża liczba osób niezdiagnozowanych na koronawirusa, ponieważ przechodzą zakażenie bezobjawowo i nie widzą nawet potrzeby kontaktowania się z lekarzem”. Rzecznik powiedział, że Polska zakupiła testy serologiczne i rząd „nie wyklucza badania testami antygenowymi, żeby to [realną liczbę zakażeń - red.] sprawdzić populacyjnie”. Andrusiewicz wyjaśnił, że decyzja w tej sprawie zapadnie w najbliższych tygodniach, ale w jego ocenie „takie badanie przesiewowe odbędzie się w Polsce”. Wciąż nie wiadomo też, czy rząd będzie chciał poddać Polaków przymusowym szczepieniom. Minister zdrowia Łukasz Szumowski sugerował kilka tygodni temu, że z epidemią koronawirusa nie uporamy się dopóki „wszyscy nie zostaną wyszczepieni”. Niejasne stanowisko, podobnie jak w Polsce, mają też władze sąsiednich Niemiec. Jak dotąd władze naszego kraju nie zadeklarowały wprost swoich planów w tym zakresie. Przeciwko obowiązkowi szczepień opowiada się wielu hierarchów Kościoła katolickiego, ale także prezydent USA Donald Trump. Duże kontrowersje budzi nie tylko sam przymus, ale także opracowywanie szczepionki z wykorzystaniem linii komórkowych pochodzących z ciał dzieci nienarodzonych zamordowanych w aborcjach."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

taką informację genetyczną

taką informację genetyczną mogliby mieć od lat, bez podejrzanych praktyk z kosmonautami wymazywującymi ludzi Wink ... ilekroć idziesz na badania choćby do pracy bądź do dentysty, można pobrać informację genetyczną ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika On 49

Pracuję na kopalni, ponad

Pracuję na kopalni, ponad 1500 osób zaraziło się koronawirusem, z trzema bezpośrednio pracowałem, 7 godzin dziennie kontaktu przez pięc dni w tygodniu, tak jak i inni, nie zaraziłem się tak jak większośc bo 80 % załogi, a według lekarzy powinienem sie zarazic, nie stosowałem maski, bo sie duszę rekawiczek też , a pomimo to trzy testy dały wynik ujemny.Większośc z chorych nie ma objawów. Tak więc pytam co lekarze ukrywaja przed nami w co lekarze grają. Śmiem, twierdzic że lekarze grają na naszym zdrowiu, oskarżam ich publicznie o wielką manipulacje statystykami, nie grozną chorobą, oskarżam o to że się zamkneli i nie pomagają chorym jak przysięgali. Lekarz który zamyka się przed pacjentem, nie zasługuje na miano lekarza , to barbażyńca, finansista który powinien byc odsunięty dożywotnio od wykonywania zawodu.Ja człowiek zdrowy jak i 80 % populacji oskarżam Was o niszczenie gospodarki, niszczenie ludzkiego życia, tylko w jednym celu osiągnięcia korzyści majątkowych na przyszłych szczepieniach populacji odpornej na koronawirusa. To jest zbrodnia na ludzkości.

Skomentuj