Mieszkańcy Nowej Zelandii pytają -"Czy premier John Key jest zmiennokształtnym reptilianinem?"

Kategorie: 

Premier Nowej Zelandii, John Key - oskarżany o bycie reptilianinem

Każdy chyba przynajmniej raz słyszał o teorii Davida Icke'a na temat zmiennokształtnych gadów, reptilian, które sprawują rzeczywistą władze na świecie. Dla większości ludzi ta teoria spiskowa brzmi jak majaczenia schizofrenika, ale okazuje się, że wzrasta liczba osób, które w to wierzą. Ostatni przykład pojawienia się tego tematu w mediach głównego nurtu miał miejsce niedawno w Nowej Zelandii.

 

Tamtejsze prawo zakłada, że jeśli obywatel zwraca się z jakimś pytaniem o władze, które uznaje za zasadne, to nie można wyrzucić tego do kosza, jak robi się to w Polsce, tylko trzeba odpowiedzieć obywatelowi, choćby urzędnikom wydawało się to zupełnie niedorzeczne.

 

To właśnie z tego powodu pan Shane Warbrooke, który zapytał wprost, "czy istnieje jakiś dowód na to, że nowozelandzki premier, John Key nie jest zmiennokształtnym reptilianinem starającym się doprowadzić do zniewolenia ludzkości?" , doczekał się oficjalnej odpowiedzi.

[ibimage==21559==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

O dziwo w piśmie z 11 lutego 2014 roku nie napisano wprost, że John Key nie jest zmiennokształtnym reptilianinem. Stwierdzono tylko, że żądany dokument potwierdzający taki stan rzeczy nie istnieje, lub nie może być znaleziony.

[ibimage==21560==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Oskarżany o bycie reptilianinem prezyden George Bush sr.

Sam John Key zapytany o to w końcu przez dziennikarzy oświadczył, że może dać zaświadczenie od lekarza, że nie jest gadem. Niektórzy uznali, że gdy bierze się pod uwagę postępowanie polityków, to teoria zmiennokształtnych reptilian wiele wyjaśnia, i sarkastycznie dodają, że teraz wszystko nabiera nowego sensu.

[ibimage==21561==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oskarżana o bycie reptilianką Królowa Elżbieta Windsor

Teoria gadziej rasy brzmi dziwacznie, ale pamiętajmy, że panowanie ssaków na tej planecie jest niczym do setek milionów lat panowania gadów i skoro nie wiemy tak do końca skąd wzięli się ludzie, to głupotą jest sądzenie, że skądinąd bardzo inteligentne gady nie rozwinęły się z dinozaurów w inne wysoce zaawansowane formy życia. Na rozwój mieliby oni na tyle dużo czasu, że ich cywilizacja mogłaby upaść przed kilkudziesięcioma milionami lat.

[ibimage==21562==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na to, że nie było takiej cywilizacji nie ma po prostu dowodów, tak jak nie ma ich na to, że nowozelandzki premier nie jest reptiliańskim zmiennokształtnym podmieńcem. Nasze umysły są zadrukowane uznawanymi teoriami, dlatego są przeważnie zamknięte dla tych nieszablonowych, a ta niewątpliwie do takich należy.

[ibimage==21564==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika simon

tez kiedys w to nie wierzyłem

tez kiedys w to nie wierzyłem pierwszy raz usłysałem o tym a znaczy doziediząłem sie z discovery, to sie wydało naprawde niedorzeczne, ale później zaznajomiłem sie bardziej z osoba davida icke i co ciekawe sa 2 dokumenty które w sposób diametralny odmieniły moj światopogląd! a są to 1 zkobita tytuł bogini matka czy cos takjiego, bardzo polecam i drugi z szefem wioski murzynskiej Smile Polecam, zobaczcie to jest ze 3 godz ale to zmieni postrzeganie bo oni nei kłamią ..

Portret użytkownika Wojox

Patrząc na zachowanie wielu

Patrząc na zachowanie wielu polityków jestem pewien że przynajmniej są pod wpływem demonicznego uniesienia. Nie tylko politycy ale ludzie sławni czy znani w mediach, mają niejako "znamię bestii".
Oto przykład :
http://www.youtube.com/watch?v=pcidsTDZa0o
Obserwuję tego Pana dosyć długo i bez okularów wygląda nieciekawie, w pewnym momencie staly się już jego nieodłącznym wizerunkiem...

Portret użytkownika salomon

Majowie mieli prosty test na

Majowie mieli prosty test na gadolity, co roku ich król stawał przed ludem i musiał wypowiedzieć bezbłędnie następujące zdanie
kin-in-i-gin
Jak się zająknął lub przekręcił głowa spadała.

Portret użytkownika jaa

nie wiem zbyt wiele o gadach,

nie wiem zbyt wiele o gadach, ale. Kiedyś, dość dawno więc trochę już nie pamiętam, pewnego dnia albo wieczoru zacząłem myśleć w sposób inny niż zazwyczaj. Polegało to na tym, że dopóściłem jakby do głosu inną wersję patrzenia na świat. Inną niż codzienny mój punkt widzenia. Nie pamiętam dokładnie z czym/kim się to wiązało ale zdaje się następnego dnia rankiem zauważyłem w lustrze, że mam dołek w brodzie. A wcześniej nie miałem. Ale ponieważ skojarzyłem jedno z drugim to wyraziłem niechęć do tego dołka i chyba na drugi dzień zniknął. Ten dołek w jakichś tam założeniach świadczy o czymś. Do czego zmierzam? Ano do tego, że ludzie są jak komputer. W zależności co do siebie wpuszczą tym będą emanować. Komp ma podobnie. Bo jakie programy w nim zainstalujemy takie będzie miał funkcje i możliwości. Biorąc pod uwagę, że podobno w naturze nic nie ginie tylko co najwyżej zmienia postać można założyć, że emocje, osobowości itp też muszą, nawet po śmierci nosicieli, gdzieś funkcjonować. Być może są jakieś wzorce osobowości lub "frakcji" egzystencji, które funkcjonują w świecie dostępnym naszym umysłom, psychice itp. I gdy zainteresujemy się danym wzorcem to on może się do nas doczepić tak jak metal doczepia się do magnesu. I im silniej zdominuje nosiciela tym bardziej wywiera wpływ na jego osobowość, wygląd itp. Wielu ludzi przez to choruje bo to często jest jak zarażenie się jakąś chorobą. Z tym, że tu rolę wirusa pełni cudza osobowość. Na takie przypadki najlepszym antidotum jest system ochronny zwany potocznie Chrystus.

Portret użytkownika Intl

Sądziłem, że takim systemem

Sądziłem, że takim systemem ochrony jest bycie samym sobą i rozwijanie uniwersalnych prawd moralnych.
Chrystus to osoba uważana za mesjasza przez wyznawców chrześcijaństwa. Więc jego nauki działają (jeśli nie skompromitowały ich pośrednio takie sekty jak KK) na przestrzeni czasu i na danej grupie osób. Czyli objęły może jakieś kilkanaście procent populacji. A co z resztą, czy są nieuleczalni? Dla nich anditotum jest Budda Siakjamuni albo Gandhi. Bynajmniej.
Te "wirusy" (wzorce osobowości) działają znacznie dłużej i obejmują prawie każdego posiadającego zdolność kreacji i operowania umysłem-ego, wobec czego należałoby zastosować uniwersalne lekarstwo, prawda? Smile

Portret użytkownika jaa

nie pisałem o Jezusie

nie pisałem o Jezusie Chrystusie. Jezus co najwyżej promował ten system. Lub został do tego użyty. Tak naprawdę dlatego był nazwany Chrystusem - to był przydomek wskazujący na to czego uczył. Kiedyś ludzi którzy czymś się zajmowali określano charakterystycznymi przydomkami. System Chrystus to coś zupelnie innego ale tu nie miejsce na promowanie. Chociaż co do Jezusa są różne opcje ale też nie będę o tym pisał.   

Strony

Skomentuj