Niezwykłe zdarzenie w USA! Pracownica kostnicy zaszła w ciążę z trupem

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Nekrofilia to poważne zaburzenie, które zazwyczaj objawia się tym, że osoba żarliwie pragnie ciała zmarłego. Wbrew pozorom nie jest to nowe zjawisko, a wspominano o nim już w starożytnych egipskich pismach. Sytuacja jaka spotkała pracownicę jednej z amerykańskich kostnic jest jednak dość niezwykła. Uprawiająca seks z trupem kobieta zaszła z nim w ciąże.

Wspomniane zdarzenie miało miejsce w Missouri. Felicity Marmaduke, pracownica kostnicy miejskiej spełniała swoje obowiązki znakomicie. Z biegiem czasu okazało się jednak, że kobieta odczuwała dzikie podniecenie w kontaktach ze zmarłymi mężczyznami. Z racji stałego dostępu do "świeżych" zwłok, dewiantka zaczęła przekładać swoje intymne marzenia na rzeczywistość. Któregoś dnia Felicity szaleńczo pożądała 38-letniego nieboszczyka.

 

Niestety dla kobiety, nie dostrzegła ona że zwłoki miały erekcję pośmiertną. Kilka tygodni po tym akcie pracownica zdała sobie sprawę, że spóźnia się jej okres. Początkowo uważała że jest to jedynie przypadek, ale dla bezpieczeństwa zakupiła test ciążowy. Jak się okazało, kobieta spodziewa się dziecka.

 

Felicity Marmadyuk przyznała się swojemu ginekologowi, że nie miała nikogo od dawna, a jedynym partnerem był ten martwy facet. Lekarz poinformował policję o tym, co usłyszał. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano zatrudnioną w kostnicy dziewczynę. Została oskarżona o nekrofilię, a także o zbezczeszczenie zwłok. Teraz ciężarna musi zapłacić grzywnę w wysokości 250 tys. dolarów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Fajna ściema tzw sranie w

Fajna ściema tzw sranie w banie, a co gorsza widze że większość łykneła ten tekst jak pelikan żabę czy rybę .....  jeden h.....  szkoda że nie napisali jak niby ten sex wyglądał ?  że niby mu stanoł ???  hee....  he ....  czy jak , a może zamroziła ,   żal mi was chopy

Portret użytkownika Krasula

skoro w dawnych czasach i

skoro w dawnych czasach i obecnie zmarli wampirowali na ludziach aby zachować świezy wygląd swojego ciała, to nie dziwi mnie , że ona zaszła w ciąże z trupem, tylko czemu az tak wysoka kara za coś co nikomu nie szkodzi, tylko ta kara jest dla mnie irracjonalna, a takie zdarzenie warte jest przebadania

Wampiry w Polsce – Maurycy Stanaszek

https://www.youtube.com/watch?v=uMiEWBPSChw&t=2467s

Portret użytkownika Kmieciu

Poprawcie mnie jeśli się mylę

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że po śmierci wszystkie komórki, oprócz niektórych skóry (rosnące włosy i paznokcie), także umierają? Czyli nawet jeśli temu trupu by się zdarzyło spuścić to raczej nawskutek jakichś procesów gnilnych, i żywych plemników by tam nie miało prawa być...

 

Portret użytkownika WR

Po ok 5 minutach umierają

Po ok 5 minutach umierają komórki mózgowe inne po kilku godzinach a włosy paznokcie rosną nawet po 1-2 miesiącach ,plemniki w pochwie zależnie  od warunków giną po 1-2 dobach ale jeśli mogą być zamrażane i "żyć" kilkanaście lat to i w jądrach gdzie są produkowane i mają sprzyjające warunki schłodzone żyją dłużej nie wiadomo po ilu godzinach od śmierci był ten stosunek u nas 1-2 godziny trzymają do wychłodzenie i zabierają z domu do zakładu pogrzebowego .

 

Strony

Skomentuj