Ośmioletnia uzdrowicielka z Brazylii leczy z raka i AIDS wyłącznie siłą modlitwy

W favelach San Gonzalo, na obrzeżach Rio de Janeiro mieszka 8-letnia uzdrowicielka Alani Santos. Jest ona córką pastora lokalnego kościoła. Jej ojciec organizuje regularne sesje uzdrowieniowe, które wyglądają jak religijne rytuały. Podobno mała Alani potrafi w ich trakcie uleczyć raka a nawet AIDS.

 

Wieść o uzdrowicielce z biednej dzielnicy rozeszła się bardzo szybko i obecnie przybywają do nie zdesperowani chorzy nawet z bardzo daleka. Mała Alani twierdzi, że to nie ona leczy tylko Bóg, a ona jest tylko pośrednikiem, misjonarką.

 

Seanse, podczas których dochodzi do tych uzdrowień wyglądają jak msze amerykańskich kaznodziejów i można zarzucać ojcu komercjalizację zdolności córki. Nie ma zresztą mocnych dowodów na to, że do uzdrowień rzeczywiście dochodzi, ale jak wiadomo wiara czyni cuda, więc nie można tego zupełnie wykluczać.

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika MONSTER

Mamy tu do czynienia z coraz

Mamy tu do czynienia z coraz większa aktywnością szatana. Wciąż przybywa nam uzdrowicieli, szamanów i innych różnej maści nawiedzonych. Ludzkość zaczyna błądzić. To nic wielkiego -przecież taki właśnie jest plan. Pamiętajcie że w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy. Dlaczego? Dlatego żebyście mogli to lepiej przyswoić. Ten kto chce was zwieść nie będzie wymyślał czegoś nowego tylko zmodyfikuję od dawna uznane prawdy. Jemu nie zależy na świątyniach na jego cześć -on chce rozbić świątynię którą każdy z nas ma w swoim sercu.

Portret użytkownika dominemr

dlaczego przyjmujesz że jej

dlaczego przyjmujesz że jej dar nie może pochodzić od Boga, właśnie dlatego że ona tak głęboko wierzy? 

 
Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
A.E.

Portret użytkownika MONSTER

Ponieważ jeżeli chcesz

Ponieważ jeżeli chcesz otrzymać jakiś dar to pierwszy na liście darczyńców zawsze stoi szatan. Wrzaski z pianą na ustach -Jezus,Jezus wcale nie świadczą że za ta dziewczynką stoi Bóg. Szatan uwielbia gdy są mu przypisywane przymioty boskie.

Portret użytkownika wymyslonynick

Słuchaj zakrwawiony [ciach],

Słuchaj zakrwawiony [ciach], nawet nie wiesz co to jest szatan albo Bóg i kim był Jezus oraz jakie miał przesłanie, a bierzesz sie za osądzanie ludzi, idź precz stad jeśli dalej chcesz osądzać innych. Ja mogę powiedzieć, że ty jesteś szatan, bo wyjeżdżasz tutaj z oskarżeniami wobec dzieci i tworzysz negatywna energię wśród czytelników. Tacy jak wy tworzą niepokój i tacy jak wy palili ludzi na stosach, idźcie od nas.

Portret użytkownika MONSTER

Szczególnie po tym twoim

Szczególnie po tym twoim (ciach) widac kto tu nie pasuje. Chcesz kogoś zbluzgać? Oskarżasz? Właśnie sam podpalasz stos i tego nie widzisz nawet.

Portret użytkownika pulsar

@wymyslonynick Niestety, ale

@wymyslonynick
Niestety, ale MONSTER może mieć rację.
Jest taka wypowiedź Pana Jezusa z Ewangelii Mateusza 7:21-23
"Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.  Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia? Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! "
 
Tak więc może być tak jak wspomniał MONSTER - samo PANIE, PANIE i cuda - mogą nie wystarczyć.
Przed Faraonem gdy stawał przed nim Mojżesz, to i jego kapłani umieli mocą szatana robić cuda, więc samo zjawisko że dzieje się coś nienormalnego nie musi świadczyć że pochodzi ono od Boga.

Portret użytkownika dominemr

a skąd Ty nabrałeś takiej

a skąd Ty nabrałeś takiej pewności że pierwszy stoi szatan. Przecież to sa rzeczy na temat których jedyne co możemy to snuc jakieś podejrzenia i wyciągać swoje wnioski których i tak nikt z zainteresowanych nie potwierdzi, jeśli będziemy mieć szczęscie to dowiemy się, albo sobie przypomnimy jak to wszystko działa po śmierci. Jak dla mnie ta dziewczynka może mieć swoją moc od Boga, a to że robi cały cyrk wokół tego - może myśli że tak powinna robić? Może ludzie tego oczekują aby nabrać głębszej wiary w to co ona robi i uwierzyć w jej pomoc, żeby zostać uzdrowionym.. no wiesz coś na pewno? Nie można powiedzieć że ktoś jest zły lub dobry jeśli nie potrafi sie wejrzeć w jego sumienie i duszę, tak samo dopóki ona pomaga i nie czyni złego, co za różnica dla nas skąd idzie jej moc potrzebna do pomocy ludziom. Tego się nieda sprawdzić, można tylko wnioskować po jej uczynkach. 

 
Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
A.E.

Portret użytkownika MONSTER

Biorąc pod uwage nauki

Biorąc pod uwage nauki chrześcijanskie i Nowy Testament jedynym czlowiekiem który mógł uzdrawiać był Jezus. Czy sądzisz że tą dziewczynkę można postawić na równi z Jezusem? Jak wnioskować po uczynkach czy czyni zło czy dobro? Dla ludzi dobro może być dla Boga złem. Wiara to osobiste głębokie poczucie przynależności do Boga a nie wydarzenie w stylu Show. Zauważ że jeżeli ktoś by chciał być uzdrowiony przez Boga powinien swoje modlitwy skierować ku Niemu a nie pląsać wokół kilkunastoletniej dziewczynki. Te całe obrzędy jakie widać na filmie moim zdaniem gloryfikują osobę dziewczynki. To wygląda jakby to ona była czczona. Pamiętaj że Bóg obdarza nas darami, zdolnościami, niektórzy dostaja dary w postaci samych pozytywnych cech wg. ludzkich wartości. Istnieje też grupa osób która dostaje tzw. krzyż, brzemię które jej ciąży przez całe życie. To wszystko ma zawsze jakis cel, cel którego czasami nie rozumiemy jako ludzie. Szatan natomiast ma jeden cel- zniszczyć te Boże dary wszelkimi sposobami. Ludzi wspaniałych pod względem moralności, fizyczności, intelektu spycha na złą drogę, degraduje ich społecznie. Natomiast ludzi obarczonych celowym cierpieniem próbuje uzdrowić żeby nie mogli już pełnić swojej misji na ziemi. Ale to wszysto tak jak napisałeś nie zawsze jest takie oczywiste. Trzeba dobrze patrzeć żeby dostrzec to czego szatan nie chce nam pokazać.

Portret użytkownika braknicku

Według ciebie człowiek

Według ciebie człowiek powinien tylko jeść i srać nie? Myślisz, że do tego Bóg ich stworzył? Wszystko co inne od cech zwierzęcych to diabelskie? Może niedługo miłość też to tego dopiszesz bo nie pasuje do cech fizjologicznych organizmów żywych?

Portret użytkownika Karen

Wynoś się stąd potworze!!!

Wynoś się stąd potworze!!! Ty  ten cały baca jesteście antychrystami! Ile wam płacą za te wpisy, co?

Portret użytkownika MONSTER

Całkiem gratis zwracam uwagę

Całkiem gratis zwracam uwagę na to że błądzicie. Nie chcę nikogo indoktrynować ale widzę zło więc ostrzegam.

Portret użytkownika PJ

A mnie przeraża fakt, że na

A mnie przeraża fakt, że na świecie jest tak dużo ograniczonych umysłowo osób...niestety. Religie, politycy, media i bankierzy, tzn sam pieniądz są złem tego świata. Jeśli pozbędziemy się uprzedzeń, chorych bajek i wszystkich dyrdymałów i kłamstw jakimi karmią nas od dziecka to może wreszcie będzie lepiej na świecie i nasza cywilizacja przetrwa. Najważniejszy jest myślę rozwój duchowy i prosty rozwój człowieka, abysmy mogli zbudowac spoleczenstwo bez uprzedzen i pogoni za pieniadzem,bo to prowadzi nigdzie nas nie zaprowadzi, chyba,ze do grobu.

Portret użytkownika baca

córka

córka pastora?
uzdrawia?
hmm... świętojebliwe geny... tylko tak można to wytlumaczyć...
na miejscu tego pastora ja bym tę małą sparzył z synem popa i zobaczył co się stanie...

Portret użytkownika tester

baca - myslalem, ze chamstwo

baca - myslalem, ze chamstwo musi miec chyba jakies granice... ale po Twoich komentarzach wygląda, ze nie musi.
Piszesz o 'parzeniu' 8-letniej dziewczynki ?
Dawno byles na badaniu ?... Leki przestaly dzialac ?
A moze koncu oficjalnie wylazly pedofilskie predylekcje..?

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam watykan pozwala

oj tam oj tam watykan pozwala od 12 lat wiec o co takie zaraz halo?
cztery lata można ją jeszcze podtuczyć a potem dopiero...

Portret użytkownika recydywista

Ja myślę że wypowiedź bacy

Ja myślę że wypowiedź bacy podchodzi konkretnie pod predyspozycje pedofilskie, a za takie coś (nawet pisanie) jest paragraf. Ktoś na upartego mógłby go za to udupić, a parę lat w pudle dobrze by mu zrobiło. Rozwałkowali by mu chłopaki dupę parę razy to i nabrałby pokory,  a może nawet zaczął by wierzyć w Boga? Smile

Portret użytkownika baca

a ja myslę że twoja droga do

a ja myslę że twoja droga do boga była trochę na skróty - naprawdę dałeś się pokornie zamknąć i zgwałcić w tym celu żeby "uwierzyc"?

Portret użytkownika magic pencil

tu masz pierwszy lepszy

tu masz pierwszy lepszy artykuł z dzisiejszego dnia na koczowniczym portalu.
http://kobieta.onet.pl/slub/umierajacy-ojciec-odprowadza-swoja-11-letnia-corke-do-oltarza-podczas-wyjatkowej/cmv3v
tatuś umierający postanowił zorganizować 11 letniej córce ceremonię ślubną bo sam jej nie dożyje. córka i rodzina zachwyceni, do tego odpowiednie zdjęcia i emocjonalna muzyka. i przekaz dla leminga gotowy. i ty mówisz o treściach pedofilskich? takie rzeczy się dzieją na codzień, w mediach. jesteśmy nimi mniej lub bardziej podświadomie bombardowani. nieważne, że ktoś się zszokuje, oburzy. za rok, za dwa będzie to samo i ludzie będą wciąż krytykować. ale za 5 lat będzie to już całkiem normalne. no a za 10...akceptowane. bardzo proste.

Portret użytkownika pasjonat

corki pastora zawsze na

corki pastora zawsze na propsie !
na ta wystarczy spojrzec i wiotkosc uleczona Smile
[ibimage==20982==400naszerokoscbeztxt==zdjecie_640-480==self==null]

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika htx

Oj bacusia, bacusia... Co z

Oj bacusia, bacusia... Co z ciebie jeszcze wyjdzie? Czym nas zaskoczysz? Bo do tej pory pokazales, ze:
- komentarze piszesz tylko wtedy kiedy ci za nie placa;
- jestes srednio rozwinietym intelektualnie manipulatorem;
- prostakiem i chamem;
- "KOCZOWNIKIEM" Wink
a teraz dowiadujemy sie, ze jestes takze PEDOFILEM!
 
PS:  chcialbym wierzyc, ze tylko wirtualnym...

Portret użytkownika magic pencil

ja znam jeszcze jedną

ja znam jeszcze jedną uzdrowicielkę.
to Angela hamburska - córka pastora. niesie nadzieję i modlitwę całej Europie wraz ze swoim ryżym emisariuszem i świtą. w naszym kraju uzdrowili niedawno większość mieszkańców, przyszłych emerytów, którzy dzięki seansom litanii i aktom strzelistym, będą mogli pracować o kilka lat dłużej. po ostatnich audiencjach u misjonarza Donalda, uzdrowił on świadczenia pielęgnacyjne dla swych opiekunów o całe kilkaset złotych. będzie na kilka paczek pampersów.
teraz orszak Angeli wziął się za Ukrainę.
kyrie eleison...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Hehehe, ja też umiem w pewnym

Hehehe, ja też umiem w pewnym stopniu się uzdrawiać oraz innych jak mam ochotę, i nie potrzebny mi do tego żaden bóg, szatan czy inne syjonistyczne plastikowe ścierwo, wystarczy odorbina intuicji i umiejętność kierowania energią Wink
Ale katole to do siebie mają, sami nigdy nic nie potrafili i nie potrafią, zawsze tylko na cheatach, brać od kogoś/czegoś albo prosić kogoś/coś... To dziecko z pewnością należy do jakiejś odgórnie sterowanej agentury, niemal na 100% za każdym uzdrowieniem w "pacjencie" montowane są energetyczne urządzenia szpiegująco-ograniczające oraz mające nawrócić na ichnią wiarę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem