Papież mówi zagadkowo i tajemniczo o nowej wojnie w maju i apokalipsie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Egipcie odbyło się spotkanie Papieża z prezydentem Abd al-Fattah as-Sisi. Dostojnicy obu państw uhonorowali się wzajemnie, wręczając sobie medale. Podczas uroczystości Franciszek z jakiegoś powodu powiedział, że wkrótce takie dary nie będą mu już potrzebne.

 

 

Potem Papież udał się na konferencję do Sheikhdom Al-Azhar w Kairze, gdzie wraz z Wielkim Imamem odpowiadał na pytania dziennikarzy. Wydarzyło się wówczas coś niepokojącego. Z urywek rozmów wynika, że szef watykańskiej dyplomacji zapowiada apokalipsę, a Imam dodał, że nie możemy do tego dopuścić.

 

Przed wizytą papieża w Egipcie powstał film, który także wzbudza spore kontrowersje. Zakamuflowane jest w nim przesłanie, które może być zrozumiane tylko przez niektórych ludzi. Tymczasem zwolennicy teorii spiskowych odnoszą się do symboliki masońskiej, komentując każde słowo i gest Głowy Kościoła.

 

Eksperci są przekonani, że papież mówił o nowej wojnie, która wybuchnie w maju. Franciszek prawdopodobnie próbuje zapobiec katastrofie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

To nie są teorie spiskowe, bo

To nie są teorie spiskowe, bo Franciszek prawdopodobnie zginie, bo to on jest ANTYCHRYSTEM, Fałszywym Prorokiem i Szatanem. Dlaczego? Gdyby Franciszek naprawdę studiował Biblię to by się domyślił, że jego Kościół Kat...olicki to biblijna BESTIA, a stanowisko papieża rozdaje sam Szatan. Ale Franciszek zanim został Franciszkiem zajmował się zupełnie czymś innym, a ludzie, którzy go słuchają i wierzą mu, tak naprawdę nie czytają Biblii, tak, jak wy tu na tym portalu. Gdybyście czytali Biblię to byście się domyślili, że Franciszek to kłamca a tym samym Fałszywy Prorok, Antychryst i Szatan w jednym. I jeszcze jedno. Gdybyście czytali Biblię to byście uwierzyli w PIOTRA POCIESZYCIELA, ale wy wolicie się niezdrowo podniecać aurą tajemniczości i lawirowaniem między teoriami spiskowymi z nadzieją na odalezienie prawdy. To nie tak działa. Najpierw Biblia później inne źródła, a to dopiero doprowadzi was do PIOTRA POCIESZYCIELA - nie odwrotnie -  a gdy to się stanie,  żadna teoria spiskowa nie będzie teorią spiskową,  a kolejną odsłoną ich szatańskiego planu. Tylko oni, tacy jak Franciszek nie wiedzą jednego, że - oni myślą, że znowu się im uda oszukać ludzi jak zrobili to z Hitlerem i Mussolinim, a Szatan chce wymordować wszystkich ludzi na Ziemi. Antychryst, Fałszywy Prorok czyli Szatan, książe tego świata, to energia astralna, która na przestrzeni 2 tysięcy lat przechodzi z papieża na papieża i zwodzi wszystkich,  plując PANU NAJWYŻSZEMU I Jezusowi Chrystusowi w twarz, nazywając się "ojcem świętym" wbrew nakazowi Jezusa Chrystusa. Przez 2 tysiące lat Kościół Kat...olicki mordował gwałcił dzieci i kobiety, a dziś ubrał się w szaty pobożności, a wszystkie zbrodnie Kościoła ustami takich ludzi jak np. Jan Paweł II nazywa: "błędami w dochodzeniu do prawdy i że przeprasza" - za takie zbrodnie nie można przeprosić - Kościół Kat...olicki musi zostać zdelegalizowany. Skoro Chrześcijanie tego nie potrafią zrobić czy nawet pojąć,  bo uwierzyli w szatańskie "miłosierdzie" dla obecnych skrytobójców, pedofilów i złodziei w sutannach to PAN NAJWYŻSZY zezwoli żeby to zrobili Muzułmanie, ale nie skrytobójcy a jawnobójcy, którym obiecano raj jak Ali Agcy. 

Portret użytkownika ida

ale z ciebie jadowita żmija,

ale z ciebie jadowita żmija, stękasz tu a sam masz tyle nienawiści w sobie ile ci wszyscy pedofile, gwałciciele i muzułmanie razem wzięci. Róznica taka że nie wiadomo kiedy ci popuści i sam wybuchniesz...

Portret użytkownika Alien9174

Nie obchodzi mnie zdanie

Nie obchodzi mnie zdanie obrońców Kościoła Kat...olickiego. Idz i zapytaj się jakiegoś dorosłego człowieka, który był gwałciny, molestowany czy maltretowany przez ksiedza pedofila i zaczął szukać, i zorientował się, że takich jak on są dziesiątki tysięcy, zobaczysz co ci odpowie. Oczywiście masz prawo bronić Kościół a mnie za te słowa w obelżywy sposób zdeprecjonować - to twój wybór. Moj wybór jest inny. Pisze o tym, łącze fakty i wyciągam wnioski. Ja się nie będę z nikim boksował czy nawoływał do linczu, samosądu na księżach pedofilach, bo to mi sugrujesz, moja rola jest inna. Kosciół Kat...olicki i tak zostanie zdelegalizowany, z twoim udziełe czy bez, to już nie ma znaczenia. Im prędzej.się z tym pogodzisz, tym lepiej. I jeszcze jedno,  mnie interesuje sama instytucja Kościoła i jego system, a księża to mnie nie interesują, od tego jest policja, prokuratura i sądy.  

Strony

Skomentuj