Polscy analitycy, Jasnowidz Jackowski i Ks. Natanek są zgodni – już niedługo zacznie się w Polsce coś wielkiego !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Wszyscy obserwujemy z niepokojem działania wojenne na Ukrainie. Większość Polaków jest zdania, że woja ta szkodzi nam w wielu aspektach, nie tylko nam, ale i Europie, a nawet jest w pewnym sensie początkiem większej afery, lub zarzewiem III Wojny Światowej. Na portalu ZmianyNaZiemi 17 października 2022 pojawił się tekst analizujący najnowsze zalecenia wielu rządów, by ewakuować swoich obywateli z terenu Ukrainy, co jest zapowiedzią nadchodzącej eskalacji, i tak już strasznej wojny.

 

 

Rządy wiedzą więcej niż nam mówią. W związku z nasilającymi się działaniami na Ukrainie swoją tajemniczą wizję z 10 października 2022 r. opowiedział jasnowidz Jackowski. Zanim do niej dojdziemy wspomnę tylko o swojej obserwacji, z mojej miejscowości, mianowicie zauważyłem grupki polskich żołnierzy którzy chodzą po ulicach, albo dworcach i próbują "złapać" młodych ludzi na swój lep, tak by stali się już niedługo..., sami wiecie czym.

Przejdzmy teraz do naszych dwóch znanych Rodaków, do pana Jackowskiego i Ks. Natanka. Znany wszystkim jasnowidz  wspomniał w swojej audycji (dołączona do tego tekstu) o czymś dziwnym, mianowicie o jakiejś "trzeciej stronie konfliktu", który rozgrywa się na Ukrainie, jednak nie ujawnia dokładnie o kogo chodzi, choć sugeruje... Przypomniał jednak, że jakiś czas temu polski rząd "na coś się zgodził". Dokładnie mówi coś takiego:

"Mam takie wrażenie, że w NATO mogą być takie pomysły, że jeśli będzie konieczność militarnej pomocy Ukrainie, to stanie się to nie tak, że wszystkie kraje natowskie ruszą w kierunku tej pomocy, a w moim poczuciu może się to odbyć tak, że tylko nieliczne kraje w to się wtrącą lub wręcz jeden kraj. Ja nie chcę tu wskazywać palcem, ale domyślacie się, co mam na myśli." Następnie jasnowidz stwierdza coś o nieoficjalnych przygotowaniach NATO do konfliktu, co może się odbić na bezpieczeństwie Polski, kraju przyfrontowego, a nawet, jeśli włączy się Białoruś, kraju uczestniczącego wręcz w konflikcie:

"Taka myśl mi przychodzi, jeśli tak by było, to jest duży problem, bo łącząc moje poczucie, że południowo-wschodnia Polska, a wręcz w całej Polsce będzie jakiś popłoch, no nie chciałbym, żeby to miało jakiś głębszy sens. A obawiam się, że to raczej idzie w tym kierunku. Co w tej sytuacji może się wydarzyć? To, co się wydarzyło dzisiaj w Ukrainie, te ataki, to nie koniec. Mi się kojarzą trzy zmasowane ataki, w odstępach.(...)Jest coraz bardziej realny konflikt otwarty, który może zacząć się jeszcze… Wiele razy mówiliśmy o robieniu zapasów, jak była zaraza, jak się zaczął konflikt na Ukrainie wielu z nas mówiło o zapasach, ja nie mówiłem, nie sądziłem, że są one konieczne. Ja nie mówię, że grozi nam głód, ale z powodu lęku, który przyjdzie niedługo do nas (…) dobrze by było, gdybyśmy delikatnie poczynili jakieś zapasy. (...)Czeka nas konflikt strachu, niedoboru i chaosu. Wygrają go ci, którzy zapanują nad strachem i nie pójdą z tłumem."

Różne rzeczy mogą się stać w najbliższych tygodniach, czy miesiącach, zwłaszcza po tym jak ponownie "ktoś" zaatakuje Rosję znienacka, atakiem typu "Most Krymski". Jackowski wspomina o kolejnych... "mostach". Rosja może zrobić nie tylko Ukraińcom jakąś niespodziankę, ale i Polsce, uznając nas za stronę konfliktu, tym bardziej jeśli rozpocznie się najazd wojsk białoruskich. Gdyby tak się stało, to w Polsce nastąpi szybki "dobrowolny" pobór do wojska, tych którzy chcą zostać/stać się... no wiecie sami czym. Co ciekawe Ks. Natanek, który ma kontakt z Duchem Świętym, a nawet ze Zbawicielem od kilkunastu miesięcy wspomina o możliwym wysiedleniu części Polski ! Niezwykle silne kazanie, jakiego już dawno nie wypuszczał, miało miejsce 16 października 2022 (również dołączone do tekstu) jest dostępne, w nim nakreślił różne scenariusze jakie mogą dotknąć Polskę, kolejny raz przestrzega przed sygnałami z innej rzeczywistości, jakie otrzymuje, mówiącymi by rozpocząć Narodową Pokutę, która zmieni nadchodzące losy Polaków, którzy jego zdaniem mogą być przepędzeni ze swoich domostw, gdy się zacznie wielkie coś ! Narodowa Pokuta może udobruchać Boga Jezusa, co co będą ją prowadzić nie zostaną przepędzeni, albo nie zostaną duchowo zniszczeni. Prosimy posłuchać zanim skasują to kazanie, trwa tylko 16 minut !

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mówi nam o zbliżającym się przełomie, Polska prawdopodobnie stanie się krajem, który będzie uczestniczył w działaniach wojennych, tego samego zdania jest znany wszystkim wybitny polski geo-analityk Leszek Sykulski, który twierdzi, że USA zmusi Polskę do wojny !(audycja dołączona również) Wiele wskazuje, w tym sam jasnowidz, że Polacy, ci naiwni, dający się złapać na lep żołnierski, staną się ponownie..., sami wiecie czym, a Polska kolejny raz będzie politycznym popychadłem silniejszych, państwem fikcyjnym ! Część chrześcijan (patrz wspomniana audycja Ks. Natanka) nawet uważa, że ktoś, zresztą wiemy kto, chce nas wciągnąć w wojnę Antychrysta. Polacy mają stanąć po określonej stronie konfliktu. Powstaje jeszcze jedno ważne pytanie, czy przypadkiem nie jest to początek biblijnej przepowiedni o tajemniczej inwazji Goga i Magoga na państwo Izrael, skoro sam Putin oficjalnie twierdzi, że walczy ze "złem NWO od Szwaba" ? Ale to się chyba okaże już niebawem...

Linki

Trzecia strona tego konfliktu

https://www.youtube.com/watch?v=62PhvI0-wDI

Kazanie - ks. P. Natanek 16.10.2022

https://www.youtube.com/watch?v=vlsLRPxP_Fg

USA zmusi Polaków do udziału w wojnie?! L. Sykulski ZGADZA SIĘ z Jackiem Bartosiakiem

https://www.youtube.com/watch?v=OwR8ynt3H8U&t=3s

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzieje się tyle rzeczy na raz

Dzieje się tyle rzeczy na raz że po prostu człowiek zaczyna się zastanawiać co będzie następne, czy wojna czy jakaś nowa zaraza, bo już admin na ZnZ informuje że w USA się chwalą nową wersją kowida wyprodukowaną w instytutach, tym razem bardzo śmiertelną, do tego jak dalej będą wykańczać Putina to się zacznie wojna jeszcze poważniejsza, może coś Putin rozpyli, albo jakąś inną broń zastosuje...? Brakuje na scenie prezydenta blondyna Trumpa który by zrobił szybko porządek ze szkopsko okultystycznymi niemcami którzy nas niszczą od roku 1989 !!! Trump prawie ich załatwił na amen ale niestety sfałszowali wybory ! Już dawno nie było by tego rurociągu ribentrop mołotow ! Szkopskie państwo razem z unią niemiecko iluminacką muszą zostać zniszczone, bo chcą nas zniszczyć, to co wyprawia ta ursula voh hitler to jest już czysty bandytyzm polityczny ! Cała ta ukraińsko europejska sytuacja będzie się szybko rozwijać i kto wie, może za kilka miesięcy będzie w Polsce stan wyjątkowy... to by była wtedy szansa na osądzenie ryżego folksdojcza który zamordował nie tylko Kaczyńskiego i innych w samolocie do Smoleńska ale nakazał zamordować Lepera, naszego wielkiego Rodaka ! Do tego jeszcze antypapież szaleje w Watykanie, niszcząc Kościół Katolicki przybliża nadejście antychrysta ! Tak czy inaczej powinniśmy się modlić do Zbawiciela Jezusa o pomoc w tych ciężkich czasach... Posłuchajcie audycji Ks. Natanka, bardzo mocna !

Strażnicy tradycji globalnego satanizmu NWO, czyli Traditionis custodes enwuodes Bergogus Lucyferius

https://youtu.be/EJBEMmo92dg

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj