Przepowiednie najsłynniejszych jasnowidzów o III wojnie światowej

Kategorie: 

Gdy kraj rządzący największym na świecie arsenałem nuklearnym zaczyna grozić jego użyciem nikt już się nie dziwi gdy ktoś wspomina o III wojnie światowej. Pytanie brzmi tylko czy już ona trwa, czy może dopiero nastąpi? Sprawdźmy co na ten temat mówią przepowiednie najsłynniejszych jasnowidzów. 

Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski już od wielu lat ostrzegał Polaków przed nadchodzącą III wojną światową. Niemalże co roku opowiada on o kolejnych oznakach nadchodzącej wielkiej wojny, która zmieni cały świat. Polski jasnowidz dodaje przy tym, iż sama wojna miała rozpocząć się już po wydarzeniach z 11 września i ataku wojsk Stanów Zjednoczonych na Irak. Zdaniem Jackowskiego, obserwowany przez nas obecnie konflikt zbrojny w Syrii i wojna na płaszczyźnie medialnej prowadzona na całym świecie, to dopiero przygotowanie do rozpoczęcia prawdziwej konfrontacji. Jego zdaniem iskrą która rozpali ten konflikt ma być Bliski Wschód, a nie Ukraina.

Jeszcze w 2016 roku Jackowski zapowiadał on, że wojna już na stałe znajdzie się w Europie, ale że będzie to dziwna wojna. Jackowski twierdził również, że na ulichach europejskich miast znajdzie się wojsko, ale wszyscy będą udawali, że nic się nie dzieje. Być może właśnie teraz wchodzimy w ten okres. W przypadku Jackowskiego, problem polega jednak na tym, że zapowiada on wojnę praktycznie co rok, więc tym razem być może po prostu trafił.

 

Motyw III wojny światowej przewijał się w przepowiedniach wielu światowej sławy jasnowidzów takich jak bułgarska Baba Vanga, która wiązała początek III wojny z upadkiem Syrii czy amerykański Edgar Cayce który również zapowiadał początek tego konfliktu w tej części świata. Podobnie twierdził zresztą Polak, ojciec Czesław Klimuszko który zapowiadał początek III wojny tuż po ogłoszeniu traktatu pokojowego na "południu".

Według proroctwa Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, w ostatnich latach życia słynnej wizjonerki, gdy pytano jej o III wojnę światową odpowiadała, że "jeszcze przyjdzie na to czas, bo Syria nie upadła". Według jej słów półkula północna, na której żyjemy, ma być wkrótce niezdatna do zamieszkania. Niektórzy wiążą to proroctwo z jakąś uszkodzoną elektrownią jądrową, jak Fukushima Daiichi, ale może się okazać, że chodzi o skażenie po wojnie atomowej, która jak widzimy, zbliża się wielkimi krokami. Bułgarska jasnowidzka twierdziła, że Rosja szybko odbuduje swoją pozycję, a Europa stanie się kontynentem starców.

Źródło:pixabay.com

Siostra Łucja miała objawienia Matki Bożej także wtedy, kiedy prze­bywała już w klasztorze w Coimbrze. Niewykluczone, że tak dzieje się do dziś. Niektóre z Orędzi przekazała za pośredni­ctwem ojca Augustyna Fuentesa. Zakonnik ten, będąc postulatorem w procesie beatyfikacyjnym Franciszka i Hiacynty, miał zgodę Ojca Świętego na kontaktowanie się z ostatnią wizjonerką objawień w Fatimie. Publikację późniejszych Orędzi Matki Bożej rozpoczyna się od przekazu dotyczącego przebiegu trzeciej wojny światowej. Spośród wielu źródeł na ten temat, głównie oparto się na książce Stephena Lassare'a "Odkryte sekrety przyszłości z 1992 r."

"...Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja bę­dzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potęż­ne desanty będą lądować w głębi kraju.

Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.

Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszyst­kie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczę­dzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powsta­ną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie to się nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawied­liwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obro­nę przeciwko Niemcom."

III wojnę światową zapowiadały też centurie Nostradamusa. Jednak niejasność czterowierszy Nostradamusa, sprawia, że wielu ludzi przypisywało mu zdolność dokładnego przewiadania przyszłości przypisując jego stwierdzenia konkretnym wydarzeniom i konfliktom. Tym sposobem Nostradamus przewidział zarówno Napoleona jak i Adolfa Hitlera. Przewidział też atak na WTC i wiele innych zdarzeń. Wszystko zależy od wyobraźni interpretatorów.

Specjalista od Nostradamusa, Bobby Shailer, we współpracy z The Sun powiedział, że w tym stuleciu może nastąpić trzecia wojna światowa, która prawdopodobnie potrwa 25-29 lat.

„Myślę, że w ciągu najbliższych kilku lat, a na pewno w tym stuleciu, może się rozpocząć trzecia wojna światowa. Nostradamus mówi, że będzie to wielka, długa wojna, trwająca od 25 do 29 lat, po której nastąpią mniejsze wojny” – powiedział.

Shailer powiedział dalej, że po wojnie światowej nastąpi tysiąc lat pokoju. Inne prognozy Nostradamusa na 2022 r. obejmują uderzenie asteroidy, powodzie i susze. Francuski jasnowidz również przewidział, że planeta będzie gorętsza niż kiedykolwiek w przeszłości i napisał, że temperatury będą tak wysokie, że ryby będą „ugotowane na pół” w morzu.

 

Wśród jego przewidywań odkryto dość niejasna sugestię, która w obecnym kontekście politycznym może źle wróżyć przyszłości Europy. Zgodnie z jej treścią, ​​Francja będzie musiała wkrótce stawić czoła zagrożeniu ze wschodu. W tej chwili wydaje się oczywiste co to będzie za zagrożenie. Centuria, która rzekomo o tym świadczy brzmi następująco:

Niebieska głowa wyrządzi białej głowie
Tyle zła, ile Francja wyrządziła im dobra:
Martwy na żaglowcu, wielmożny wisi na gałęzi.
Gdy schwytają go jego ludzie, Król zapyta,za ile.

Niektórzy odbierają to obecnie jako zapowiedź dalszej ekspansji armii rosyjskiej, od Ukrainy aż do Francji. Warto przypomnieć słowa Bobby'ego Shaylera, który jeszcze w zeszłym roku ostrzegał, że zgodnie z centuriami Nostradamusa, „dojdzie do ogromnej i długiej wojny, która potrwa od 25 do 29 lat, po której nastąpią mniejsze konflikty”.

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)