Reptilianie czyli gady. Czy David Icke może mieć rację?

Kategorie: 

David Icke - źródło: http://media.photobucket.com

Gdy w kwietniu 1991 roku w popularnym brytyjskim programie rozrywkowym Terry Wogan show pojawił się reporter sportowy David Icke nie podejrzewał on, że program ten zmieni jego życie. Kilkanaście minut rozmowy spowodowało, że z szanowanego reportera i byłego zawodowego piłkarza stał się pośmiewiskiem całej Wielkiej Brytanii. Wszystko za sprawą tego, co wtedy powiedział.

 

David Icke przedstawił publicznie koncept, który do dzisiaj przez większość uważany jest za kompletną niedorzeczność. Otwarcie i jak się wydaje całkowicie poważnie wyraził on pogląd, że światem rządzą pewne rody, które utrzymują władzę już od starożytności. On sam nazwał te osoby reptilianami, czyli ludźmi posiadającymi gadzie cechy. Icke stwierdził, że jest wiele dowodów potwierdzających jego obserwacje i dawał nawet przykłady konkretnych osób publicznych, których podejrzewa o posiadanie domieszki gadziej krwi.

Wśród rodów uważanych za spokrewnionych z reptilianami wymieniał Bushów, w tym prezydentów USA oraz brytyjską rodzinę królewską. Twierdzi on jednak, że skala jest znacznie większa i ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak naprawdę jest urządzony nasz świat.

Przepowiadane przez Davida Icke „niedorzeczności” to również jego predykcje odnośnie zmian na Ziemi w tym wzrostu aktywności sejsmicznej i wulkanicznej.  Nie da się ukryć, że to dzieje się na naszych oczach. Icke mówił też o nadchodzącym przebiegunowaniu i wielkich falach pływowych, które przeleją się po całym świecie. Wszystko to w 1991 roku! Cały komplet informacji przekazywanych przez niego wtedy był tak szokujący i odmienny od tego, co uważano za normę, że rozpoczęło to bezprecedensową falę ośmieszeń względem niego. To było coś, co zmieniło całe jego życie. Jak sam opisuje po latach, nie mógł się nigdzie pojawić, aby nie być wskazywanym palcem i wyśmiewanym.

Jakkolwiek cała koncepcja gadziej rasy brzmi jak wytwór osoby o poważnych problemach psychicznych to zastanawiające jest to jak wielu zwolenników posiada ta ekstremalna teoria spiskowa. W niektórych rankingach popularności teoria o gadach ludziach zajmuje zwykle miejsce w pierwszej dziesiątce. David Icke twierdzi, że to właśnie te starożytne rody spokrewnione z gadami sprawują realną władzę nad światem i trwa to ponoć od czasów sumeryjskich.

Jest cały natłok informacji dotyczących ewentualnego pochodzenia tych istot powoduje to, że są kłopoty z klasyfikacją tej wiedzy. Niektórzy uważają, że to rasa pozaziemska a inni wręcz przeciwnie, że to również mieszkańcy Ziemi, którzy w okresie kataklizmu przenieśli całą cywilizację pod powierzchnię i trwają tam do dzisiaj. Ta teoria zakłada też, że ludzkość jest uprawiana niczym w filmie Matrix.

Teoria, że na Ziemi mogła powstać zaawansowana rasa gadzich istot nie jest na logikę pozbawiona podstaw. Przecież gady rządziły tą planetą przez wiele milionów lat. Przy ich historii na tej planecie historia ssaków jest tylko mgnieniem. Czy zatem jest kompletnie pozbawione sensu stwierdzenie, że gady mogły stworzyć w przeszłości rozwiniętą cywilizację? A czym się takie twierdzenie różni od wiary, że człowiek powstał od nornicy czy innego gryzonia, który chyłkiem przemykał w pełnym naturalnych wrogów środowisku. Na dodatek środowisku, które według domniemań naukowców było zatrute czy to w wyniku upadku asteroidy czy wielkiej aktywności wulkanicznej.

 

Skoro uznajemy za prawdopodobne, że te gryzonie wyewoluowały w homo sapiens to, dlaczego z góry odrzucać, że gady, które dominowały na planecie również zdołały wyewoluować. To tyle logiki, ale są też słabe punkty, bo przecież skąd założenie, że gady będą wyglądać jak ludzie? I na to mają odpowiedź zwolennicy tej teorii. Gady są zdolne do zmiany kształtu i uwaga tu się robi jeszcze mroczniej, one żyją tak naprawdę w innej gęstości, tak zwanej czwartej gęstości, czyli w czymś, co można nazwać pięciowymiarową rzeczywistością. Ludzie mogą nie być nawet w stanie pojąć, czym są te cztery wymiary plus czas. Nasze mózgi nie są w stanie wyobrazić sobie takiego stanu. Wygląda jednak na to, że te stworzenia posiadły zdolność do istnienia w trzeciej gęstości, bo jak twierdzą zwolennicy tej teorii jest wiele przykładów reptilian w telewizji i ich wpadek w utrzymaniu kształtu w wyniku jakichś czynników. Rozpoznaje się to przede wszystkim po oczach, które nagle nabierają gadziego wyglądu.

 

Nie jest to jednak tylko efekt użytych ozdobnych soczewek kontaktowych, ale błąd danej gadziej istoty. Naprawdę tak to mniej więcej wygląda. Trudno, zatem dziwić się, że większość ludzi słysząc te teorie po prostu zadaje pytanie: Co?

 

Według Davida Icke’a gadzie rody sprawują niepodzielnie władzę nad światem. To one mają być głównymi konstruktorami Nowego Porządku Świata, aby uprawa ludzi była jeszcze skuteczniejsza.

 

Jako ciekawostkę warto dodać, że jako gadzie istoty postrzegane są również koty. Zwolennicy teorii reptilian uważają, że nie bez powodu koty były otoczone czcią w Starożytnym Egipcie.  Zwracają oni uwagę na zaskakujący aspekt kociej anatomii. Ich oczy są nie podobne do żadnych innych kotowatych. Są rzeczywiście gadzie. Czy to oznacza, że koty służą do szpiegowania ludzkości? A jeszcze przed chwilą wydawało się wam, że ta teoria jest dziwna, co powiecie o dodaniu do niej kotów?

 oko lwa, oko pumy, oczy kota ...

Należy dodać, że niektórzy uważają, że sam koncept gadzich istot w ludzkiej skórze w istocie pochodzi z popularnego serialu telewizyjnego „V” od angielskiego słowa Visitors. Serial opowiadał o rasie gadzich istot przybierających ciała ludzkie i operujących wśród Ziemian. Wypisz wymaluj teoria spiskowa o gadach w postaci filmowej. Teraz jednak nie sposób powiedzieć czy serial był inspiracją czy został zainspirowany tą wyjątkową teorią spiskową.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SŁOWIANIN

WYDAJE MI SIĘ ŻE TE RZECZY ŻE

WYDAJE MI SIĘ ŻE TE RZECZY ŻE ZIEMIĄ RZĄDZĄ REPTILIANIE TO JEST BAJKA WYMYŚLONA PRZEZ MASONERIE I NEW WORLD ORDER ŻEBY UKRYĆ PRAWDZIWĄ DOKTRYNĘ JAKĄ POSŁUGUJĄ SIĘ TE BESTIE. WIADOMO ŻE MASONERIA SKUPIAŁA LUDZI NAUKI LUDZI POSTĘPOWYCH I ZA SWÓJ GŁÓWNY CEL MIAŁA M.IN OSŁABIENIE DOKTRYNY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ I ROZWODNIENIE RZECZYWISTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ. WRACAŁA DO KORZENI POGAŃSTWA. WSKRZESZYŁA RÓWNIEŻ DOKTRYNY GNOSTYCKIE M.IN DOKTRYNĘ OFITÓW. JEŻELI CHODZI O DZIWNE OCZY JAKIE MAJĄ NIEKTÓRZY POLITYCY TO TO JEST PO PROSTU ENERGIA AKTYWNOŚĆ PRZESUNIĘTA PRZEZ OPERATYWNEGO MAGA MASONA. MASONERIA POSŁUGIJĘ SIĘ ANALOGICZNYMI POJĘCIAMI JAK WSCHODNIE CZAKRY , KANAŁY ENERGETYCZNE. TO JEST ANALOGICZNA DOKTRYNA DO INDYJSKIEJ ŚWIATOWEJ TANTRY. MASONERIA I NEW WORLD ORDER ZALEŻY ŻEBY JAK NAJBARDZIEJ ZDYSKREDYTOWAĆ WIZJONERÓW I PRZEDE WSZYSTKI UKRYĆ SWOJĄ PRADZIWĄ DOKTRYNĘ I METODY PRACY ZE ŚWIADOMOŚCIĄ. W PRZYPADKU REPTILIAN UPIEKLI DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU, UKRYLI SWOJĄ PRAWDZIWĄ DOKTRYNĘ I METODY PRACY ZE ŚWIADOMOŚCIA, I DYSKRYDYTUJĄ IDEĘ ISTNIENIA INTELIGENTNEGO I PRZYCHYLNEGO NASZEJ CYWILIZACJI ŻYCIA POZA NASZYM UKŁADEM SŁONECZNYM. MASONERI I NEW WORLDO ORDER ZALEŻY NA TYM ŻEBY LUDZIE SIĘ ICH BALI WTEDY ŁATWO NIMI KIEROWAĆ , ZMUSZAĆ DO RÓŻNYCH RZECZY CAŁE SPOŁECZEŃSTWA KIEROWAĆ CAŁĄ LUDZKOŚCIĄ W REZULTACIE TEGO. $108  

Portret użytkownika erektus

Czytając komentarze, dochodzę

Czytając komentarze, dochodzę do wniosku, że rzeczywiście są różne wymiary, jest ich na prawdę bardzo wiele. Niektórzy żyją wśród reptilian innie na płaskiej Ziemi a są i tacy żyjący wewnątrz Ziemi. W jednym wszechświecie, multi wszechświecie. Żyjących w czarnych dziurach też nie brakuje. Fenomenem jest to, że mimo iż poruszamy się w jednej fizycznej rzeczywistości,  widzimy zupełnie coś innego. Ale w momencie przywalenia głową w futrynę wypowiadamy to same słowo i wszyscy wchodzimy w ten sam wymiar. I to mnie cieszy.

Portret użytkownika Paweł82

Osobom mającym otwarty umysł

Osobom mającym otwarty umysł polecam przeczytać ksiązkę "Inuaki- gad, który mieszka we mnie". Jest to rozmowa 7-letniego chłopca Davida, z Rumunii z psycholożką. Dziecko to mówi jej takie rzeczy, że żadna ziemska istota nie mogłaby tego wymyśleć. Książka jest dostępna w internecie. Przeczytałem całą i jak dla mnie to jest prawdopodobne. Chłopiec ten też tak jak D. Icke, mówi o pewnych rodach, które się "parują" i rozmnażają tylko w obrębie własnego rodu (np. Rothshieldowie), bardzo rzadko dopuszczają kogoś spoza rodu dla odnowienia DNA. Według Davida na Ziemię kilkaset tysięcy lat temu przyleciały istoty zwane przez niego Anunaki, które były bardzo zaawansowane i szukały na Ziemi minerałów i istot do pracy przy ich wydobyciu. Ziemianie byli zbyt prymitywni żeby obsługiwać ich sprzęt więc zmieszali DNA ludzi z DNA Inuaki (istotami z planety Inua gdzie wg Davida wcześniej zrobili to samo co potem na Ziemi), a części ludzi dodali później jeszcze swoje DNA i te hybrydy ludzko-inuako-annunakowe to są te rody rządzące światem. Same Annunaki zaś żyją pod ziemią i wszystkim sterują. Rytualne gwałty i mordy dzieci są robione przez satanistów dla nich, bo Annunaki żywią się złą energią, zwłaszcza strachem i śmiercią. Jest też wiele na temat praw rządzących wszechświatem, o tym jak duże znaczenie ma astrologia (np. dla zasiewu zbóż) i rzeczy które nieraz trudno naszym rozumem pojąć jak to że może nie być w ogóle czegoś takiego jak czas. Jeśli to są bajki, to naprawdę niewyobrażalnie bujną wyobraźnię musi mieć ten 7-latek. Ja wierzę, ba jestem niemal pewny istnienia istot pozaziemskich, bo to niedorzeczne żeby w tak wielkim, bezkresnym wszechświecie tylko na Ziemi mogły zaistnieć warunki do rozwoju życia i cywilizacji. A i z  tej książki wynika, że rosną wibracje Ziemi docierające do naszych mózgów i dlatego ludzkość się budzi. Z kolei dla tych Annunaków jest to katastrofa, bo oni do funkcjonowania potrzebują zła, a to ma niskie wibracje. Dlatego na świecie jest taki cyrk z uchodźcami i wojnami, aby wywołać masowy strach i obniżyć wibracje Ziemi, żeby ci manipulanci mogli się tu utrzymać. Inaczej będą musieli się wynieść z Ziemi.

Portret użytkownika TO JEST

TO JEST DIABEL !!! PISMO

to jest diabel !!! pismo swiete wyrazni mowi przed potopem aniolowie bozy czyt.szatan i jego demony)zstapili na ziemie by uprawiac sex z kobietami ludzkimi w zwiazkow tych rodzily się tzw.nefilimowie ktore rozprzestrzenilo zlo na ziemi dlatego jahwe sprowadzil potop za dni noego.szatan i demony robia wszystko aby czlowiek wierzyl w kosmitow anuakow aby ukryc swoja tozsamosc i zatrzec istnienie.to jedna z jego taktyk a poza tym prawdopodobne są przypadki przybierania ludzkiej postaci przez diabla by móc gwalcic kobiety w dobie obecnej.jest to realne stąd reptilianie czyli poraz kolejny:dzieci demonów w naszych czasach zwanych dniami ostatnimi tzn.tuz przed zagładą z ręki boga sytuacja wrecz analogiczna do czasow noego wrecz identyczna.ewangelie o tym piszą a biblia nie klamie gdzie jest napisane jak bylo za dni noego tak samo bedzie za dni syna czlowieczego gdy wróci. ten sam schemat upadku cywilizacji za dni noego z dniami konca naszymi wspolczesnymi jest identyczny.kto dobrze sledzi historie polityke religię i jej poczynania wie o tym.

Portret użytkownika thorgal77

A nie pomyślałeś że właśnie

A nie pomyślałeś że właśnie jest wręcz odwrotnie. .ze to obcy wymyślili szatana i religię żeby siać jeszcze więcej zamętu strachu i bólu. .gdybyś wiedział z całą pewnością że to tylko istoty ..zwykłe istoty a nie bogowie z ich magicznymi mocami..czy nie buntował byś się. .nie walczył o wolność. .a tak jesteś posłuszny. ..musisz zasłużyć...odwróc bieguny a przejrzysz na oczy

Portret użytkownika adept48

Wrzucenie wszystkiego do

Wrzucenie wszystkiego do jednego worka daje pomieszanie .. piękna mieszanka wybuchowa .. no to i wybuchamy śmiechem ... w reakcji na taką składankę informcji i filmikow. NIE DA się tu dyskutować.i nie ma potrzeby .... bo nie możemy wznieść się na odpowiedni poziom. Pas fotonów w który wchodzi nasza SOL część galaktyki ... powoduje  potężne zmiany ...tego nikt na Ziemi nie rozumie...ale pami ętamy ,że jesteśmy nie tylko istotami Ludzkimi z ciałem jako pojazdem fizycznym.. Jesteśmy i to jest najważniejsze ..świetlistymi istotami dziwna to nazwa .. a nasz pobyt na Ziemi ma cel i sens .Tego sensu szukajmy  ALE NIE NA ZEWNĄTRZ, NIE OCZAMI  I INNYMI RECEPTORAMI . lub narzędziami zbudowanymi przez naukowców . Wewnątrz siebie .. i nie fizycznie ....sam mam problem jak to słowami opisać ...trudno bo nie ma jak to porownać..To nie jest przypadek ,że mamy takie a nie inne poglądy ... to nam wszczepiono .. to takie nasze środowisko SWIADOMOŚĆ  i w tej mętnej zupie sobie brylujemy .. a dualność odczuwamy jako rzeczywisty element naszej rzeczywistości ..  np.Dobro i zło .  a jak skasujemy zło to co zostanie ? różne odcienie dobra . czyli jak to ujmiemy w postaci jakiejś wibracji .. to będą wibracje o niskich wartościach i coraz wyższe .. ALE BĘDZIE TO SKALA " DOBRA"   Jak nam obecie mówią "naukowcy " że Ziemia wibrowała poprzednio  ok 7,5 hertza to dziś mierzą i jest to 12 hertzów ..  co to znaczy ? NASZE ŚRODOWISKO W KTORYM PRZEBYWAMY ..Ziemia .. wznosi się na wyższe poziomy wibracji.. i skutki tego sa poważne .. TO JUŻ JEST INNA ZIEMIA . Wiele innych mamy teraz problemow  do których musimy sie odnieść i dostosować ..... więc jaszczury i dysputa o tym jest zbędznym marnowaniem naszej energi i .... komuś bardzo zależy byśmy zajmowali się pierdołami ,bo wtedy nie myślimy o naszych potrzebach. o potrzebie dostosowania się do nowych wibracji ...Bardzo komuś zależy byśmy byli nadal tacy nienawistni i skłuceni .. Lekcja z tej wymiany myśli:Co serce podpowiada ?podpowiada by pozbyć się tych niskich wibracji .. z naszych umysłów .. tego ZŁA... ze skali istnienia .. a wtedy będziemy łatwo wnikać w wyższe wibracje i niebędą one nam skodzić ..a raczej wznosić .... jak pozwolimy to nasze komórki zmienią strukrurę węglową  na kryształową.A to już inny człowiek . Ale to my sami musiemy chciec tych przemian.. wyrzucając z serca te niskie wibracje .. A  wtedy wiedza o przeszłości i przyszłości stanie się nam dostępna ,bo zniknie mur ktory nas odgradza od naszej świetlistości .....TEJ CZĄSTKI BOGA ..Ziemscy Bogowie o nieograniczonych możliwościach .. nie zajmują się pierdołami ......JOY   

Portret użytkownika biolog

No bez przesady... co za

No bez przesady... co za brednie. że niby pionowe źrenice to gadzie oczy?A co powiecie na źrenice np. zaskrońca? Są okrągłe! Ojej, to on nie jest gadem?Oświecę was: pionowe źrenice są przystosowaniem do widzenia w ciemności. I tyle.

Strony

Skomentuj