Rodzice zatrzymali pogrzeb, gdy ich córka w trumnie poruszyła palcem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwny moment sprawił, że zrozpaczona rodzina wierzy, że ich córka wciąż żyje, mimo że lekarze stwierdzili śmierć ponad 24 godziny wcześniej. Na ujęciach widać, jak palec na dłoni dziewczyny poruszył się, gdy ta leżała w trumnie.

 

Film z pogrzebu dziewczynki został opublikowany dopiero niedawno, ale dokładna data ceremonii nie jest znana. Najwyraźniej zdarzenie miało miejsce w Ameryce Południowej lub Środkowej, donosi The Sun.

 

Jednak fakt, że palec dziewczynki przesunął się po jej śmierci w nauce nazywane jest spazmem zwłok. Może to być spowodowane sztywnością mięśni. Czasami, nawet po śmierci mózgu, rdzeń kręgowy wyzwala neurony, które powodują niewielkie skurcze mięśni.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ono mat opeja

Baca, twoje madrosci porazaja

Baca, twoje madrosci porazaja. Masz dziecko? Czy w swojej bezdennej ignoracji potrafisz zrozumiec czym jest smierc dziecka dla rodzica? Ty masz nadzieje, ze ktos Cie wyslucha. Rodzice zmarlego dziecka rowniez maja nadzieje, ze ich nadzieje zostana wysluchane i ich dziecko wroci do zywych. I to nie ma znaczenia czy to sie dzieje w Polsce, Chinach, Ameryce Poludniowej, czy na Kamczatce. Gdy dziecko umiera przed swoimi rodzicami... dopowiedz sobie sam.

PS Baca. Czytam twoje wypowiedzi od lat. Masz przejawy intelektu, lecz ukierunkowujesz go w sposob, ktory nie przystoi medrcowi. Dorosnij. Gupi nie jestes. I pisze to z calym szacunkiem dla twojej osoby.

 

Portret użytkownika baca

ależ te dziecko oczywiście

ależ te dziecko oczywiście chciało zmartwychwstać, trzymałem za to więcej kciuków niż samo dziecko... tylko że nikt na tym pogrzebie nie zwrócił na to należytej uwagi... znieczulica totalna, te dziecko bez twarzy chciało przeciez wstać, nawet się energicznie sprężyło ale życzliwi ludzie usilnie je w trumnie przytrzymywali - nie oglądałeś filmu ze zrozumieniem, a żale masz jakby to była moja wina że ono nie zmartwychwstało....

powinieneś zapytać jak ci ludzie z onetu:

gdzie byli rodzice kiedy dziecko zmartwychwstawało?

Portret użytkownika baca

jeśli taki jazgot panuje tam

jeśli taki jazgot panuje tam na pogrzebach to nie dziwi że zmarłym się odechciewa umierać...

i tej fatalnej sytuacji nie poprawiają w ogóle wesela bo na nich z kolei się umiera...

w Ameryce Płd najbezpieczniej jest usiąść za szczeniaka na krawężniku przed domem i trwać z garścią zioła nieruchomo do późnej starości - większość tubylców tak właśnie sobie radzi ...

Skomentuj