Rosją rządzi nieznana grupa ludzi, którzy na widok publiczny wystawiają sobowtóry Władimira Putina?

Kategorie: 

Ewolucja Władimira Putina

Ostatnio pojawia się coraz więcej plotek medialnych na temat Władimira Putina. Podobno jego była żona, Ludmiła Putin oświadczyła w wywiadzie, że jej mąż od dawna nie żyje, a obecnie Rosją rządzą "straszni ludzie", którzy na widok publiczny wystawiają tylko sobowtóry prezydenta Rosji.

 

Mimo, że ta teoria spiskowa brzmi dość dziwacznie pojawia się ona już w kolejnych źródłach i po prostu nie sposób to zignorować. Sensacyjne informacje zostały upublicznione nie przez niemiecki dziennik Die Welt, jak kolportuje się w mediach, ale przez ukraiński portal swit24.net , a to w poważny sposób wpływa na wiarygodność przekazu.

[ibimage==24330==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Z drugiej jednak strony Putin rzeczywiście zmienił się bardzo na przestrzeni lat. Tłumaczono to dotychczas jego brakiem zgody na starzenie, co objawiało się w niepotrzebnych zupełnie, oszpecających operacjach plastycznych. Czy to jednak nie jest zasłona dymna?

[ibimage==24331==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wkrótce miną 4 lata od czasu gdy po kilkunastu dniach przerwy ponownie pojawił się publicznie Władimir Putin i już wtedy wyglądał bardzo dziwacznie. Zupełnie nie przypominał siebie sprzed lat. Czy to możliwe, że rosyjski przywódca zmienił się tak bardzo na skutek nie do końca przemyślanych ingerencji chirurgicznych? Nie można tego wykluczyć, ale trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia Putina przed 10 laty, a obecnie, można uznać, że to inna osoba.

[ibimage==24333==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na wschodzie jest zresztą długa tradycja prowadzenia takich dziwnych szarad z wykorzystaniem sobowtórów. Wiadomo, że miał ich na przykład Józef Stalin, ale on obsesyjnie bał się o swoje życie. Przez jakiś czas sugerowano, że poprzedni ukraiński prezydent Wiktor Juszczenko, również został podmieniony i dlatego wymyślono historyjkę o dioksynach, które rzekomo zmieniły mu rysy twarzy.

[ibimage==24334==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekomy wywiad w Die Welt, którego nie sposób znaleźć na łamach internetowego wydania tej gazety dowodził podobno, że właściwy Putin już dawno nie żyje, a przed śmiercią odwiedził Ludmiłę każąc jej ratować dzieci wywożąc je na zachód. Od tego czasu na świeczniku pojawia się podmieniec, który tylko udaje Putina.

 

Z przekazów medialnych nie dowiadujemy się niestety kim są ci "straszni ludzie", którzy przejęli władzę w Rosji pozostając w cieniu, a wystawiając na widok publiczny sobowtóra Władimira Putina. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jak mówią niektórzy - Rosja to stan umysłu – nie można od razu wykluczać żadnej z ewentualności.

 

 

 

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2041991/Vladimir-Putin-plastic-s...

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/8788727/Vladimir...

news.nationalpost.com/2013/06/09/vladimir-putin-and-lyudmila-putina-russias-first-lady-has-had-enough/

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika slava

To by wyjasniało dlaczego tak

To by wyjasniało dlaczego tak bardzo nienawidzi gejów i lesbijek - jak napisało bodajże The Sun - skoro "obrońcy praw czlowieka" tak skomlą o złe traktowanie lesb w Rosji.

Tak, bardzo logiczna jest twoja argumentacja, jak na kogoś z waginą oczywiście Smile

Portret użytkownika k3

To jest część kampani

To jest część kampani dezinformacyjnej amerykanów. Nie dajcie się sterować.
Na tyle szeroko zakrojonej, że niektórzy już myślą że tak po prostu wygląda rzeczywistość. Przykre to.

Portret użytkownika Adolf Rotszyld

Grupa ludzi która rządzi

Grupa ludzi która rządzi Rosją jest wszystkim dobrze znana: Fridman, Abramowicz, Deripaska, Blavatnik, Arkady i Boris Rotenberg, Milner, Knaster, Shvidler itd. Co łączy tą biznesową elitę Rosji? Łączy jedna rzecz: wszyscy pochodzą z pewnego koczowniczego plemienia.

Portret użytkownika El Koto

Obserwując otaczającą nas

Obserwując otaczającą nas rzeczywistość, a nie wirtualne kłamstwo, którym machina propagandowa Euroatlantyckiego Imperium Zła faszeruje obywateli, trudno jest uwierzyć, że ludzkość mogła dojść do tak głębokiego upadku.
Szczególnie, na obszarze Unii i jej najbliższego otoczenia, sytuacja destabilizuje się w błyskawicznym tempie. Basen morza śródziemnego pogrąża się w chaosie.  Nie ma miejsca bezpiecznego od terrorystów.  Państwa destabilizują się i rozpadają.  Dziś agencje podają informację o rozpoczęciu przez Arabię Saudyjską wojny z powstańcami Jemenu, którzy praktycznie kontrolują już to państwo.  Stany Zjednoczone kontynuują swą politykę popierania wszystkich przeciw wszystkim.  Wspierają Irak i Iran w walce z kalifatem ISIS, kontynuują dozbrajanie ISIS w walce z syryjskim Assadem, równocześnie wspierają swym lotnictwem armię syryjską walczącą z tymże kalifatem. No i oczywiście bombardują wszystko i wszystkich przy pomocy samolotów bezzałogowych –tzw. drones.
Histeryczna propaganda o „rosyjskiej agresji na demokratyczne państwa zachodu” uzupełniona jest prowokacyjnym przemarszem amerykańskich kolumn pancernych przez Polskę i inne kraje „naszego obozu” - ku uciesze gawiedzi i miejscowych prostytutek, urozmaicony jest on manewrami wojsk lądowych w Polsce, Norwegii i krajach bałtyckich.
Gorączkowe przygotowania do nuklearnego konfliktu z Rosją, pchnęły NATO do wielkich manewrów na zachodzie Europy z udziałem niedopracowanego systemu broni laserowej HELLADS użytego do przechwytywania rakiet balistycznych, w rezultacie czego Lufthansa Flifght LH 1172 cudem uniknął katastrofy dwa tygodnie temu, a Germanwings Flight 9525 roztrzaskał się wczoraj w Alpach zabijając 150 osób nim podróżujących.
Nie potrzeba specjalnie podkreślać, że zachodnia opinia publiczna nigdy nie uzyska informacji na ten temat, a miast niej nakarmiona zostanie kolejnym kłamstwem, jak to miało miejsce z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu nad Donbasem przez ukraiński myśliwiec, o którą to zbrodnię oskarża się Rosję.  Pomimo to, prawdy nie da się całkowicie ukryć.  Przecieki o przyczynach katastrofy samolotu Germanwings dotarły zapewne do jej pracowników, którzy en masse nie stawiają się do pracy, licząc na doczekanie końca manewrów w domowym zaciszu.  Sytuacja ta spowodowała odwołanie wielu lotów tego przewoźnika.  Nie spowodowała jednak zmitygowania Amerykanów, którzy całą parą szykują się do wojny totalnej w przestrzeni okołoziemskiej.

Strony

Skomentuj