W jednej z hinduskich rodzin urodził się chłopiec z czterema nogami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W indyjskim mieście Bellari w prowincji Karnataka urodził się chłopiec z czterema nogami i dwoma parami narządów płciowych. Rodzice nazwali syna „darem bogów" i mówią, że są gotowi do podjęcia opieki nad nimi tak długo, jak to będzie konieczne. Przyczyny powikłań nie zostały ustalone, informuje Times of India.

 

 

Kobieta jest już matką trzyletniego zupełnie zdrowego chłopca. Ze słów 23 - letniej Lalitammy wynika, że chciała ona zabrać dziecko do domu, ale lekarze przekonali ją, aby noworodek pozostał w szpitalu w celu prowadzenia dalszych badań.

 

Kobieta twierdzi, że jej rodzina jest biedna i jej krewni nie mają środków na leczenie. Niemniej jednak obecnie mały człowiek z czterema nogami jest hospitalizowany. Lekarze jego stan oceniają, jako dobry. Hinduscy pediatrzy tłumaczą lokalnym mediom, że jest to jeden z cięższych przypadków, z jakim przychodzi im się mierzyć.

 

Wcześniej podobne narodziny miały miejsce w Kazachstanie. Tam urodziły się bliźniaki, z których jeden posiada również cztery nogi, a do tego wady serca i naczyń odbytu. Wiadomo, że dzieci pochodzą od zdrowej pary.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Tylko czekać kiedy

Tylko czekać kiedy przesiębiorczy rodzice ubiorą dziecko w kolorowe szmatki i będą wystawiać na pokaz jako "inkarnację" czegoś tam. Co tam, biznes musi kręcić się...

Skomentuj