Wyprodukowano film o prawdziwych obcych usadowionych w ludzkich ciałach !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Zanim przejdziemy do sedna prosimy o zwrócenie uwagi na odwieczną zasadę na jakiej działają duchy. Istoty niematerialne, inteligencje duchowe, posługują się różnymi narzędziami, tak by uzyskać pożądany efekt w świecie materii-biologii. Chodzi o to, że duchów zazwyczaj nie widzimy, natomiast widzimy skutki ich działania. Czyli duchy, jeżeli już działają, to działają za pomocą jakiegoś narzędzia, ale same nic nie wykonują bezpośrednio, to oznacza, że w przypadku rzeczywistości materialnej planety Ziemia muszą stosować narzędzia typu "ludzkie ciało", albo techniki wpływu na umysły ludzi, i poprzez umysły, na nasze poglądy, dzięki temu mogą zarządzać globalnie całymi narodami. Jest to zgodne z Biblią.

Film który państwu proponujemy to produkcja dokumentalna, zrobiona na podstawie badań lekarzy, informacji od balsamistów, informatorów wojskowych i innych. Musimy zaznaczyć, że obrazy jakie tam się pojawiają mogą wywołać szok i niedowierzanie, ale prawda jest już oczywista i dobrze udokumentowana. Najbogatsi ludzie na planecie, z reguły, muszą należeć do sekty wolnomurarskiej i innych tego typu. Jedną z głównych zasad tajnych bractw jest masowy mord, coś co bierze się w prostej linii od Thule-Vrill  Adolfa potwora i Heleny Bławatskiej żeńskiego potwora.

 

Globaliści w znanej nam formie istnieją już od kilkudziesięciu lat, od tego czasu wyznają wiarę w istoty nadprzyrodzone, z Lucyferem głównodowodzącym ich panteonu. W tym temacie powstało bardzo dużo poważnych opracowań, ich doktryna została ujawniona, między innymi przez pastora Hoggarda, ale i innych, jak choćby doktor Krajski. Kulminacją poczynań niewidocznych dla pospulstwa sekt była nowa Akcja T-4, którą przeprowadzono pod pozorem zdrowia publicznego, każdy musiał przyjąć dawkę "nanotechnologicznego keczupu". I tu wkracza wspomniana dokumentalna amerykańska produkcja, pokazano w niej, na przykładzie uciemięrzonego społeczeństwa Amerykanów, jak z ludzkich ciał patolodzy sądowi i lekarze wyciągają olbrzymich rozmiarów straszliwe nano struktury, wyhodowane w ludzkich wnętrzach po przyjęciu dawki "cieczy keczupowej". Najwyraźniej, z tego co widać, i co się bada, są to byty biomolekularne, biologii syntetycznej, połączone z technologią strktrularną DNA oraz inżynierii golemicznej.

Obrazy jakie widzimy to istny horror ! Coś się tworzyło u każdego kto dostał dawkę "zupy pomidorowej" ! Struktura krwi u większości ulegała całkowitej przemianie, ludzie byli poddani doświadczeniom z rodzaju mengele. Jednak to nie jest głównym tematem tego wpisu, chodzi o to, że istoty które tego dokonały to „humanoid określany mianem „choirous”, to w nich mieszkają prawdziwi obcy, czyli nieznane nikomu inteligencje duchowe. Temat ten poruszany jest od wielu już lat przez wszelakich okultystów, egzorcystów, ufologów i badaczy starożytności, to też jest badane przez chrześcijan od dwóch tysięcy lat, kiedy Jezus oficjalnie mówił o istotach duchowych, które wyrzucał z opętanych, w tym o "Księciu tego świata".

Spoglądając na świątynie masońskie, jak i wypowiedzi tzw. globalistów, zwłaszcza ich poglądy, należy zgodnie ze starożytnością uznać ich biologiczne ciała jako "mieszkania" dla Obcych - duchów, dobrowolnie, lub na siłę wprowadzonych w czasie inicjacji wolnomurarskiej, i innej. O tym właśnie informował pastor Hoggard w swoich filmach i badaniach, tak jak doktor Krajski. Filmy które o tym mówią to przykładowo: "Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach" oraz "Sensacyjne wykopaliska zakazanej duchowej archeologii - ogniste węże istnieją i przybywają !".

W tym temacie bardzo ciekawe informacje pochodzą ze starożytnych Indii: "Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." Zdaje się to potwerdzać wszystko co widzimy w amerykańskiej dokumentalnej produkcji o hodowli wielkich biologiczno transhumanistycznych struktur w ciałach Amerykanów, będących od wielu już lat przeznaczeni do eksterminacji.

Film o którym tu mówimy nosi tytuł "Zmarł nagle - Died Suddenly lektor PL". Widać w nim walkę Amerykanów o prawdę, jak i ustalenie dlaczego nagle ogromna ilość ludzi umiera, co to za struktury wyjmowane z ludzkich ciał i co to za tuszowanie widocznej "Nowej Akcji T4". Wszystko to co tam widać potwierdza długie badania sporej liczby amerykańskich pastorów, nie wspominając o dorobku Alexa Johnsa, czy innych wybitnych publicystów z USA, jak Steve Quayle. Można jużśmiało powiedzieć, że Amerykanie zostali zdziesiątkowani przez "swoje" elity, w których zagnieździły się obce istoty duchowe. To co widać na wspomnianym filmie jest o wiele bardziej straszne jeśli sobie uświadomimy realność świata duchów, nieznanych ludzkości inteligencji, których istnienie starożytni uważali za pewnik, coś co nie podlega dyskusji ! Zastanawia fakt dlaczego amerykańskie służby specjalne nie reagowały na totalny chaos w strukturach państwa, ktoś zdziesiątkował armię amerykańską, co prawdopodobnie doprowadzi do osłabienia zdolności bojowych. Pozostaje pytanie komu na tym zależało ? Kto na tym skorzystał ?

Nie ulega wątpliwości, że światem rządzą istoty duchowe, starujące umysłami globalistów, albo wręcz usadowione w ich ciałach, co jest zgodne ze słowami Zbawiciela, które kierował do tego typu humanoidów: "Lecz Jezus rozkazał mu surowo: «Milcz i wyjdź z niego!». Wtedy duch nieczysty zaczął go targać i z głośnym krzykiem wyszedł z niego." Ewangelia wg św. Marka 1:25

Film do obejrzenia tu:

"Zmarł nagle - Died Suddenly lektor PL".

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Ciekawe jak wielu redaktorów

Ciekawe jak wielu redaktorów w telewizjach polskojęzycznych dało sobie wstrzyknąć śmiertelny koktail lucyfera ?! Albo jak wielu polityków oczekuje momentu kiedy organizmy morgelonowe technologii molekularnej zaczną budować w ich ciałach sztuczne struktury przejmujące ich ciała ? Zadziwiające jak sami enwuowcy padają ofiarą swojej ideologii... to co robią obcy-obce inteligencja umieszczone w ciałach pato elity NWO to globalna wojna z ludzkością, ale przed wszystkim z Duchem Świętym Chrytusa... jak i Jego potomstwem.

Rodzaju 3:14,15: “Wtedy Jahwe Bóg rzekł do węża: “Ponieważ to uczyniłeś, bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych; na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni twego istnienia. Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę” (BT). Biblia Tysiąclecia dobrze tu oddaje dwukrotnie słowo hebrajskie H7779 שׁוּף shuwph na “zmiażdżyć”. W słowniku Stronga do Biblii Gdańskiej czytamy:

Pierwszym fragmentem do którego zaglądamy w związku z wojną z ludzkością jest Księga Rodzaju 3:15, jest tam mowa o potomstwie kobiety, które zmiażdży głowę wężowi – szatanowi. Potomstwo węża natomiast zdoła jedynie zmiażdżyć piętę potomstwa kobiety. tekst ten bywa nazywany “protoewangelią”, wynika bowiem z niego, że szatan zostanie ostatecznie unicestwiony a razem z nim całe zło, które wprowadził. Nastanie więc czas odnowienia całego stworzenia, które będzie oddawać chwałę swojemu Stwórcy. Będzie to dokonane za pośrednictwem potomstwa kobiety. Zatem Mesjasz miał być człowiekiem, potomkiem Adama i Ewy.

Teksty Nowego Testamentu.

Hebrajczyków 2:14-15 “A ponieważ dzieciom przypadł udział w krwi i ciele, On również miał w nich udział, aby przez śmierć pokonać tego, który ma władzę nad śmiercią, to jest diabła i wyzwolić tych wszystkich, którzy z powodu lęku przed śmiercią przez całe życie pozostawali w niewoli.
” (PD). Mesjasz, Pan Jezus miał udział “w krwi i ciele” stał się człowiekiem (potomkiem Adama i Ewy), by ostatecznie zniszczyć diabła. Myśli tego tekstu są podobne do tych z “Protoewangelii”.

1Koryntian 15:45,53-54 “Jak też napisano: Pierwszy człowiek, Adam, stał się, by być duszą żyjącą, ostatni Adam – by być duchem ożywiającym. (…) Trzeba bowiem, aby to co zniszczalne, przyoblekło niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyoblekło nieśmiertelność. Gdy zaś to, co zniszczalne, przyoblecze niezniszczalność, a to, co śmiertelne, przyoblecze nieśmiertelność, wtedy stanie się Słowo, które zostało napisane: Połknięta jest śmierć w zwycięstwie!”. Dzieło “ostatniego Adama”, Jezusa Chrystusa, ostatecznie pochłonie śmierć, a stanie się to przez zniszczenie szatana i jego haniebnego dzieła. To również jest myśl, która przebija się przez tekst z Rodzaju 3:15.

Rzymian 16:20 “Bóg pokoju natomiast szybko zetrze szatana pod waszymi stopami. Łaska naszego Pana, Jezusa, niech będzie z wami”. Tekst ten pokazuje, że kościół będzie miał udział w tym dziele zniszczenia szatana. Są tu również bardzo podobne sformułowania do Interesującego nas tekstu z Księgi Rodzaju 3:15.

Podsumowanie.

Widać zatem wyraźnie, ze tekst Księgi Rodzaju został słusznie nazwany Protoewangelią, jest w nim bowiem wyraźnie pokazane, że szatan i wszelkie zło jakie wprowadził do stworzenia, będzie naprawione przez potomka kobiety, którym okazał się nasz Pan Jezus Chrystus, który zetrze w proch diabła i jego dzieło. Ostateczny tryumf na szatanem “wężem starodawnym, ukazany jest w Księdze Apokalipsy w rozdziale 12:7-9 oraz 20:10.

Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach

https://youtu.be/gngT4qTJXB8

Sensacyjne wykopaliska zakazanej duchowej archeologii - ogniste węże istnieją i przybywają !

https://youtu.be/sOKtSy5x-eI

Archeologia istot innowymiarowych - Archonci będą się mieszać z Wielką nierządnicą iluminatów !!!

https://youtu.be/Pkw8ISxU6DM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj