Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń - Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Spora grupa Polaków słucha przepowiedni pana Jackowskiego, duży ich odsetek się sprawdza, albo jest bardzo bliski potwierdzenia. Niestety istnieją nasi Rodacy, którzy nie chcą słuchać jasnowidza, bo uważają że jest niedokładny, w ich opinii przepowiednie nie są celne. Naszym zdaniem pan Jackowski w większości przypadków jest bardzo bliski celu, co wystarczy by uznać jego wizje za poprawne. Ostatnio, 15 maja 2022 r. pisaliśmy o jakimś wielkim wydarzeniu, które zbliża się do Polski, potwierdzał to Ks. Natanek i jego nadprzyrodzone źródło. Coś się dzieje i to coś idzie na Polskę i świat, widać to bez przepowiedni jasnowidzów. W maju 2022 mowa była o tak wielkim zagrożeniu Polski i Polaków, że ludzie będą uciekać ze swoich domów !

Od lat Jackowski ma różne wizje zbliżających się problemów, w tym rozruchów w Eurokołchozie, ale i totalne zamieszanie w naszym umęczonym państwie. Najstraszniejsze ostrzegawcze przesłanie jasnowidza było jednak to majowe, z roku 2022. Jeśli rzeczywiście ludzie będą musieli uciekać ze swoich domów i mieszkań, a rząd musiał będzie wprowadzić trzy strefy administracyjne dla Polski, to przyczyną tak wielkiego zamieszania może być elektrownia atomowa w Zaporożu, na Ukrainie, gdzie Rosjanie prowadzą dziwne działanie wojenne.

Nie można wykluczyć jakiejś katastrofy, związanej z elektrownią atomową na Ukrainie. Komuś w Rosji zależy na destabilizacji Eurokołchozu, zwłaszcza gdyby okazało się że Rosjanie przegrywają z Ukraińcami. Jak wiemy bez pomocy USA i komunistów z eurosojuza Ukraina militarnie nie przetrwa i nie wygra z Rosją Putina. Elektrownia w Zaporożu to najbardziej prawdopodobna przyczyna tego co widział w wizji jasnowidz. Globalna duchowa sytuacja jest strasznie napięta. Wojna duchów z Listu do Efezjan 6:12 w XXI wieku trwa na całego. W każdej chwili może nastąpić wybuch III Wojny Światowej, spowodowany Tajwanem.

Osobiście uważamy, tak jak wielu Polaków katolików, że III Wojna Światowa może być szansą nie tylko na uratowanie się ze straszliwej opresji dla partii PiS, ale i dla Polski, dla dusz mieszkających w ciałach Polaków. Raczej nie ma innej możliwości na wyjście z lucyferiańskiej okupacji Zielonego ładu i depopulacji, którą już oficjalnie głoszą enwuowcy, i innych wynalazków iluminatów - jak wojna Światowa. Widać to coraz silniej, od wielu lat narasta to odczucie, Polska katolicka jest całkiem nie kompatybilna z zachodnią cywilizacją "Nowych hitlerowców NWO", inaczej nazywaną również cywilizacją wolnomurarską loży 666 - hybryd ufonautycznych.

To co się dzieje w Polsce, pod koniec lata 2022 nie napawa dobrym nastrojem, a właściwie, oglądając wiadomości telewizyjne ludzie robią sobie sami krzywdę, zwłaszcza swoim duszom. W mediach opanowanych przez iluminatów mamy totalne pranie mózgów. Choć wielu Polaków jest coraz bardziej świadoma niewidzialnego ataku złych istot duchowych, razem z medialnymi opętańcami, zawiadywanymi przez Nachasza, to należy przekazywać wszystkim, ze nie wolno się poddawać (psychomanipulacji). Patrząc także z tej perspektywy na tajemnicze zatrucie rzeki Ordy, jak o tym przekazał jasnowidz (tu link), możemy uznać to zdarzenie za rodzaj dywersji, albo ataku terrorystycznego ukrytego zła (organizacji tajemnicy?) ! Wszystko w Polsce ma się zawalić, a winę trzeba zrzucić na znienawidzony PiS...

Sytuacja na Ukrainie może się skończyć nie tylko źle dla eurosojuza, ale przede wszystkim dla Polski, gdyby istoty duchowe zawiadujące państwami, postanowiły nas ukarać. Ktoś mógłby się zapytać dlaczego mają nas karać ? Powodów jest wiele. Przykładowo, jak słyszymy z ust dobrze poinformowanego Ks. Natanka, i innych, w Polsce po cichu wygasza się Mszę świętą jako Ofiarę ! Zamiast Mszy św. jako Ofiary ma być pseudo msza jako spotkanie modlitewne, rozrywkowe, albo jako grill i piwko, jak to się już odbywa na zachodzie, zwłaszcza u opętanych od czasów Hitlera Niemców. Do tego spora grupa katolików jest przekonana, zgodnie z przepowiednią Maryi Dziewicy z La Salette: Watykan stał się już siedzibą Antychrysta oraz antypapieża, istoty ber-GOGa krwiożerczej paczamamy, niszczącego Kościół gdzie się da i jak się da, co również wpływa na Polskę i świat !

Od lat piszemy o duchowych zagrożeniach, o globalnej wywózce na kosmiczny sybir - dusze są zabierane z ludzkich ciał, a te, czyli biologiczne "pojemniki", pozostają w stanie "duchowej śmierci", ktoś inny je zamieszkuje ! W takim stanie ludzie potrafią "funkcjonować", wyglądają jakby normalnie, często w miejsce zabranej duszy mają wszczepione inne duchowe istoty, albo innego ducha, jednak taka osoba nie jest w terminologii Biblii istotą żywą, ale "pogrzebaną w ziemi", a ziemią-matką jest pachamama !!! Pismo Święte, sam Jezus, stanowczo potwierdzają to w Ewangelii Łukasza 9, 57-62 "Odparł mu: ‘Zostaw umarłym grzebanie ich umarłych". Umarli rządzą światem, mają swoje spotkania w Davos ! To tam zapada wiele decyzji, które mają doprowadzić cywilizację chrześcijańską do katastrofy, nazywanej "chaosem". Od tego momentu, a przewidziano go na rok 2030, ma się zacząć nowa szatańska era "ordo ab chao" (co się tłumaczy "uwolnić potwora chaosu z otchłani"). Na szczęście, prawdziwy kalendarz, którzy udało się zrekonstruować badaczom, przewiduje koniec czasów na rok 2075, kiedy zacznie się kosmiczny rok 6000, era Mesjasza Yeshui-Jezusa, zgodny z tym co od tysięcy lat przekazywali nam Synowie Światłości !

"Świat nie potrzebuje tylu ludzi". Harari zapowiada depopulację?

https://www.youtube.com/watch?v=IFPB1Ye0Olw

Powrót krwiożerczej Pachamamy i herezje jezuitów

https://www.youtube.com/watch?v=4emjAYLqEkg

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wow

Wow.

Wow.

Wow.

Wow.

Dobre dragi tam macie. Natanek jako autorytet?

Chyba w Tworkach. Gdyby nie eurosojuz nie mógł byś pisać tej ruskiej propagandy. U kacapA jedno słowo inne niż przekaz partyjny i do kolchoZu.

A tu w tej zamordystycznej eurokomunie możesz wypisywać wszystkie te swoje wypociny.

Temat jest prosty. Po co się tu męczysz. Jedź do kacapka. Jak ten dezerter. Dostaniesz mieszkanie. Swoje pięć minut w tv.

Będziesz żył w kraju płynącym mlekiem i miodem.

Nie mecz się tu. Jedź.

 

Portret użytkownika Pat

Poproszę się zainteresować

Poproszę się zainteresować też innymi jasnowidzami. 85% przepowiedni jest niespełniona. Np. wielokrotnie zaprzeczanie ataku Orków na Ukrainę. 

Są wielu innych jasnowidzów. Oskar,Nazar którzy mają lepszy współczynnik przepowiedni 

Portret użytkownika Homo sapiens

To co się zdarzyło w Kanadzie

To co się zdarzyło w Kanadzie w roku 2022, podczas wizyty antypapieża Franciszka to gigantyczny przełom w niszczeniu wiary chrześcijan ! Do obejrzenia tu:

Antypapież zwany Ber-GOGIEM, sługa Goga z północy przyjmuje z biskupami duchy sza(tan)mańskie OBCYCH

https://youtu.be/jlXJG4rNfPs

Mnie osobiście zadziwia od wielu lat przekaz Maryi Dziewicy z La Salette w sprawie ufo istot ! Chodzi o słowa Maryi, która przekazuje że znaki na niebie i na ziemi są robione przez "Demony Powietrza" ! To jest rewelacyjny i prawdziwy przekaz od Matki Jezusa, teraz obecnie Istoty Niebiańskiej, który jest tak wspaniały, że ciężko to ogarnąć... !

"Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych, ponieważ nie będzie nimi powodować dobry duch Ewangelii, który jest duchem pokory, miłości i gorliwości ku chwale Boga. Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.”

Ostatnie zdanie jest wielce zastanawiające. Czy chodzi o coraz częstsze manifestacje zjawisk świetlnych na niebie, formacji w zbożu i porwań do UFO ? A może to dopiero początek „zjawisk niezwykłych w każdym miejscu” ?"

Jeśli chcemy tłumaczyć wydarzenia w oparciu liczby z Apokalipsy, to można by to rozumieć jako czas gigantycznego ekologiczno szamańskiego zwiedzenia, jakie ma miejsce w czasach pontyfikatu Frańciszka. Część watykańskiej hierarchii(iluminackiej) odeszła już tak dalego od pierwotnego Kościoła Katolickiego, to znaczy od zasad wiary w Chrystusa i Boga YHWH, że można śmiało mówić o wprowadzaniu „Nowej Globalnej Eko Religi Bafometa GMO„. Jeśli jednak nie chcemy dopasowywać Apokalipsy do dat, to wystarczy zapoznać się z Orędziem Matki Bożej z La Sallette, z roku 1876, oto kilka ważnych urywków:

„W roku 1864 Lucyfer, a z nim wielka liczba demonów, — zostanie wypuszczony z piekła. Krok po kroku obalą oni wiarę nawet u osób poświęconych Bogu i tak je zaślepią,   — że wyjąwszy przypadki szczególniejszej łaski te osoby przejmą się duchem złych aniołów(…)Złe książki zaleją świat i duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; — będą one miały wielką władzę nad naturą; — powstaną kościoły w służbie złych duchów. Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych(UFO istoty porywają i przenoszą ludzi – dopisek Argonauty)

(…)Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.(…) Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.(…) Będzie się lekceważyć władze cywilne i kościelne.(Enwuostwo i lewackie bojówki już teraz chcą wszechobecnej anarchii, wkraczają do kościołów, podpalają je – dopisek Argonauty) Będzie się widziało tylko zabójstwa, nienawiść, zawiść, kłamstwo i niezgodę, — bez miłości ojczyzny i bez miłości rodziny.(Wystarczt włączyć telewizje by się przekonać o prawdziwości tych słów, wszędzie zło i seks – dopisek Argonauty)

(…) Wszystkie władze świeckie będą miały ten sam zamysł   — a mianowicie obalenia i unicestwienia wszelkiego pierwiastka religijnego,(Wszystkie rządy, a w każdym z nich agentura NWO, są w zmowie utworzenia globalnego rządu hybrydalnego bafometa!!!) drżyjcie, gdyż Bóg wyda was swemu nieprzyjacielowi, albowiem miejsca święte uległy zepsuciu;   — wiele klasztorów to nie są już domy Boga, lecz pastwiska Asmodeusza i jego służalców.W tym właśnie czasie narodzi się Antychryst z hebrajskiej zakonnicy, z fałszywej dziewicy, pozostającej w bliskiej łączności ze starodawnym wężem, władcą i nauczycielem nieczystości;   — jego ojcem będzie biskup. Rodząc się będzie on bluzgał bluźnierstwami, będzie miał zęby, słowem będzie to wcielony szatan.

Będzie wydawał przerażające okrzyki, będzie czynił cuda, będzie się żywił tylko nieczystościami. Będzie on miał braci, którzy chociaż nie będą wcielonymi demonami, będą jednak synami zła.(…) Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta. Demony powietrzne wraz z Antychrystem będą czynić wielkie znaki na ziemi i na niebie, a ludzie będą się stawać coraz bardziej przewrotni. Bóg jednak będzie się troszczył o swoje wierne sługi i o ludzi dobrej woli; — Ewangelia będzie głoszona wszędzie, wszystkie ludy i wszystkie narody poznają prawdę!” – koniec cytatu

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj