Wojna z UFO na Antarktydzie, fakty czy mity

Kategorie: 

Rzekome miejsce katastrofy UFO

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia wskazujące na to, że nad Antarktydą dzieją się dziwne rzeczy. Krążą pogłoski, że odbywa się tam jakaś konfrontacja między ziemskimi siłami zbrojnymi i jakimiś jednostkami pozaziemskimi. Najnowsze doniesienia z tego rzekomego "frontu" wskazują na to, że mogło tam dojść do katastrofy jednego z UFO.

 

Po tym wydarzeniu w miejsce upadku obiektu wysłano oddział zwiadowczy składający się z 4 czołgów. Zostały tam wysłane, aby spenetrować miejsce upadku i aby przejąć pozostałość wraku. Tym razem nie mamy do czynienia wyłącznie z opowieścią nie do zweryfikowania, ale dochodzi do tego materiał zdjęciowy. Widać na nim unieruchomione czołgi, przykryte warstwą śniegu. Trudno to wszystko ogarnąć, ponieważ informacje, jakie pojawiają się w Internecie brzmią po prostu zbyt nieprawdopodobnie. Jest kilku badaczy UFO, którzy obstają, ze to święta prawda i powołują się na swoje "zaufane źródła", które według nich wszystko to potwierdzają.

 

Jednym z takich zapaleńców jest John Kettler, poprzednio współpracownik armii amerykańskiej. Zwracał on uwagę na wydarzenia w obrębie Antarktydy już w październiku 2012, ale niewiele z tego wynikało bez jakichkolwiek dowodów. Według niego nad tym lodowym kontynentem odbywa się konfrontacja, którą można nazwać nawet wojną z UFO.

 

Według niego Amerykanie przewodzą międzynarodowej koalicji sił, które starają się podejmować walkę z prawdopodobnymi najeźdźcami naszej planety. Wcześniej podobne rzeczy opowiadał niejaki Gordon Duff z witryny Veterans Today. On również powołując się na "godne zaufania źródła", twierdził, że odbywały się jakieś potyczki z UFO w okolicy wybrzeża Kalifornii.

Opowieści o walkach z UFO na Antarktydzie pochodzą już z 1946 roku, kiedy słynny amerykański Admirał, Richard Byrd przeprowadzał ekspedycję Operation High Jump. Już z tego okresu są doniesienia o jakichś potyczkach nad wodami Antarktydy.

 

John Kettler napisał kilka artykułów na temat rzekomej walki z pozaziemskimi cywilizacjami, do jakich miałoby dochodzić w różnych lokalizacjach na Pacyfiku. Według niego konflikt się rozszerza i ostatnio doszło do incydentu, w którym dwie chińskie łodzie podwodne zostały poważnie uszkodzone. Według niego niektóre z tych pojazdów są w stanie rozwijać zawrotne prędkości sięgające do kilkudziesięciu tysięcy kilometrów na godzinę.

 

Oczywiście wszystkie te opowieści można uznać za zbyt fantastyczne i nieprawdopodobne, ale coś może się faktycznie dziać na Antarktydzie i gdyby to tam był zlokalizowany główny teatr działań tak osobliwej wojny to nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli, ponieważ nie ma tam zbyt wielu ludzi, którzy mogliby potwierdzić, że nad Antarktyda dochodzi rzeczywiście do czegoś nadzwyczajnego.

[ibimage==15894==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pojawia się tu nieuchronnie pewien kontekst związany z Nazistami, którzy po klęsce w Europie mieli ewakuować swoje technologie do bazy w Nowej Szwabii. Jest ogromna ilość źródeł potwierdzających, że rzeczywiście taka ewakuacja nastąpiła. Gdy do tego dodamy kwestie takie jak Projekt Vrill, który podobno miał za zadanie odtworzenie technologii budowy pojazdów zasilanych antygrawitacją to nagle może się okazać, że konflikt nad Antarktyda istnieje, ale bynajmniej nie z pozaziemską cywilizacją.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Scripto

Szczerze to już większy bajek

Szczerze to już większy bajek dawno nie czytałem. Wojna UFO na Antarktydzie już na większym zdupiu nie mogli zatakować?! Amerykanie oczywiście mają tam cały korpus marins? To zdjęcie o niczym nie świadczy to nie są, żadne sensowne dowody można rzec o ich braku bo z tych umieszczonych na stronie nic nie można wynioskować. Jacyś ufolodzy mówią, że na bank jest to mini wojna i to z zaufanych źródeł. A ja mówię więcej KONKRETÓW. Ja też wam mogę powiedzieć w zaufaniu, że ufo wlaczy na Marsie z Curiosity'em. To nic nie warte puste słowa. Jeżeli chodzi o nazistów któży, się schronili na Antarktydzie to też w to nie wierzę. I jeszcze skąd tam miało by się wziąść wojsko USA i UE? Cztery czołogi to nie armia. Więc naprawdę nie popadajmy w sensacje czasami trzeba więcej realizmu bo potem mamy tak idiotyczne teorie spiskowe.

Pozdrawiam, Scripto
Zapraszam www.globalityk.pl
Inaczej analizowany świat

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jakbym coś chciał

Jakbym coś chciał powiedzieć...Nie wspominałem o tym?
a teraz pośmiejmy się...
Jak mówiłem Wojna miedzygwiezdna okaże się wojną z IV rzeszą. I jest to o tyle niebezpieczne, że bazy wojskowe IV Rzesz są silnie zoorganizowane w USA, Argentynie Chile i w Niemczech...
 ATAK I WOJNA MOŻE SIĘ ROZWINĄĆ FRONTEM PENETRUJĄCYCM OD ŚRODKA...

Portret użytkownika kuzYn

Bardzo ciekawe Rexusie

Bardzo ciekawe Rexusie Maximusie Angelusie. Kto wie, może Hitler jeszcze żyje korzystając z cudownej medycyny z gwiazd. Nim się obejrzymy, będzie jeszcze krzyczał i walił pięścią na mównicy w ONZ.
Wir sind die Herren der Welt !
A tak na poważnie, to coś w tym jest z tymi ziemskimi UFO

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Kpij sobie do woli... Nikt tu

Kpij sobie do woli... Nikt tu nie mówi o Hitlerze, tylko neonazistowskich siłach militarnych ukrytych na tym kontynencie i rozwijajacych swobodnie swoje wynalazki, których nie zdązyli ukończyc by wygrac II W.Ś.
 Nie wierzysz, czy jestes niedoinformowany, że Von Braun, był nazistowskim naukowcem, który znał te prace i był ich współautorem i został pierwszym dyrektorem NASA?
 Jak sądzisz, czy naziści poddali sie i poszli w rozsypke? To świetnie zorganizowana nacja połaczona wspólna ideologia i tajnymi więzami...
 Nie łuź się, że nazizm umarł wraz z Adolfikiem... On zyje i ba..., on opanował cały globalistyczny Świat....
 Mozesz sobie kpic z Angelusa... Twoja wola i twój humor... ale jak to przysłowie starych ludzi mówi:
 ten się smieje, który ostatni się śmieje...  u tych pierwszych śmiech na ustach szybko zamiera w obliczu faktów... Życzę Szczęsliwego Nowego Roku i... otwartości umysłu na nieprawdopodobne...

Portret użytkownika kuzYn

Wcale z Ciebie nie kpię, to

Wcale z Ciebie nie kpię, to tylko mały żarcik. Wierzę że niektóre dziwne obiekty latające typu ufo ktoś na ziemi buduje, i to już od dawna. Prawdopodobnie to spadek po nazistach. Czytałem o tym sporo, i mam na ten temat własny pogląd. Myślę że to amerykanie za tym stoją.

Rownież: Szczęśliwego Nowego Roku

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...nnnnoooo dobra... już się

...nnnnoooo dobra... już się nie gniewam... tak odebrałem tylko jak zwykle nie doczytując do końca informacji na dole o tym ziemskim UFO... Własne tak kuźwa.. wyglądała moja edukacja... po łebkach, w locie jaies fragmenty, a reszta to marzenia... heeehee

Strony

Skomentuj