Najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku 2013!!!

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

W imieniu redakcji portalu innemedium.pl chcielibyśmy życzyć wszystkim czytelnikom spełnienia skrytych marzeń i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. Przetrwaliśmy rok 2012 i żadna z apokaliptycznych przepowiedni nie sprawdziła się. Przynajmniej nic na razie na to nie wskazuje, aby mijający rok mógł zostać uznany za wyjątkowy.

 

Miejmy nadzieje, że przyszły rok będzie dla nas wszystkich lepszy. Co przyniesie przyszłość? Tego nie wie nikt. Pozostaje życzyć, aby w nadchodzących 12 miesiącach sytuacja na świecie przynajmniej się nie pogorszyła, a przecież może być lepsza. Pamiętajmy każdego dnia, że rzeczywistość jest tylko złudzeniem i hologramem, nad którym każdy z nas ma kontrolę. Starajmy się przeżyć nadchodzący rok jeszcze bardziej świadomymi tego, kim jesteśmy.

 

Sytuacje każdego z nas można porównać do bycia "Bogiem z amnezją”, dlatego redakcja życzy wszystkim razem i każdemu z osobna, aby pozbył się tej "amnezji" i starał się w nadchodzącym roku, stąpać przez życie z poczuciem władzy nad swoim życiem kreowanym przecież głównie dzięki posiadaniu tak zwanej wolnej woli.

 

Oby przyszły rok był dla Was wszystkich jeszcze lepszy niż kończący się 2012 !!!

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Wszystkiego dobrego dla

Wszystkiego dobrego dla wszystkich w Nowym roku 2013, więcej pozytywnych uczuć dla innych, więcej bezinteresowności w naszych czynach i obyście kroczyli drogą prawdy i miłości bo to jedyne "wytrychy" do wyższego wymiaru istnienia!!!
Ps..no nareszcie Baca ujawnił dolną cześć swojego FIZYS....całkiem oryginalna kompozycja...a mówili że ujawnienie miało być w 2012..chmm ..delikatny obsuw czasowy...:))
Pozdrawiam wszystkich gorąco i prośba mniej jadu i mniej gardeł poszarpanych od wzajemnego skakania do nich w 2013....

Portret użytkownika Snajper

Oby zapanowała miłość w

Oby zapanowała miłość w naszych sercach, a nie rak i zepsucie.
Aby pokój otoczył całą naszą wspólną Ziemię, módlmy się do swojego Boga, bogów, bóstw lub życzmy sobie tego nawzajem. Pamiętajcie, by być dobrym i czynić dobro bez względu na wszystko !
Pozdrawiam Was wszystkich !
Szczęśliwego nowego 2013 roku! Smile

Be careful, use stealth.One man army..."One shoot, one kill"Tango down...

Portret użytkownika protos

Wszystkiego najlepszego w tym

Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku (xx13?) XXIw. dla wszystkich poszukujących Prawdy, jak i również dla agentów dołu, a  zwłaszcza tych  starających się ściemniać -anty żydowskich syjonistów  (baca?) ; by zostali nawróceni na drogę Prawdy. Oby ten rok przyniósł  zrozumienie konsekwencji twierdzenia, że nasz świat jest Żywym Organizmem . Niech nasz Stwórca rozświetli  umysły niepojmujących  tajemnicę Istnienia, a  wszystkim zwolennikom przyspieszonego ewolucjonizmu (kosmici jako twórcy inteligentnych istot na Ziemi) wskaże źródło praprzyczyny istnienia Wszechświata.

Portret użytkownika MONSTER

Wszystkiego Najlepszego dla

Wszystkiego Najlepszego dla całej rozbrykanej gromadki Inne Media i Zmian Na Ziemi. Mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy nadal nieraz polemizować w tym samym szalonym gronie. Do Siego Roku!

Portret użytkownika Kosmozaur

Wszystkim życzę w Nowym Roku

Wszystkim życzę w Nowym Roku samych pozytywnych niespodzianek, samych plusów dodatnich, no i zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy Biggrin
Życzenia obowiązują bezwarunkowo od tej chwili, aż do nieskończoności!
http://www.azurworld-polska.pl/wp-content/uploads/2012/01/szampan_strzal1.jpg

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne.

Strony

Skomentuj