Niebieskie UFO sfilmowane nad USA

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Podczas lotu między Florydą a Pensylwanią, do którego doszło 29 grudnia 2012 roku, doszło do obserwacji UFO. Jest to jedna z typowych obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, jakich bardzo dużo dokonuje się z pokładów samolotów pasażerskich.

 

Na wysokości przelotowej wynoszącej około 10 tysięcy metrów doszło do obserwacji niebieskiego UFO, które jasno świeciło w chmurach poniżej lewej strony samolotu. Obserwacja była dość nieoczekiwana, ale o dziwno szybko się kończy. Wygląda na to, że obiekt ten był stacjonarny i ukrywał się w chmurach. Świadek twierdzi, że wielkość tego czegoś nie przekraczała tej, jaką ma duży bilbord na autostradzie, ale był raczej trójkątny. Podobnie wyglądały opisy obiektów z Houston, o jakich donosiliśmy wczoraj.

Amerykański regulator rynku lotniczego, FAA, został poinformowany o tej anomalii i podobno wszczęto odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia, co to było. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MCRemek

Zastanawiam się jak jest

Zastanawiam się jak jest naprawde. Czy ilość obserwacji w ostatnim czasie to wynik tego że więcej ludzi ma kamerki i aparaty w telefonach, czy też rzeczywiście jest więcej ich odwiedzin na naszej planecie. Tyle już spekulacji się toczyło na ten temat i nie sposób to chyba jednoznacznie stwierdzić.

Portret użytkownika Yar

Niedawno czytałem komentarz

Niedawno czytałem komentarz jakiegoś ignoranta na gazeta.pl (ja tam czasami piszę, i w komentarzu wrzucę coś na temat UFO, by ludzi oświecać) że "mamy coraz więcej aparatów i kamer, a obserwacji UFO więcej nie ma". Otóż: są!

Portret użytkownika baca

kto wie czy to nie szyfrant

kto wie czy to nie szyfrant Zielonka? bo przecież jego nagle pojawienie się a potem niewytłumaczalne zniknięcie, dziwnie zbiegło się z przelotem obok Ziemi komety Elenin.
Na innymmedium jak wiadomo nie udało się nikomu z nim nawiązać kontaktu - więc kto wie czy świt59 nie działa teraz w Ameryce

Portret użytkownika pasjonat

znaleziono go przeciez

znaleziono go przeciez martwego w lesie ( w 2 tygodnie ) zwloki rozlozyly sie .... zaraz po nim znaleziono martwego szyfranta z CWTiDMW z Wejherowa, powiesil sie tak samo jak Zielonka.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj