Tajemnica pochodzenia świata została opisana w Biblii

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Do niedawna historie na temat stworzenia świata opisywane w Biblii były postrzegane, jako legenda. Potem uznano się, że mity i baśnie na ten temat starożytni Żydzi wzięli od Sumerów, którzy usłyszeli je od jeszcze starszych kultur, być może nawet od przodków nas Słowian. Jest to jednak wiedza tak zamierzchła, że jest praktycznie nie do zweryfikowania za pomocą źródeł naukowych, ponieważ ich po prostu nie ma.

 

Współcześni uczeni postanowili spojrzeć na Biblię jeszcze raz i sprawdzić, czy nie zawiera ona nieznanej wiedzy naukowej.  Impulsem do nowego podejścia do badań naukowych Biblii jest to, że w starożytnych indyjskich pismach znaleziono wyrafinowany nowoczesny naukowy opis teorii Wielkiego Wybuchu, opisy wykorzystania broni jądrowej, oraz pojazdy latających. Więc może w Biblii, także znajdują się opisy i dane naukowe, które po prostu nie mogły być do tej pory rozszyfrowane.

 

Ten problem poważnie zainteresował dwóch amerykańskich naukowców, Jessiego Lawrence z University of California i profesor Michael Wysession z Washington University.  To oni po raz pierwszy zobaczyli naukowego znaczenie starożytnych mitów.

 

Na przykład, wielu zastanawiało się nad stwierdzeniem, że Bóg oddzielił wodę nad sklepieniem z bardziej tajemniczymi wodami pod firmamentem.  Społeczność naukowa tradycyjnie traktowała te słowa bardziej, jako dowód ignorancji autorów.  Uważali, że to, o co chodziło z wodą pod "firmamentem", dotyczy raczej oddzielenia deszczu od ziemskich rzek, mórz i oceanów.  Ale, według tych dwóch amerykańskich naukowców, nie ma tam mowy o niebie i deszczu. To raczej wspomnienie dużych podziemnych zbiorników wodnych. Odkryto je zresztą dopiero niedawno, i to na całej ziemi, na wszystkich kontynentach. Czasami są one zlokalizowane na głębokości ponad tysiąca kilometrów.

 

Są to ogromne zapasy wody, które przekraczają całkowitą ilość składników wody światowego oceanu.  Jeśli było kiedyś ogromne trzęsienie ziemi na całym świecie w tym samym czasie, a woda mogła znaleźć ujście do powierzchni.  Uczeni twierdzą, że ta woda już spowodowała w przeszłości jedną katastrofę. To wydarzenie znane jest, jako biblijny potop.  Po jego zakończeniu woda wróciła do swoich podziemnych zbiorników.

 

Biblia jest pełna opisów dziwnych zdarzeń, które jak na przykład wniebowstąpienia przypominają opisy startów rakiet. Rozliczne anioły mogą być po prostu starożytnymi nazwami istot, których technologiczna przewaga była tak wielka, że wydawały się ówczesnym ludziom anielskimi istotami.

 

Wszystko wskazuje na to, że wszelkie opowieści stanowiące podstawy nowożytnych religii mają wspólne korzenie. Nawet jednak, jeśli założymy, że to starożytni Słowianie przekazali swoją wiedze zwaną do dziś w Indiach Wedami ( podobieństwo do słowa Wiedza jest uderzające) to pozostanie pytanie skąd wzięli tak wyrafinowane informacje, do których nowoczesna nauka dochodzi dopiero teraz.

 

Są tylko dwie możliwości, albo nasi przodkowie wiedzieli to od jeszcze starszych cywilizacji, które doszły do tego samemu i zniknęły, albo wiedza ta pochodzi od naszych konstruktorów, od istot, które manipulowały kiedyś przy genach zamieszkujących Ziemię humanoidów. Jeśli uznamy to za prawdę to można założyć, że nasi stwórcy staraliby się zaimplementować w naszej kulturze jakieś podstawy kulturowe i naukowe, których ślady pozostały do dziś obecne w starożytnych tekstach.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie w sensie fizycznym, lecz

Nie w sensie fizycznym, lecz eterycznym... Był, jest i bedzie Projektant Wszechświata żaden Jezus, czy Maryja... To bałwochwalstwo zakazane w Biblii... Nie ma żadnej trójcy jest jedność... Jedność inteligentnego Eteru... Nie Istoty...
Wszelkie "Trójce" to produkty jego stworzonych pomocników zbuntowanych za swe istnienie.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika k2demo

Słowianie jako narodowość

Słowianie jako narodowość najdłużej opierali się religijnej indoktrynacji. Dopiero 1000 lat temu poddali się rzymsko-chrześcijańskiemu "praniu mózgów", inne narodowości wsześniej zostały religijnie zniszczone i upodlone. Wedy indyjskie pochodzą od Wed słowiańskich. To ciągnie się od czasów Boga Peruna. Poniżej mapka gęstości zaludnienia słowian (na podstawie grupy krwi):
//bialczynski.files.wordpress.com/2012/12/69381.jpg?w=720
Już samo geograficzne umiejscowienie Słowiańszczyzny w strukturze lądów Matki Ziemi  daje do myślenia i wprawia wielu ludzi w zadziwienie lub konsternację.
Historia jest zupełnie inna jak ta w ksiązkach. Proponuję trochę posłuchać co mówi Trehlebov, poczytać cp pisze Białczyński. Każdy ma swój umysł, każdy czyta to co go pociąga i czuje, że jest prawdą. Dla jednych to będzioe prawda, a dla innych bezeceństwo. Kwestia idywidualna.
 

Portret użytkownika lena

Spotkalam się z ciekawą

Spotkalam się z ciekawą teorią że fakt Wedy są od Słowian, a dokładnie przynieśli je do Indi,  Aryjczycy-Pasterze, to oni reprezentowali rasę Panów. Ich bogiem był Indra "zdobywca twierdz". Owi Aryjczycy Słowianie wprowadzili z czasem kasty do dziś istniejącwe w Indiach. 

Portret użytkownika mirand

Drogi adminie potraktowałes

Drogi adminie potraktowałes artykuł niezwykle skrótowo, ale jest to przykład tego iż oficjalna geologia może sie mylić i być oparta na błednych podstawach.      Oficjalna geologia nie potrafi wyjaśnić wielu anomali geologicznych a to co niewygodne pomija milczeniem. Taka mala dygresja, w związku z ociepleniem klimatu na północy Kanady z wiecznej zmarzliny zaczynają się uwalniać olbrzymie ilości metanu - skąd on się tam wziął? Ale wracając do tematu potopu, jedna z teori do której nawiązali [bądź się na niej oparli] owi naukowcy mówi, że skorupa ziemi niejako była oparta na podziemnych zbiornikach wody, około 20 kilometrów pod powierzchnią lądów były ok. kilometrowej głębokości zbiorniki wody, powodowały one jednolite naprężenie skorupy co zapobiegało trzęsieniom ziemi.       Atmosfera ziemi przed potopem była mocno nasycona parą wodną co chroniło ziemię przed nadmiernym promieniwaniem słońca i kosmicznym, większy napór atmosfery sprzyjał lepszemu dotlenieniu organizmów co tłumaczy długowieczność ludzi żyjących przed potopem. Jak mówi biblia deszcz był wtedy nieznany a ziemia nawadniana była rosą.
     Ziemia miała płytkie i niewielkie morza, sama nazwa Ziemia na to wskazuje, dziś nasza planeta powinna raczej nazywać się Oceanią gdyż lądy to tylko 29% jej powierzchni.
     Nie wiadomo czym został wywołany potop, teoria zakłada, że w Ziemię uderzyło duże ciało i spowodowało pęknięcie skorupy, co spowodowało gwałtowny wypływ podziemnych źródeł wody. Woda naciskana pękającą skorupą wypływała z prędkością większą niż dźwięk wymywając ziemię i powodując skraplanie pary wywołując gwałtowne burze i deszcze. Mówi o tym biblia: "W sześćsetnym roku życia Noego, w miesiącu drugim, w siedemnastym dniu tego miesiąca, w tymże dniu wytrysnęły źródła ogromnej głębiny wodnej i otworzyły się upusty niebios".[1 Mojżeszowa 7:11].
     Teoria ta jest przedstawiona skrótow oczywiście w filmie z lat 80-tych XX wieku "Odkrycie Arki Noego", oraz w książce "Na bezdrożach teorii ewolucji" Johnsona.
      Gdzie więc podziały się wody potopu? Otóż gdy osiadała skorupa ziemska wyciskając wodę z podziemnych zbiorników tworzyły się baseny współczesnych oceanów, zostały również wypłukane olbrzymie ilości ziemi pokrywając mułem tereny np. obecnej Syberi grzebiąc żywcem stada mamutów [wg. tradycyjnej geologi niemożliwe jest przetrwanie całych zwierząt jesli miały by być stopnoiwo pokrywane ziemia], ich smierć i zmrożenie musiało być gwałtowne gdyż odnajdywane były zwierzeta z niestrawionym pokarmem w żoładkach i są doskonale zachowane.
    Zaczęła się również epoka lodowcowa, ponieważ zmieniła się oś obrotu ziemi. Spowodowało to zamarzanie terenów na północy i południu ziemi tworząc tzw. wieczną zmarzlinę. Wracając teraz do pólnocnej Kanady i  metanu, są to pozoztałości organiczne które z powodu zamarznięcia nie rozłożyły się i obecnie gdy klimat się ociepla a zmarzlina ustępuje zaczynają się rozkładać [metan to nic innego jak biogaz wytwarzający sie na wskutek rozkładu organicznego] wydzielając metan. Na terenach niezamarznietych zywe organizmy, lasy, zwierzęta, ludzie, pod wpływem temperatury i ciśnienia rozłożyły się tworząc pokłady węgla i ropy. Tak szanowni czytelnicy, paląc w piecach, tankując samochody tak w rzeczywistości używamy organizmów sprzed potopu w tym naszych przodków ;)))
    Oczywiście moja wypowiedz nie wyczerpuje tematuj est i tak długa dlatego odsyłam do publikacji:
Na bezdrożach teori ewolucji J.W.Johnson
Zagadka Biblijnego Potopu Leszek S. Pasiud
Film Odkrycie Arki Noego.
 
    

Portret użytkownika Roberto

Panowie i Panie jeszcze

Panowie i Panie jeszcze trochę a okaże się że zamiast marnotrawić czas na niczym warto było od czas do czasu lub codziennie wznosić modlitwy do Boga Stworzyciela Wszechświata. Pozdrowienia dla bacy głównego niedowiarka Smile

Portret użytkownika Olka

Jeśli chodzi o rzeczy, o

Jeśli chodzi o rzeczy, o których nie śniło się filozofom to nasz świat zdecydowanie w takie obfituje. Niejeden dawał już znać o faktach przeczących lub nawet wymykających się nauce całkowicie. Sądzę, że coraz bliżej są czasy, kiedy współczesna nauka będzie jedynie wstępem do tego co będziemy mogli odkryć naprawdę.

Portret użytkownika MONSTER

Chyba nie myslisz ze ksiądz

Chyba nie myslisz ze ksiądz jak na chrzcie pogmera palcem po czole dziecka to ukradnie mu duszę?To już prędzej uwierzę że klepnięcie kobiety w pośladek spowoduje ciąże. Ezoteryka to bajka dla nawiedzonych.

Portret użytkownika taurus

Biedaku to nie Twoja wina, że

Biedaku to nie Twoja wina, że stoisz niżej w rozwoju duchowym...ale nie jest tak źle wieszjuz chociaz, że ziemia nie jest płaska....do wiary tez dojdziesz....jeszcze trochę wcieleń i dojdziesz....pamiętaj widzący idzie szybciej..niewidomy wolniej ale idzie....:))

Portret użytkownika caponetti

   Może coś w tym jest.      

   Może coś w tym jest.
   
   Przyjmując że nasza planeta Ziemia jest swiadomą istotą, to tym samym jest świadoma aktualnej sytuacji na Ziemi. Przyjmujemy wtedy możliwość stworzenia przez naszą planete trzęsienia ziemi co uczyniłoby wyplucie całej wody na zewnątrz. Zresetowałaby to tym samym zepsucie jakie panuje na zewnątrz. Przyczyną wyplucia mogłoby być też co innego. Mógłby to być cykliczne przebudzenie naszej Matki Ziemi.
   Jeżeli częściowo uznać powyższe za prawdę, wtedy elita rządząca która zdaje sobie sprawę z zepsucia ludzi buduje sobie schrony na czasy tzw. ostateczne. Większość niepotrzebnej dla nich cywilizacji porzerają kataklizmy a oni mogą stworzyć własne społeczeństwo na swoich własnych zasadach i własnym porządku. 
   

Portret użytkownika lena

Jeśli Ziemia to świadoma

Jeśli Ziemia to świadoma istota, nasza matka, to my jesteśmy insektami?  Nie dociera do mnie ta filozofia, ludzie w Ziemi dostrzegają Matkę a nie widzą własnych matek, kobiet itp. To coś z filozofi Bławatskiej?

Portret użytkownika baca

ta "elita" to nie dlatego

ta "elita" to nie dlatego buduje sobie schrony żeby przetrwać kiedy się pogniewa z matką ziemią tylko dlatego bo ma 3 tysiące lat cholernego bogatego doświadczenia, i dlatego ta "elita" doskonale wie co się przeciwko niej już niebawem zmontuje - od 3 tysięcy lat nic nowego ta "elita" nie robi - ciagle ten sam odwieczny schemat.
masakra - ucieczka, masakra - ucieczka, masakra - ucieczka. i tak w kółko macieja
nie wierzysz, to zajrzyj tu bo tego nie napisał głupek - historia "elity" na jednej jedynej stronie - dwie minuty i wiesz dokładnie o co chodzi bez srania w banie i mylnych teorii.
http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-1/
 

Portret użytkownika caponetti

W tym, że momęcie ratuje nas

W tym, że momęcie ratuje nas nic innego jak wspierać nacjonalisatów których państwem jest cała matka Ziemia. Bez tych co źle czynią dla dobra ogółu.
Z tymi co posiadają wiedze aby fałszu rozprzestrzenianiu zabobiec i o przetrwanie nas zawalczyć.

Portret użytkownika caponetti

Boś ślepy. Ludzie od lat

Boś ślepy. Ludzie od lat buntują się na rzeczywistość poprzez chociażby buntującą muzykę. Ona daje chęci spojrzeć i się zastanowić. 
Jeżeli pytasz toż agresor, ślepy, bądź ignorant jestaś.

Portret użytkownika DERREK

To co nam przedstawia Biblia

To co nam przedstawia Biblia czyli Słowo Boże to odpisy które powsały bez wyjątku od IV do Xw po Chrystusie . W dodatku tych 1500 odpisów  to z kolei  odpisy odpisów i żaden z nich nie zgadza się z innymi (błędy kopistów ). Jednocześnie w biblijnych tekstach pierwotnych wręcz roi się od tysięcy łatwo do wykazania błędów . Kodeks Synaicki jak i Watykański został odnaleziony w klasztorze na Synaju w 1844r . Zawiera on okoo 16000 poprawek sporządzonych prze tamtejszych korektorów .Juz Ojcowie kościoła w pierszych stuleciach po Chrystusie zgadzali się do tego że teksty pierwotne zostały zfałszowne . Wyobraźcie sobie co mamy dziś . Tego uczą naszych dzieci tego Kościół uczy swoich wiernych . 

Portret użytkownika Tina

DARREK zgadzam sie z Tobą co

DARREK zgadzam sie z Tobą co do Biblii, ale to samo dotyczy pism wschdonich! Aby dojść do prawdy po 2000 lat trzeba mieć rozległą wiedzę i znaleźć inne dowody, które powierdzają się nawzajem. W Biblii nie ma pism Jezusa Chrystuas, a przecież umiał pisac i czytać. Ewangelie zostały spisane 60-120 lat później więc jaką mają wartość historyczną?  Po tysiącach lat pozostają legendy z przysłowiowym "ziarnkiem prawdy". Pewne rzeczy możemy zrozumiec dopiero w naszym pokoleniu mając odpowiednią wiedzę i technologie. Zastanawiałam sie jaki jest sens wiary i religii? Zrozumiałam, że za pomoca wiary i religi została przekaza pewna prawda, która miała dotrwać do naszych czasów, abyśmy to zrozumieli i zinterpretowali. Bardzo ważne są proroctwa przekazane w symbolach. Nie mogą być zafałszowane, gdyz mogą być zrozumiałe po tysiącach lat...Tak jest właśnie z Proroctwem Apokalipsy w NT.
Od 20 lat badam rózne kamienne kręgi i wiem, że w ich ustawieniu w SYMBOLU została "zapisana" wiedza astronomiczna, fizyczna, techniczna, mistyczna, itd. KTO NAM TO PRZYGOTOWAŁ i CO TO JEST? To jest KAMIENNY TESTAMENT naszych PRZODKÓW dla inteligentnych potomków. Kamienie przetrwają potop, zlodowacenie, pożar, ale nie przetrwają jednego... GŁUPOTY LUDZKIEJ! Czy nasze pokolenie jest inteligentne?  Gdy o tym mówię i piszę jestem ośmieszana przez naukowców, gdyz wg nauowej TEORII to tylko cmentarzysko GOTÓW. W ten sposób PRAWDA zapisana za pomoca kamieni jest ZAFAŁSZOWANA przez naukowców. DLACZEGO??? Odpowiedzcie sobie sami...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie mógł napisać ewangelii

Nie mógł napisać ewangelii ktoś kto nie istniał w sensie boskim. Jesus z Nazaretu jest legendą (tłuczoną z pokolenia na pokolenie naiwnym słabym i przetsraszonym biednym ludziom na pociechę rzekomej boskiej sprawiedliwości) , z grubsza  o człowieku, który  sprzeciwił sie władzy pazernych żydowskich faryzeuszy i pochodził ... dobra bez obrazy...
Jego zmartwychstanie to tylko naiwnie opisana w zmanipulowanej Biblii mistyfikacja...
Historia Jezusa od narodzin, po śmierć jest wypisz-wymaluj historią Izydy, Horusa i Seta. Stąd napis na krzyżach od czasów żydowskiej dominacji tego koscioła "IHS"... (Izyda, Horus Set) To nie jest jedyny zerżnięty życiorys... Wcześniej ok 2000 lat przed Chrystusem ( jesli dobrze poamietam) jest historia Józefa ... Wypisz-wymaluj ....
 Chrzescijaństwo jest ewidentną "rządową" religią zmanipulowaną na potrzeby upadającego Cesarstwa Rzymskiego za czasów Konstantyna..  i ku zdumieniu, za namową  sprytnego przefarbowanego na chrzesijaństwo rabina żydowskiego, Sylwestra, który rozpoczął zwycięski marsz do najwyższych szczebli władzy państwowej (co trwa do dziś)
Tak...tą technologię zdobywania władzy i kierowania "królestwami" Ziemi zawdzięczamy pierwszemu "papieżowi"
Szkoda tylko tego ludzkiego potencjału naiwności i łatwowierności ludzi prawych i sprawiedliwych... no i nie tylko takich... Tamtych to mi nie szkoda...
 Jak mozna uwierzyć w te brednie o przesladowaniach pierwszych chrzescijan do ustanoiwienia tej religii jako jedynie słusznej? Jestem wierzący i jestem katolikiem w depresji wiary, w pełni uzasadnionej stekiem powielanych bzdur.
 Istota Boga nie przejawia żadna religia. On jest siłą sprawczą naszej rzeczywistości i ma z nami eteryczny kontakt bez "półprzewodników"..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Wierzący

Prześladowania pierwszych

Prześladowania pierwszych chrześcijan nie doprowadziły do ustanoiwienia tej religii jako jedynej słusznej, tylko zrobił to cesarz Konstantyn zaraz po tym jak mu się "rzekomo" przyśniło, że Jezus przepowiedział mu zwycięstwo w bitwie. Dlatego wydał w 313r. dekret w którym chrześcijaństwo stało się oficjalną religią Rzymu, a prześladowania na prawdziwych chrześcijanach zostały zakazane. Konstantyn po prostu wykorzystał chrześcijan bo wierzył, że pomoże mu ta religia w zjednoczeniu imperium, a siebie samego mianował "wysłannikiem Jezusa" i zaczął zmieniać religię(wprowadzał różne obrzędy i wierzenia pogańskie). Prawdziwi chrześcijanie nie zgadzali sie z jego nauczaniami i znowu byli prześladowani i zabijani. Nawracanie na "jedyną, prawdziwą" religię dało Rzymowi i póżniejszym imperiom religii rzymsko-katolickiej banalny pretekst na podbijanie pogańskich krajów.Dzisiaj światem rządzi Vatykan, papież ostatno tylko podważa znaczenie Biblii i Jezusa w kościele, przypadek?(Jestem pewny,że większość katolików nie czyta biblii) Kościół rzymsko-katolicki dąży teraz do utwożenia jednej wielkiej religii na świecie, która bedzie wielbić tego który ma władze na Ziemi. Wystarczy spojrzeć w "sieć eteru" (prasa, radio, telewizja, ethernet) i od razu widać, jak po przez tworzenie standadów życia, mody, "bycia cool/super" itd. nakłania się ludzi do życia w nieustannym grzechu. No, ale przecież nauka nam "udowadnia" że nie ma Boga... więc hulaj dusza piekła nie ma. Ta nowoczesna nauka nam wmawia, że kosmos jest nieskończony ( Stephen Hawking i teoria wielkiego wybuchu) i jesteśmy nic nieznaczącą drobinką w tym wszechogromnym chaosie, a w dodatku powstaliśmy przez przybadkową ewolucje i pochodzimy od małpy( Darwin i następna "teoria"). Mało tego! "Naukowcy" też twierdzą/wierzą, że są kosmici i pomogli nam w ewolucji (nawet Vatykan uznaje wiare w kosmitów i teorie darwina). Wierząc tym naukowcom(fałszywi prorocy?)tracimy na poczuciu wartości i skupiamy się tylko na sobie idąc przez życie po najłatwiejszej lini oporu, po trupach do celu. Można by spojżeć na naukę jak na religie w którą wierzą ateiści, nauczają jej "naukowcy", a jej bogami są kosmici. Wychodzi na to, że i tak wszystko sprowadza się do wiary i do tego w co wierzymy. Ja wiem, że nic nie wiem, ale WIERZĘ (nie w żadną religię)w Jezusa Chrystusa, Boga Ojca i Ducha świętego, wierzę,że Jezus umarł na krzyżu za nas i za nasze grzechy i wierzę, że Biblia( uświęcone księgi) była spisywana przez ludzi natchnionych Duchem Świętym. Dlatego też, staram się postępować według nauczań Pisma Świętego(głównie Nowy Testament) i iść drogą wskazaną nam przez Jezusa Chrystusa. Jeśli masz wątpliwości, upadasz na wierze to siegnij i poczytaj Biblie,a zdziwisz się, jak bardzo na " topie" są te Uświęcone Księgi. 
Z Bogiem Smile 

Portret użytkownika Wierzący

Prześladowania pierwszych

Prześladowania pierwszych chrześcijan nie doprowadziły do ustanoiwienia tej religii jako jedynej słusznej, tylko zrobił to cesarz Konstantyn zaraz po tym jak mu się "rzekomo" przyśniło, że Jezus przepowiedział mu zwycięstwo w bitwie. Dlatego wydał w 313r. dekret w którym chrześcijaństwo stało się oficjalną religią Rzymu, a prześladowania na prawdziwych chrześcijanach zostały zakazane. Konstantyn po prostu wykorzystał chrześcijan bo wierzył, że pomoże mu ta religia w zjednoczeniu imperium, a siebie samego mianował "wysłannikiem Jezusa" i zaczął zmieniać religię(wprowadzał różne obrzędy i wierzenia pogańskie). Prawdziwi chrześcijanie nie zgadzali sie z jego nauczaniami i znowu byli prześladowani i zabijani. Nawracanie na "jedyną, prawdziwą" religię dało Rzymowi i póżniejszym imperiom religii rzymsko-katolickiej banalny pretekst na podbijanie pogańskich krajów.Dzisiaj światem rządzi Vatykan, papież ostatno tylko podważa znaczenie Biblii i Jezusa w kościele, przypadek?(Jestem pewny,że większość katolików nie czyta biblii) Kościół rzymsko-katolicki dąży teraz do utwożenia jednej wielkiej religii na świecie, która bedzie wielbić tego który ma władze na Ziemi. Wystarczy spojrzeć w "sieć eteru" (prasa, radio, telewizja, ethernet) i od razu widać, jak po przez tworzenie standadów życia, mody, "bycia cool/super" itd. nakłania się ludzi do życia w nieustannym grzechu. No, ale przecież nauka nam "udowadnia" że nie ma Boga... więc hulaj dusza piekła nie ma. Ta nowoczesna nauka nam wmawia, że kosmos jest nieskończony ( Stephen Hawking i teoria wielkiego wybuchu) i jesteśmy nic nieznaczącą drobinką w tym wszechogromnym chaosie, a w dodatku powstaliśmy przez przybadkową ewolucje i pochodzimy od małpy( Darwin i następna "teoria"). Mało tego! "Naukowcy" też twierdzą/wierzą, że są kosmici i pomogli nam w ewolucji (nawet Vatykan uznaje wiare w kosmitów i teorie darwina). Wierząc tym naukowcom(fałszywi prorocy?)tracimy na poczuciu wartości i skupiamy się tylko na sobie idąc przez życie po najłatwiejszej lini oporu, po trupach do celu. Można by spojżeć na naukę jak na religie w którą wierzą ateiści, nauczają jej "naukowcy", a jej bogami są kosmici. Wychodzi na to, że i tak wszystko sprowadza się do wiary i do tego w co wierzymy. Ja wiem, że nic nie wiem, ale WIERZĘ (nie w żadną religię)w Jezusa Chrystusa, Boga Ojca i Ducha świętego, wierzę,że Jezus umarł na krzyżu za nas i za nasze grzechy i wierzę, że Biblia( uświęcone księgi) była spisywana przez ludzi natchnionych Duchem Świętym. Dlatego też, staram się postępować według nauczań Pisma Świętego(głównie Nowy Testament) i iść drogą wskazaną nam przez Jezusa Chrystusa. Jeśli masz wątpliwości, upadasz na wierze to siegnij i poczytaj Biblie,a zdziwisz się, jak bardzo na " topie" są te Uświęcone Księgi. 
Z Bogiem Smile 

Portret użytkownika Tina

DARREK zrozumiałam sens wiary

DARREK zrozumiałam sens wiary i religii... ale to długie opowiadanie. Odkryłam GROBOWIEC KRÓLA JAHWE z czasów PIERWSZEJ CYWILIZACJI w Świetej Górze w Gdyni. To wyjasnia sens wiary i religi, która wciąz jest fałszowana aby manipulować cywilizacją. KOMU na tym zalezy? Odpowiedź jest w PROROCTWIE APOKALIPSY oraz w ufologii... 

Portret użytkownika Tina

DARREK zgadzam sie z Tobą!

DARREK zgadzam sie z Tobą! Aby dojść do prawdy po 2000 tysiącach lat trzeba znaleźć inne dowody, które powierdzają się nawzajem. Od 20 lat badam rózne kamienne kręgi i wiem, że w ich ustawieniu została "zapisana" wiedza astronomiczna, fizyczna, techniczna, mistyczna, itd. CO TO JEST? KTO NAM TO PRZYGOTOWAŁ? To jest KAMIENNY TESTAMENT naszych PRZODKÓW dla inteligentnych potomków. Czy nasze pokolenie jest inteligentne?  Gdy o tym mówię i pisze jestem ośmieszana.  

Portret użytkownika Yar

To nie Słowianie nauczali

To nie Słowianie nauczali twórców Wed, a wywodzą się z ludów, które Wedy napisały. Rzeczywiście słowo "wiedza" podobno wywodzi się z Weda tak samo jak "siwy" z "siwa" czyli mistrz. Tak samo w językach bałtyckich jest wiele słów w prostej linii z sanskrytu. Stamtąd (z Indii) przybyliśmy, my Słowianie, Bałtowie i Germanie!
Irytuje mnie tylko, jak beton naukowy, dziennikarski i mainstreamowy nie jest w stanie zainteresować się Wedami, ich realistycznymi opisami statków latających, wojen, czy powstania Wszechświata.
Też bym się skłaniał, że zostaliśmy genetycznie stworzeni przez Nich. Wiele z ras wygląda BARDZO podobnie do nas albo wręcz nierozróżnialnie. Podobno wręcz wielu z Nich żyje między nami w społeczeństwie, chodzi do pracy itd.

Portret użytkownika Karen

Polecam przeczytanie

Polecam przeczytanie wszystkich książek Zecharii Sitchina. Ten wspaniały sumerolog przetłumaczył 19 tys. glinianych tablic znalezionych w dawnym Sumerze. Tam jest wszystko podane jak na tacy, co chcecie wiedziec, nie trzeba wcale rozszyfrowywać Biblii. Polecam zwłaszcza Zaginioną Księgę EN_KI.

Portret użytkownika Yar

OK. A ja czekam na odkopanie

OK. A ja czekam na odkopanie komnaty pod Sfinksem w Egipcie. Już wiadomo, że ona tam jest. Edgar Cacy przepowiedział, że tam znajdziemy udokumentowaną historię naszej cywilizacji.
Dla mnie jest pewne, że stworzyli nas genetycznie Kosmici, jako że wielu z nich wygląda tak samo jak my.

Portret użytkownika tropheus

czemu kolego sadzisz ze z

czemu kolego sadzisz ze z indii przybylismy ? my slowianie Smile  patrzac na halergrupy i inne przeslanki moze czas dopuscic do swej swiadomosci Smile ze wcale nie musielismy z nikad przybywac Smile moze caly czas tu mieszkalismy ?  A ze zwali nas roznie Smile to inna sprawa .

Portret użytkownika ZIWK

Teoria, że Słowiane -

Teoria, że Słowiane - szczegónie Polanie , żyli "od zawsze TU - pomiędzy liniią Cruzona a Odrą i Nysa Łużycką" została sformuowana na podstawie pism największego historyka świata - tow. Józefa Dżugaszwili (ksywa złodziejska Koba i ksywa partyjna Stalin).
Miała ona stworzyć solidne podstawy naukowe współczesnemu podziałowi Europy i uzasadnić takie, a nie inne przesuwanie granic i ludzi.
Po okresie ostatniego zlodowacenia - (północnopolskie, zwane też Wurmskim), które obejmowało również znaczną część ziem polskich i zakończyło się ok. 12.000 lat temu. wolne tereny zostały zalane całą falą przemieszczających się grup i plemion - germanowioe, celtowie, frankowie i inni. Większość z tych grup oficjalnie przyznaje się do udziału w Wielkiej Wedrówce Ludów, a swoje korzenie znajduje w rejonie południa Ukrainy, czy jeszcze dalej. Jedynie my słowianie - zawsze trwaliśmy na naszych ziemniach ojczystych....
I to tylko prosty lud - chłopi. Szlachta, swoje pochodzenie wywodziła od Sarmatów - z terenów obecnego Iranu, więc była elementem obcym, który zniewolił prosty lud tworzący pierwotny komunizm.
 
Tak na prawdę nie mamy żadnych dowodów na pochodzenie plemiennne, język i kulturę przedstawicieli "kultury pucharów lejkowych" czy "kultury ceramiki wstegowej". A więc i na wcześniejsze miejsca osiedlenia się pra-słowian.
 

Portret użytkownika baca

Bo Słowianie to bardzo

Bo Słowianie to bardzo tajemniczy ludek, ktorego obce niearyjskie pogaństwo nigdy nie rozkmini i nie pokona.
"to lud...mówiący językiem "niesłychanie barbarzyńskim", Smile jak pisał o Słowianach bizantyjski historyk Prokopiusz z Cezarei, kronikarz cesarza Justyniana. Bo właśnie za czasów tego władcy, na początku lat pięćsetnych, Słowianie niespodziewanie pojawili się nad Dunajem, na granicy państwa wschodniorzymskiego. Wrogiem byli cóż... trudnym, gdyż nie byli "centralnie sterowani": nie mieli królów, decyzje podejmowali na wiecach, czego Grecy nie mogli zrozumieć: jak można tak się kłócić? Ten ustrój okazał się jednak ich atutem: mimo że gorzej uzbrojeni od wschodnich Rzymian (czyli Greków-Bizantyjczyków), regularnie ich zwyciężali, a w razie porażki uciekali na bagna, gdzie chowali się... pod wodą i oddychali przez rurki z trzciny.
Słowianie podbijali ówczesną Europę z niesłychanym rozmachem: około 500 roku, kiedy zaczęli dokuczać Bizancjum, zajęli także nasze ziemie, czyli dorzecze Wisły i Odry, kraj nad Dunajem, Kotlinę Czeską; wyszli nad Bałtyk u ujścia Odry i Łaby, założyli osady w środku obecnych Niemiec, kolonizowali doliny alpejskie i dzisiejsze północne Włochy. W przeciwieństwie do innych najeźdźców ze wschodu, chętnie porzucali wojenno-koczowniczy tryb życia, osiedlali się i brali się za uprawę roli. Zasiedlili w końcu Bałkany. Przez jakiś czas po słowiańsku mówiła cała obecna Grecja, włącznie z Peloponezem i wyspą Kretą. Pewna grupa Słowian osiedliła się w... Syrii, zakładając osadę Saqalabiya, czyli "Słowiańska". Słychać było o słowiańskich osadach nawet za morzem, w górach Maroka!..."

 

Portret użytkownika kuzYn

  Bardzo ciekawe, bardzo. Ja

 
Bardzo ciekawe, bardzo. Ja bym dodał to tego jeszcze że Słowianie, czyli polanie, byli pierwszymi niewolnikami  Gwiezdnych Bogów Anunaki, czyli biblijnymi Adamem i Ewą. To od Słowian wszystko się zaczęło. Wygnani z Boskiego (kosmicznego ) raju dotarli do środkowej Europy i założyli tam cywilizację byłych niewolników Słowian. Ponieważ wiodło im się coraz lepiej i populacja się rozrosła, a tym samym rozpowszechniło się ogromne bezrobocie, zaczęli emigrować za chlebem na zachód do Gibraltaru, aż w końcu zasiedlili całą Afrykę. Na wschód zrobili to samo i zasiedlili Azję i obie ameryki. Śmiem nawet przypuszczać że dzisiejsze UFO to również Polanie, którzy wyemigrowali za chlebem na Syriusza i do Plejad.       SŁOWIANIE SĄ WIELCY !       A CO !!!    Smile

 

Strony

Skomentuj