Anomalia w okolicy Słońca zarejestrowana 26 stycznia 2013

Kategorie: 

Anomalia "UFO" z 25 stycznia 2013 - źródło: NASA/SOHO

Praktycznie każdy dzień przynosi kolejne przypadki niezidentyfikowanych obiektów latających. Większość z nich jest obserwowana dzięki satelicie SDO za pomocą urządzenia AIA (Atmospheric Imaging Assembly". Wiele z obiektów widać tylko w odpowiednim widmie świetlnym. Tym bardziej interesująco wygląda obserwacja dokonana przez innego satelitę, SOHO. 

 

Poniższe nagranie zostało wykonane za pomocą SOHO, a konkretnie urządzenia LASCO C2 i C3. Klatki uchwycono 25 stycznia 2013 roku. Na jednej z nich znajduje się coś, co z pewnością może uchodzić za anomalię. W pewnym momencie widzimy coś w obiektywie koronagrafu i jest to kształt bynajmniej nieoczekiwany.

Czy to kolejny "artefakt obrazu" a może to dowód na obecność kogoś jeszcze w naszym Układzie Słonecznym?

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Mario3c

to jest typowy krążownik

to jest typowy krążownik planetarny starszego typu. Okręt bojowy używany we wczesnym okresie transcendencji 5 poziomu.Teraz prawdobodobnie jako  jednostka patrolowa i zwiadowcza....:) To bardzo prawdopodobne ze dojdzie do objawienia sie nam prawdziwego znaczenia słów pisma.

Portret użytkownika taurus

Hej, dokładnie też tak

Hej, dokładnie też tak mam..od kilku miesięcy (około pół roku) pieką mnie bez powodu oczy..początkowo tłumaczyłem to odziaływaniem smóg chemicznych na niebie ..ale..być może jest inna przyczyna...wielu ludzi odczuwa również dość regularnie dziwne piski w głowie...coś się zmienia coś jest na rzeczy...zachodzą jklies zmiany w otaczającej nas rzeczywistości ...za dużo coś tych anomali...i nie wszystko mozna kwitowac slowem FAKE....pozdrawiam....
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika mariano

generalnie to piski w głowie

generalnie to piski w głowie to moze byc fakt, miewam takowe od jakiegos roku, nieregularnie ale dwa razy w tygodniu przed zasnieciem... taki zgrzyt jakby słyszę metaliczny... myślałem że to ze zmęczenia może, ale na urlopie tez były... pozdro
 

Strony

Skomentuj