Tajemnica wyglądu ludzi przedpotopowych

Kategorie: 

http://hiddenincatours.com/research-project/elongated-skulls/

Jak wiadom tym, którzy się interesują Biblijnym potopem klimat i skład atmosfery przed potopem był diametralnie różny od tego jaki panuje dziś ! Do tego informacje zawarte w Biblii o tajemniczych Synach Bożych spółkujących z córkami ludzkimi..., czy to wszystko miało znaczenie dla wyglądu ówczesnych Ziemian ? Prawdopodobnie tak, ale czaszki które się wykopuje na całym globie nie muszą być świadectwem manipulacji Nephilim a pozostałością ludzi stworzonych przez Super Stwórcę rasy ludzkiej.

 

 

[ibimage==16292==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Tu widzimy rekonstrukcję wyglądu człowieka z większą i inną czaszką niż obecnie żyjący homo-sapiens.

[ibimage==16294==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Różnice w budowie anatomicznej.

 

[ibimage==16293==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Obecnie są prowadzone badania genotypu tych czaszek przez fundację Brien'a Foerestera, które mają dostarczyć nam dowodów na to kim byli ci ludzie. Zmieniające się warunki klimatyczne mogły być tym czynnikiem, który zmienił wygląd ludzi zamieszkujących ziemię, do tego dochodzi tajemnicze przesłanie Z Biblii mówiące o tym, że Stwórca postanowił skrócić długość ludzkiego życia do 120 lat. To wszystko mogło być czynnikiem wpływającym na wielkość czaszek ludzi obecnie żyjących oraz ich kształt !

 

Badania anatomiczne nad czaszkami z większą objętością mózgu wskazują, że nie były to zmiany wywołane przez deformację "siłową" czyli obwiązywanie czaszek bandażami-opaskami jak nam się stara główny nurt akademicki to wmówić ! Takie zachowania były wywołane właśnie tym, iż ci bardziej inteligentni i mądrzejsi ludzi byli podziwiani przez pózniejszych homo-sapiens  nie mających tych niezwykłych cech, a chcący naśladować ich choćby wyglądem. Przeszłość rasy ludzkiej zamieszkującej planetę Ziemia jest o wiele bardziej niezwykła niż nam się opowiada w podręcznikach szkolnych ale i tych "naukowych" "wyprodukowanych" na uczelniach i w instytucjach rządowych całego świata.

 

Wszystko przed nami. Czekamy na doniesienia z wyżej wspomnianej organizacji.

 

Przydatne linki dla tych chcących się dowiedzieć więcej:

http://hiddenincatours.com/research-project/elongated-skulls/

 

seria filmów o czaszkach z Peru:

http://www.youtube.com/user/brienfoerster/videos

 

Identyczne czaszki znalezione w Rosji z opisem typowym dla głównego nurtu ewolucjonistycznego:

http://www.youtube.com/watch?v=Oo71OarSgyQ

 

Dowody na ogólnoświatowy potop

http://www.youtube.com/watch?v=4KmzAyc3DK8

http://www.youtube.com/watch?v=5pOMm7trUgw

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Takie zachowania były

"Takie zachowania były wywołane właśnie tym, iż ci bardziej inteligentni i mądrzejsi ludzi byli podziwiani przez pózniejszych homo-sapiens  nie mających tych niezwykłych cech, a chcący naśladować ich choćby wyglądem." -
błąd w rozumowaniu. TU NIE CHODZI O WALORY UMYSŁOWE TYLKO O STRACH I BRUTALNĄ SIŁE JAKĄ SIĘ ODZNACZALI. Słowem cechy jakimi się charakteryzują idealni dyktatorzy. I ta fascynacja "zwierzecością" została przekazana dalszym pokoleniom w rytuałach obwiązywania szyj drutem by je wydłuzyć, wieszaniu kamieni w uszach by rozciągnąć małzowiny, nacinaniu skóry na twarzy etc ... To wszystko są zachowane wspomnienia po najeźdzcach. Po ich wygladzie. I strachu jaki wzbudzali wsród najechanych tubylców.

Portret użytkownika kuzYn

  Jedno jest pewne. W

 
Jedno jest pewne. W przyszłości historia ziemi zostanie napisana od nowa, a obecne skrzętnie ukrywane i niewygodne dla nauki  artefakty z przeszłości staną się naukowymi dowodami. Natomiast Historycy, Antropolodzy, Paleoantropolodzy, Egiptolodzy oraz inni naukowcy od których dziś  zależy to co ma znajdować się w podręcznikach, a co nie, pokryją się kurzem niesławy i głupoty przełomu dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku.  Smile

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Dragon

Baca....   Czytam twoje

Baca....
 
Czytam twoje komentarze od dawna...
 
Ale ten jest nie trafiony Od A do Z!!!
 
te zdjęcia ludzi z takimi zdeformowaniami mogą być ich chorobą, czy owszem, kulturą wyznaniem, ale pokaż mi 20 tysięcy osób o takiej czaszce.... TO chore co piszesz, ja tam wierze że Dawniej istniało coś co nam się nie śniło. o czym nawet żaden z nas ani, ani ty ani nikt inny nie ma pojęcia i wiedzy na ten temat. Pozostają spekulacje, ale wierze w to że oni mieli, posiadali więcej niż kilka procent mózgu aktywnych, i ten obraz tych czaszek jest na bank trafiony i udowodniony, coś musiało być inaczej, oni mogli więcej niż my, ale wygineli, albo odlecieli z ziemi.... jak kto woli. Pozdro dzięki Pa. Niech Każdy ma swój pogląd. napisałem co musiałem, ale jak od dawna tą stronę czytam to pierwszy raz komentuje, bo twoje komenty są niekiedy do kitu, ale niekiedy bardzo nawet za bardzo trafione. Pzdr.

Portret użytkownika qntal

Różnica była niewielka,

Różnica była niewielka, ludzie dawniej nie mieli kości gnykowej, tz nie mogli mówić jedynie porozumiewali się telepatycznie. Zło na tej planecie pojawiło się wraz z gatunkiem, który zamiast porozumiewać się w wspólnej kosmiczno-telepatycznej mowie-która-łączy (w telepatii nie da się kłamać), umiał tylko kręcić ozorem swe kłamstwa. Kość gnykowa była potrzebna niewolnikom, cała reszta gatunków istot rozumnych we wszechświecie porozumiewa się bezpośrednio używając do tego mózgu, co wyklucza fałsz w kontaktach. Ten "gatunek" z kością gnykową pojawił się na Ziemi około 12 tyś lat temu na Kaukazie. Wiadomo też czym z upodobaniem ten gatunek się zajmuje: morduje wszystko co jest żywe.

Portret użytkownika Zenek

To nie są WADY GENETYCZNE

To nie są WADY GENETYCZNE tylko uzewnętrznianie wrodzonych cech duszy. To działa podobnie jak z dopasowywaniem się wyglądu par czy włascicieli psów do ich pociech. Po prostu wychodzi na jaw ukryta natura. To co ich tworzy. "Energia" jaką są.

Skomentuj