W Rosji i Ameryce Południowej znajdują się niemal identyczne ciała rzekomych obcych

Kategorie: 

Badania humanoida z pustyni Atacama

Ciało obcego z Chile, którego szczegółowe badania, zostaną wkrótce przedstawione w filmie dokumentalnym okazało się prawie identyczne do innego zmumifikowane ciała znajdującego się w Rosji.

 

Rosyjski humanoid, tak zwany karzeł Alexis, został odkryty na Uralu w 1996 roku i według osoby, która go znalazła żył około trzech tygodni.  Podobieństwa między tym ciałem i ciałem humanoida z Ameryki Południowej są uderzające.  Zarówno wzrost około 12-15 cm i skład ciała.  Ciało obcego z Ameryki nie ma oczu a Alexis ma je zmumifikowane. Ponadto amerykański humanoid jest w pozie z otwartymi ustami i rękami po bokach, a rosyjski z rękami skrzyżowanymi na piersi.

Ciało amerykańskiego humanoida zostanie dokładnie zbadane przez specjalistów w genetyce, planowana jest dokładna analiza jego DNA.  Jak dotąd, naukowcy twierdzą, że można powiedzieć, iż ciało jest pochodzenia organicznego.  Oczywiste jest również, że nie może ono należeć do znanych nam w przeszłości hominidów. To zdecydowanie humanoid i na pewno nie człowiek.

[ibimage==16341==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wykluczono już opcję, że ​​jest to ludzki płód między 20-22 tygodniem. W jego kościach znaleziono za dużo wapnia jak na tak młody organizm. Dzięki wielu zdjęciach rentgenowskich i technologii komputerowej udało się stworzyć niepowtarzalny obraz 3D rzekomego obcego. Jest tak szczegółowy, że można "zobaczyć" i zbadać wewnętrzne organy humanoida.

[ibimage==16342==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Analiza DNA będzie trwać około dwóch miesięcy, a może nawet dłużej. Najważniejsze wyniki tych badań mają zostać ogłoszone we wspomnianym filmie dokumentalnym.  Zarówno zwłoki z Ameryki Południowej jak i z Rosji z dużym prawdopodobieństwem należą do tego samego gatunku nieznanego ludzkości.

[ibimage==16343==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zizi

Przecież to mieszkańcy

Przecież to mieszkańcy Oriona. Należeli m.in. do nawyższej kasty egipskich kapłanów. To właśnie dla nich w piramidach istnieją kanały, którymi bez problemu mogli dostać się do wewnątrz, aby stamtąd komunikaować się ze swoimi. Inteligencja zacznie przewyższają Ziemian.

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Pozwolicie że również wypowiem się na ten temat. Na początek wiadomo że lubię zasypywać was zagadkami dlatego też oto pierwsza z nich. Czy nie dziwi was to że niemal identyczne ciała obce znaleziono w dwóch największych mocarstwach tego świata ? Czy nawet o tym nie pomyśleliście że oni przetrzymują tam obcych i gdy jakiś umarł pewnie dali dla zmylenia dopiero co po urodzeniu którzy nie dali rady przeżyć w naszym klimacie po to żeby was zmylić że robią coś w kierunku odkrycia prawdy o UFO. Oni od dawien dawna mięli obcych w swoich tajnych bazach wojskowych. I do tej pory mają ich potomnych, dzięki czemu powstała taka zmylająca bajeczka o "nieudolnym" podrzuceniu ciała i o "odkrywczym" odnalezisku. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika kuzYn

  Witam Cię drogi czytelniku

 
Witam Cię drogi czytelniku @Shizo. Twoje wywody na temat przetrzymywania obcych są ciekawe, aczkolwiek niedokładne. Prawdą  jest że Amerykanie jak i Rosjanie są w posiadaniu największej ich ilości, tym niemniej inne kraje świata również  takowe osobniki posiadają. Np. Korea północna ma ich cały obóz, a w Chinach to podobno nawet pracują przymusowo na plantacjach ryżu. Prawie każdy kraj na świecie hoduje obcych i jest to największą tajemnicą państwową każdego kraju. Tych obcych jest już tylu że podobno można by nimi sasiedlić średniej wielkości państwo. Co ciekawe, pomimo że są przetrzymywani ( samice i samce osobno) to i tak się rozmnażają. Istnieje hipoteza że robią to telepatycznie. Nie wiem czy wiesz, ale nawet Polska posiada kilkadziesiąt szt. i to już z IV pokolenia. Są przetrzymywani w bazie wojskowej na Kaszubach. Tu już jedna osoba pisała o tym, musisz poszukać w styczniu. Pozdrawiam kuzYn
[ibimage==16364==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika sHizo

Witam Cię kuzYn'ie tak wiem

Witam Cię kuzYn'ie tak wiem że większość państw ma obcych w tajnych bazach wojskowych lecz nie pisałem tego gdyż odnosiłem się do dokładnie tego artykułu. Bo w tym przypadku akurat chodziło nam o znaleziska ciał w dwóch mocarstwach. ale dobrze kuzYn'ie że poruszyłeś ten temat bo jest równie ciekawy. Jeśli chcesz chętnie na PW, GG, Emailu wymienię się z Tobą swoją wiedzą na ten temat. Pozdrawiam w szczególności Ciebie kuzYn'ie jak i innych czytelników. Z poważaniem sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika axell69

Skanując zdjęcie nr. 2

Skanując zdjęcie nr. 2  promieniami zwanymi Echo-Gamma  otrzymałem taki o to obraz :
[ibimage==16351==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
zastosowana nowatorska technika  pozwoliła  na   100 %  odwzorcowanie  Obcego w formie  jeszcze  żywej , metoda ta pozwoli  naukowcom na obniżenie kosztów badań  a pond wszystko  czasu  z  kilku miesięcy (DNA)   do jednego  błyśnięcia  tajemniczego flesza domowej produkcji.

 

[ibimage==19307==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika baca

ony są nagie bo tylko w

ony są nagie bo tylko w naszym wymiarze ubranka dla lalek są szyte na miarę naszych mozliwości, czyli ich wymiaru - i to jest wiadomość miarodajna - przekazywana z pokolenia na pokolenie przez krawcowe

Strony

Skomentuj