Nadal widuje się wyraźne kształty obiektów wokół Słońca

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Pojawiły się nowe obserwacje obiektów widywanych ostatnio w okolicach pobliskiej nam gwiazdy, Słońca. Tym razem nagrania zostały wykonane w dniach od 21 do 23 lutego 2013.

 

Jeden z obiektów już tu prezentowaliśmy i był to bardzo szybko poruszające się światło pozostawiające za sobą smugę. Normalnie byłoby to trudne do zauważenia, ale zwolnienie nagrania obnaża fakty.

Jakby tego było mało w okolicy korony słonecznej widoczny jest następny obiekt, zdecydowanie ogromny a w jego okolicy daje się dostrzec jeszcze inne kuliste anomalie. Bardzo możliwe, że to mniejsze obiekty towarzyszące statkowi, który wedle proporcji musiał być kilkukrotnie większy od naszej Ziemi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Zdjęcia które dostarczane są

Zdjęcia które dostarczane są prze SDO lub SOHO są składowymi kilku filtrów (np radarowe to skladowa 6 filtrów) i przy automatycznym łaczeniu czesto powstają wlasnie artefakty obrazu, najczęsciej Lasco 3 poniewaz tam uzywa sie najwiekszej ilosci "skladników".
Niemniej jednak jak sami operatorzy tych 2 urządzeń jak i wielu innych podają w komunikatach o nieznanym obiekcie lub błędzie którego nie da się określić jako artefakt obrazu. Jezeli macie samozaparcie to proszę wejsc na oficjalna stronę Hinode (Solar b) na pażdziernik 2012 i jest tam fajny post dyrektora o tym co piszę.
Pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika Bilonek

Czy to podróbka czy nie tego

Czy to podróbka czy nie tego niewiem.Znam dwie teorie które mogą wyjaśnic poco oni pojawiają sie w okolicach słońca.Jak wszyscy wiecie słońce jest najwiekszym świecącym obiektem na naszym niebie i żrudłem czystej energi świetlnej i cieplnej a więc te obiekty mogą poprostu pobierać tą energię i używać jej jako paliwa do swoich podróży i ogulnego działania.Druga teoria jest troche bardziej fantastyczna ale bardzo możliwa tymbardziej ze jakis czas temu na youtubie znalazlem film ukazujacy wydobyte ze swiątyni majów malowidła przedstawiajace sceny z tej teori która mówi o tym ze te obiekty mogą używać słońca jako bramy miedzy galaktycznej do swych podróży.Siła przyciagania jądra słonca jest tak ogromna ze czaso przestrzen w nim moze ulegać zakrzywieniu a oni poprostu tego uzywaja jako kanału przeskokowego.A zdjecia owe wykonuje nasa w programie monitorowania słońca.

Portret użytkownika FRYC

Nie tak dawno znalazły się tu

Nie tak dawno znalazły się tu artykuły sugerujące, że UFO ustabilizowało niebezpieczną aktywność naszego Słońca oraz że usiłowało rozbić meteoryt nad Czelabińskiem. Jak to w końcu jest - chcą nas zniszczyć czy nie ? Filmiki umieszczone na you tube o UFO /linki umieściła zielonawyspa/ sprawiają wrażenie, że opracował je człowiek z fantazją powieściopisarza. Dlaczego tak łatwo wierzymy opowieściom "wyssanym z palca"?

Portret użytkownika khemit

Dla mnie to prawdopodobne to

Dla mnie to prawdopodobne to co pisze ten profesor bo to tak jest w przyrodzie że są szczeble pokarmowe, najpierw rośliny się żywią minerałami, potem zwierzęta tymi roślinami, my się żywimy zwierzętami a nami ufo !

Hr aHA

Portret użytkownika Zenobiusz Solecki

"...Bądźcie trzeźwi!

"...Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. 9 Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!..."  1 list Św. Piotra 5;8

Portret użytkownika ufo to duchy

W tej audycji "Antychryst i

W tej audycji "Antychryst i UFO-koligacje" to ciekawe rzeczy są bo by się zgadzało ! Politycy nie wykonują żadnej pracy fizycznej tylko są skupieni na umyśle więc mająa jakiś kontakt z ufolami !

Portret użytkownika zielonawyspa

UFOnauci czynią wszystko co w

UFOnauci czynią wszystko co w ich mocy aby pretendować, że przybywają na Ziemię z jakiegoś odległego systemu gwiezdnego. Tymczasem nowa nauka ustaliła, że faktycznie to UFOnauci i UFO są tymczasowo tworzeni przez Boga tu na Ziemi i to tylko na krótki przeciąg czasu - kiedy mają zademonstrować swoje działania jakiejś starannie wybranej w tym celu osobie. Innymi słowy, UFOnauci i UFO są tymczasowo "fabrykowani" czy "symulowani" przez Boga  aby dopomagać Bogu w efektywniejszym osiąganiu jego nadrzędnych celów. Niestety, dowiedzenie faktu tymczasowego tworzenia UFOnautów i UFO przez Boga (albo ich "symulowania" czy "fabrykowania")  Niestety, na przekór że UFOnauci są tylko tymczasowymi "symulacjami" Boga, ciągle postępują dokładnie tak jakby byli trwałymi okupantami Ziemi. Dlatego my musimy się przed nimi bronić równie zdecydowanie jak przed każdym innym okupantem -
       Okazuje się, że UFOnauci i wehikuły UFO wcale NIE są jedynymi przykładami tego co Bóg umiejętnie "symuluje" (albo "fabrykuje") na Ziemi aby indukować żywe kontrowersje wśród ludzi i w ten sposób zmuszać ludzkość do pracowitego poszukiwania prawdy i przysparzania wiedzy  Przykładem innych takich "fabrykacji" (czy "symulacji") są warstwy geologiczne które sugerują wiek Ziemi sięgający wielu milionów lat - podczas gdy faktycznie Ziemia została stworzona przez Boga jedynie około 6 tysięcy lat temu
       Bóg wcale NIE tai, że to On stworzył UFOnautów i dosyć otwarcie pisze o tym nawet w autoryzowanej (inspirowanej) przez siebie Bibli. Tyle, że kiedy Biblia była pisana, nie istniało jeszcze obecne pojęcie UFOnauci, stąd do owych szatańskich istot owa święta księga referuje pod nazwami "diabły", "serpenty", "Szatan", itp. Ponadto, aby NIE odbierać ludziom ich "wolnej woli", podobnie jak wszystko inne co Bóg czyni i wyjaśnia, owe stwierdzenia musiały być podane w na tyle wieloznaczny sposób, aby każdy mógł je interpretować zgodnie z własnym światopoglądem - po więcej informacji na temat owej koniecznej "wieloznaczności" zawartej we wszystkim co Bóg nam manifestuje patrz punkt #C2 na stronie tornado_pl.htm....
 
więcej tu
http://www.totalizm.pl/ufo_pl.htm
 
W świetle dotychczasowych ustaleń "nauki totaliztycznej", Bóg ma jeden główny cel dla którego stworzył i utrzymuje ludzkość. Jest nim "przysparzanie wiedzy". Stąd z ogromnie dużym uproszczeniem możnaby stwierdzać, że Bóg "żywi się" wiedzą - czyli "produktem ludzkich umysłów", podobnie jak ludzkie umysły żywią się mięsem - czyli produktem ciał zwierząt, jak ciała zwierząt żywią się masą organiczną - czyli produktem życia roślin, zaś jak rośliny żywią się substancjami chemicznymi - czyli produktami istnienia minerałów (powyższe zasada znana jest pod nazwą "regularność Wiśniewskiego" - ponieważ została ona odkryta i opisana przez filozofa polskiego pochodzenia o nazwisku Wiśniewski). "Przysparzenie wiedzy" jako główny cel w którym Bóg stworzył człowieka, zostało też już wyjaśnione i uzasadnione relatywnie szczegółowo w aż całym szeregu totaliztycznych opracowań. (Po ich przykłady - patrz podrozdziały A7, A3.1 i A3.2 z tomu 1 oraz podrozdział NF5 z tomu 12 mojej najnowszej monografii [1/5],
 
Absolutnie każdej osobie na Ziemi, włączając w to i Ciebie czytelniku, a takżewszystkich tych których najbardziej kochasz, UFOnauci wstawiają specjalny implant identyfikacyjny do kości nogi. Implant ten jest naszym odpowiednikiem dla owego "kolczyka z numerem" który rolnicy z liczną trzodą przypinają do ucha każdej swojej krowy i byka. Jeśli ciało danej osoby nie goi się łatwo, wówczas w wyniku wiercenia przez mięśnie i kość piszczelową, po wstawieniu tego implantu pozostaje na nodze niewielka blizna, zwykle tylko około 2 mm średnicy. Pod blizną tą daje się też wyczuć palcem wyraźny ubytek mięśnia. Blizna ta może wyglądać następująco (widać ją w samym centrum poniższego zdjęcia):
Bliznę taką czytelnik zapewne znajdzie na swojej własnej nodze, a także na nogach wszystkich swoich najbliższych. (Chyba że jego młode ciało zagoiło się tak dobrze, że nie pozostawiło po implancie UFO niemal żadnego znaku. Niemniej nawet wówczas daje się ją wykryć w odbitym świetle jako matowy obszar skóry, a także wyczuć palcem występujący pod nią ubytek mięśni.)
Niestety, z dotychczasowych badań przeznaczenia owego implantu wynika, że niezależnie od jego działania jako aktywny processor identyfikujący swego nosiciela, ten sam implant UFO wypełnia także cały szereg innych funkcji. Jedna z tych funkcji jest szczególnie diaboliczna. Mianowicie implant ten może być użyty do skrytego zamordowania jego nosiciela przez UFOnautów. Na sygnał z pobliskiego UFO jest on bowiem w stanie wysłać potężny sygnał bólowy do systemu nerwowego nogi. Szok bólowy nim spowodowany jest tak ogromny, że efektywnie paraliżuje on całą nogę. Na mnie szok ten sprawia wrażenie jakbym został uderzony piorunem. Jeśli więc nosiciel tego implantu właśnie np. pływa w głębokiej wodzie, ów szok bólowy spowoduje jego utonięcie. Obecna medycyna kryminalna wyjaśniłaby przyczyny takiego utonięcia jako "skurcz mięśnia nogi". Jednak w dawnych czasach folklor ludowy zwykł twierdzić, że dana osoba utonęła ponieważ "diabły ją utopiły". Jak to wynika z dalszych części niniejszej strony, owo stare ludowe twierdzenie jest faktycznie znacznie bliższe prawdy niż nowoczesne medyczne wyjaśnienia. Więcej informacji na temat uczucia obezwładniającego bólu jaki ów implant wyzwala, znaleźć można w podrozdziałach VB4.5.1 oraz U3.1 monografii [1/4].

Portret użytkownika Darius

Witam, bardziej

Witam, bardziej prawdopodobne, ze zjawisko UFO jest wytworem szatańskim, szatan i jego demony zrobia wszystko aby ukryc prawde oraz podzielic spoleczenstko, poszatkowac tak, zeby juz nikt nie wiedzial co jest prawda. Pozdrawiam

Portret użytkownika jaa

ktoś wie jak blisko Słońca są

ktoś wie jak blisko Słońca są te satelity? Miedzy Ziemią a Wenus czy może jeszcze bliżej? Bo ciekawi mnie jak taka malutka satelita ogarnia kamerą całe Słońce. Im bliżej Słońca tym, z uwagi na wielkość Słońca, więcej miejsca zajmuje ono w obiektywie.

Portret użytkownika Israfel

Widziałeś kiedyś zdjęcia

Widziałeś kiedyś zdjęcia zachodów Słońca robione zwykłym aparatem o ogniskowej ok. 35 mm? Przecież Słońce zajmuje tam małą część kadru.
Powiem Ci, że obiektyw 1000mm też mieści Księżyc i Słońce w kadrze.
Gdyby się jednak okazało, że sondy sa bardzo blisko Słońca (nie wiem jaki sens jest to robić, chociażby ze względów logistycznych), to istnieje jeszcze coś takiego jak obiektywy szerokokątne.
 
A teraz oczekiwana przez Ciebie informacja. SDO jest na orbicie okołozioemskiej a SOHO:
"SOHO is in orbit between the Earth and the Sun. It is about 150,703,456 kilometers (92 million miles) from the Sun and only about 1,528,483 Kilometers (1 million miles) from the Earth (three times farther than the moon)."
Czyli SDO patrzy z pozycji Ziemi (czasem jest bliżej a czasem dalej niż Ziemia od Słońca) a SOHO jest bliżej o około 1% od Słońca niż Ziemia, co dla kąta widzenia nie ma znaczącego wpływu.
 
Nie za bardzo rozumiem przedstawiony problem. Tego problemu po prostu nie ma.

Portret użytkownika Kowalski

Ufo z fotek wyzej czyli

Ufo z fotek wyzej czyli okolic słonca przylecialo i wyladowalo na ziemi w głuszy leśnej. Gajowy, ktory akurat byl na obchodzie podszedl do statku - patrzy a ze statku wychodzą zielone ludziki. Gajowy zszokowany pyta - Czy wszyscy tam macie taka szarą skórę i duże oczy? Wszyscy - odpowiada ufonauta. A czy wszyscy tam macie takie czułki? Wszyscy - odpowiada znów ufonauta. Na to gajowy strapiony pyta - A czy wszyscy tam macie po pięc palców i po kilka złotych pierścieni na każdym z palców? Nie, tylko Żydzi.  TYM wesołym akcentem zapraszam wszystkich forumowiczów na forum stopsyjonizmowi. Pozdrawiam serdecznie. Smile

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

baca ale ty jesteś

baca ale ty jesteś niereformowalny artykuł a czymś innym a ty jak zwykle swoją neon... ideologie swijego przyjaciela A.H. musisz wcisną, co to ma wspulnego z artykułem. 
Jak zwykle musi być oszczerstwo, obelgi chamstwo zero merytoryki sam trollizm.......
ps zaraz zleci się "kułko" wzajemnej adoracji i bacę po nogach wycałuje w cztery litery wlezie i zminusuje.

Portret użytkownika Pesymista

A wielu twierdziło uparcie że

A wielu twierdziło uparcie że będą to prześladowania
dotyczące chrześcijan, lecz widać wyraźnie że nie !
zawsze te ścierwa walczyły z prawdą i utajały fakty
szkoda że ludzie na całym świecie nie chcieli słuchać
i dalej nie słuchają, wielka szkoda !
 
chcesz wyczyścić pamięć podręczną buforu ?
wejź w program RUN wpisz cmd wciśnij enter
następnie wpisz:
ipconfig/flushdns i wciśnij enter, dobre nie ? i szybko
historia czysta, działa tylko na włączonym necie..
Pozdr...
 

 
 

 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

pesymista napisał: te ścierwa

pesymista napisał: te ścierwa i jak ma to sie do wypowiedzi z ZnZ zachowujesz sie jak hipokryta, po co "wzbudzasz w ludziach agresję" takimi wpisami, to jest prowokacja.pamietaj ze od swi=ojej broni najlatwiej polegnąć. (przeczytaj swoją wypowwiedzdo kaliny a bedziesz wiedzial o co mi chodzi)

Portret użytkownika Pesymista

Ej Ej czy ja coś wogóle się

Ej Ej czy ja coś wogóle się ciebie czepiam ?
chwilkę się zastanów, o czym wogóle mówisz !
ja mam troszeczkę inne poglądy od ciebie, lecz
nie ubliżam ci bo nie jestem taki za jakiego
mnie uważasz, ja szanuje twoje ideologie, więc
i ty uszanuj moje, to że państwa światowe które
tworzą pewne elity grup ci się podobają to nie
znaczy że mnie też, myślę że się w tym zrozumieliśmy,
i nie atakuj mnie bo ja ciebie nie atakuję....
Pozdr....
 
run=cmd=tracert
run=cmd=nbtstat -a 255.255.255
netview\\ 255.255.255
netuser:\\255.255.255\shareddocs

 
 

 

Skomentuj