Niezidentyfikowany obiekt wielkości planety widoczny na niebie, czy po prostu zwykłe złudzenie?

Kategorie: 

Źródło: NASA - STEREO

Ostatnie wydarzenia związane z upadkiem meteorytów na całej Ziemi spowodowały, ze zwolennicy teorii planety Nibiru nabrali wiatru w żagle. W końcu okazało się, ze ich ostrzeżenia w zakresie forpoczty nadlatującej rzekomo planety, okazały się prawdziwe.

 

Tak jest to oczywiście interpretowane w kręgach osób wierzących w to, że duże ciało niebieskie, być może Nemezis naszego Słońca jest w drodze do domu i wkrótce będzie widoczna. W zasadzie tą opowieść słyszymy od jakiegoś czasu, więc trudno się dziwić, ze i tym razem znaleźli się tacy, którzy uznali, że czelabiński fajerwerk to znak, że to już się zaczęło.

[ibimage==16635==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jasny duży obiekt zlokalizowano na jednym ze zdjęć z satelity STEREO Ahead. Zostało ono wykonane 24 lutego 2013. NASA poinformowała oficjalnie, że to Merkury, ale plotka poszła na cały świat i doszło nawet do obserwacji czegoś, co rzekomo wyglądało na niebieską gwiazdę widoczną za dnia.

[ibimage==16636==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jakkolwiek poruszenie w świecie Nibiru jest zrozumiałe to należy pamiętać, że większość terminów, po których planeta będzie już widoczna skończyło biec kilka lat temu a planety nadal nie widać. Za to tego typu dowody jak te z kamerki z Kostaryki to raczej jedynie refleksy świetlne wywołane interakcją z silnym źródłem światła podczas wschodu Słońca.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lee

Zgadzam się, monotonia Bacy

Zgadzam się, monotonia Bacy niektórych kręci i dają się wkręcać w tę jego schze. Gościu faktycznie daj sobie spokój z jazdąpo innych ludkach na tej Ziemi.  Tobie się wydaje że kim Ty jesteś człowieczku? Jestes też tak jak i ja puchem marnym na tej pięknej planecie Ziemia,planecie którą człowiek zniszczył, zamiast "męczyć" się nad Żydami, Raczej apeluj do ludzkości o szacunek do matki ziemi i o braterskie podejście do ludzi między sobą i zgodę pomiędzy nami, gdyż to my dostaliśmy Ziemię nie daną ale zadaną. Tu człowiecze się uaktywniaj. Miłuj bliźniego. SIC. Primum non nocere. Pozdrawiam Cię Baca

Portret użytkownika Pozityw Vibration

TO PROSTE!!! Baca jest

TO PROSTE!!! Baca jest uzalezniony od Amfetaminy,z tad te niestworzone historie.Jego szare komorki sa juz na wykonczeniu i to nie potrwa dlugo zanim calkiem oszaleje i go odwioza na biala sale bez klamek.Cierpliwosci.

Portret użytkownika filip

Monotonia bacy o zydach jakby

Monotonia bacy o zydach jakby mu krzywde wyrzadzili . Ludzie tacy jak i my . Sami nie jestesmy idealni ani lepsi od nich . Dziala to w dwie strony wiec moglbys juz sobie darowac jechanie po nich . Skoro jestes chrzescijaninem to widac na jakim poziomie a jesli ateista to poziom twoj jest jeszcze nizszy skoro uderzasz w religie nie majac z zadna nic wspolnego . Komentarze jakie serfujesz jakos nie rozsmieszaja i czyta je sie z pogarda dla twojej osoby . Nie oblewaj ludzi innych wyznan bo tez moga byc prawymi ludzmi a i na ciebie nikt smarowac nie bedzie .

Portret użytkownika baca

nie wiem czy można być aż

nie wiem czy można być aż takim lemingiem jak Ty czo to tylko kolejne wcielenie podjuszki
to Ty ie wiesz jeszcze że wszyscy Polacy ucierpieli z powodu żydów?
aż tak jesteś tępy?
1. Rozbiory Polski zorganizowane przez żydomasonerię
2. Największa zbrodnia wojenna w dziejach świata -czyli Katyń zorganizowany przez żydokomunę
3. Wynalezienie i wprowadzenie do uzytku przez żydów gazów bojowych z cyklonem b na czele
4. wszczepianie rtęci, bromowanie żywnosci i opryskiwanie aluminium na skalę globalną
5. wymyslenie i wprowadzenie oszukanczego dlugu i podatku od dochodów
te wszystkie rzeczy dotknęły kazdą polską rodzinę
jesli tego nie wiesz to jestes lemingiem, a jesli wiesz to zimny drań z Ciebie - coś jak podjuszka

Portret użytkownika ania

Baca jak już wiesz tyle o

Baca jak już wiesz tyle o syjonistach to proszę wyjaśnijmi coś nad czym się głowię od jakiegoś czasu. Kto tak naprawdę doprowadził do drugiej wojny światowej. Można zauwayć że poniekąd była ona na kożyść Żydom chociażby dla odzyskania Izraela ale także wysokie odszkodowania, Polakom za szkody nikt nie zapłacił, no i zmiany nazwisk tak ze już mogą być politykami, aktorami, pisarzami, dziennikarzami itp. bez demaskowania się. Ja chcę tylko wiedzieć kto chciał tej wojny. jak mi odpowiesz na to będę mieć pewnie następne pytania.

Portret użytkownika Lemiesz

Z dinozaurami przeginasz ale

Z dinozaurami przeginasz ale tu należy Ci się wsparcie- nie ma dziś w Polsce (na świecie sądzę też) pionu decyzyjnego (w firmach, urzędach, rządach) nie obsadzonego przez górali. NIE MA. Tam gdzie decyzje tam górale. Piony wykonawcze- tu reguły już takiej nie dostrzegam. Ale to nie jest powód do dąsów, bo dąsy nic nie wnoszą. Uświadamianie lemingów też jest bezcelowe- świata nie zbawisz, bo świat tego nie chce. Możesz dalej trwać w tym zadąsanym maraźmie albo wyskoczyć ponad i dosiąść do stolika. Chcesz ich pokonać- zagraj w ich grę... Inaczej jesteś tylko kolejną brzęczącą muchą.

"I choćby twe zmysły dostrzec ich rady nie dały człowiek to człowiek nieważne jak mały"

Portret użytkownika spacepol

Nie tylko filip rozumie o co

Nie tylko filip rozumie o co chodzi.
A po tej akcji z policją było jakby tak spokojniej w komentarzach. Nikt nikogo nie obrażał a pisał jedynie swoje opinie. Nawet te najgłupsze i najniedorzeczniejsze są o wiele lepsze od jakiegokolwiek wpisu "bacy"!
I znowu się ćmok rozkręca i cała jemu podobna wataha.
Żal. Była nadzieja, że ta strona odzyska jeszcze godność.

Strony

Skomentuj