Ogromny cylindryczny obiekt w okolicy Stacji Kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: Youtube

W okolicy największej ziemskiej konstrukcji w kosmosie, czyli Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, co jakiś czas dochodzi do obserwacji niewyjaśnionych obiektów. Wiele ze świateł, jakie można wypatrzyć z ISS to po prostu przelatujące kosmiczne śmieci, cześć z nich powoduje nawet zagrożenie dla stacji. Zdarzają się jednak takie obserwacje, które trudno zaklasyfikować, jako coś wytłumaczalnego. Ten przypadek należy do tego właśnie rodzaju.

 

 

W nagraniu widać wyraźnie przemieszczający się duży cylindryczny obiekt. Każdy zawodowy sceptyk może teraz powiedzieć tylko, ze to ordynarne fałszerstwo, bo uznanie tego nagrania za autentyczne powoduje konieczność uznania, że na naszej orbicie dzieją się rzeczy zupełnie niewytłumaczalne.

Na dodatek do obserwacji dochodzi w okolicy stacji kosmicznej, i to przy pełnej widoczności. Wygląda to tak jakby komuś było zupełnie obojętne, czy ktoś to zobaczy i co z tym odkryciem zrobi. Trzeba przyznać, że w sumie za dużo zrobić się z tym nie da, a wiele osób po prostu dla wygody uzna to za niewiarygodne nawet, jeśli to się zdarzyło naprawdę. Łatwiej odwrócić głowę niż zadać pytania na które nie ma łatwych odpowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj