Numerolodzy widzą zły omen w liczbach związanych z wyborem nowego papieża

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Wczoraj, w Watykanie, został wybrany nowy papież. Został nim argentyjsdki kardynał, Jorge Mario Bergoglio.  Jest to pierwszy raz w historii, kiedy na najwyższy urząd w hierarchii kościelnej został wybrany jezuita a także przedstawiciel Ameryki Łacińskiej. Uroczysta intronizacja do papieskiego tronu nastąpi 19 marca a papież przyjął imię Franciszek. Niektórzy ludzie widzą w wyborze nowego papieża zły omen zakodowany w liczbach związanych z jego wyborem.

 

Papież Franciszek został wybrany 13 marca 2013.  Ponadto, jeśli dodać wszystkie cyfry daty (13.03.2013) otrzymuje się znowu cyfrę 13.  Nie wspominając już o tym, że nowy papież ma 76 lat, a suma tych dwóch liczb również daje 13. Wiadomo, że liczba 13 w wielu kulturach na całym świecie jest uważana za nieszczęśliwą. Dobrym przykładem jest piątek 13tego, który to dzień w różnych krajach jest uważany za niepomyślny.  W Hiszpanii, na przykład, "czarny" dzień to wtorek 13tego.  Ponieważ, zgodnie z oczekiwaniami, może to być coś złego. Tego dnia zwyczajowo Hiszpanie starają się nie organizować żadnych ważnych spotkań, nie podejmować poważnych decyzji, ani nie podróżować.

 

Trzeba przyznać, ze trzynastka jest tez obecna w momencie obwieszczenia wyboru kardynała Bergoglio. Biały dym pojawił się przecież 13-03-2013 o 7:06 co zsumowane również daje 13. Oznacza to, że w jednym wydarzeniu skumulowała się całkiem duża ilość trzynastek. Miejmy nadzieje, że to tylko nic nieznaczące zbiegi okoliczności a nie wskazanie na to, jaki będzie ten pontyfikat.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika benet

Takie małe sprostowanie,dym

Takie małe sprostowanie,dym nie pojawil się o 7:06 tylko o 19:06 co zsumowane nie daje liczby 13 a więc już odbiega od reguły i nie jest to żadna zbieżność,tylko zwykła manipulacja.Ale oczywiście każdy interpretuję to na swój "logiczny" sposób.

Portret użytkownika pixel

@lycan76:     to ile wynosi

@lycan76:
    to ile wynosi rachunek: 07 + 06 + pm ?
bo jesli podaje sie godzine popoludniowa w formacie 12 godzinnym - to zawsze z "pm"
Wiec Ty bardziej "pomysl przed wpisaniem posta".
A co nas obchodzi ichnia forma wypisywania czasu? bo musi pasowac do schematu?

Portret użytkownika ja...

Lala lala la jest super jest

Lala lala la jest super jest pięknie... A TERAZ OD TEJ 19 ODEJMIJ TĄ 6...!! To już jest wyższa szkółka jazdy!! Tutaj liczy się czysta logika i matma czyli ogółem NAUKA!! Zwykły rachunek prawdopodobieństwa zupełnie tu wystarczy!! czyli jakie jest prawdopodobieństwo przypadkowego wypadnięcia aż tylu trzynastek naraz...?? i to Twoim zdaniem bez żadnego powodu...?? KOLEGO JESZCZE PARĘ LATEK TEMU NAUKOWCY, WOJSKO I RZĄD PUBLICZNIE ZAPIERALI SIĘ I KŁAMALI W ŻYWE OCZY WSZYSTKICH ŻE COŚ TAKIEGO JAK "UFO" CZY CHOCIAŻBY "STREFA 51" NIE ISTNIEJE... DZIŚ NIKT Z NICH OFICJALNIE NICZEGO PODOBNEGO BY JUŻ NIE POWIEDZIAŁ, WŁAŚNIE DLATEGO ŻEBY NIE ZEPSUĆ SOBIE REPUTACJI ALE PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ABY NIE WYSTAWIAĆ SIĘ NA OŚMIESZENIE!!!

Portret użytkownika Raffi5000

Szukacie ciekawostek w

Szukacie ciekawostek w głupich liczbach i innych nieciekawych domysłach. Popatrzcie na to i pomyślcie...czy to nie mafijny układ i robienie teatru dla gamoni jakich z was wielu ? Lol
hehe[ibimage==16841==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Strony

Skomentuj