UFO podobne do meduzy w pobliżu ISS

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Zwolennicy hipotezy, że w przestrzeni kosmicznej mogą istnieć jakieś nieznane nauce formy życia zapewne będą zadowoleni mogąc zobaczyć to nagranie. Wygląda na to, że w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przeleciał obiekt przypominający wielką meduzę.

 

Obiekt jest wyraźnie przezroczysty i porusza się w sposób przypominający meduzy żyjące w środowisku morskim. Nagranie zostało dodane do serwisu YouTube 15 marca 2013 przez Stephena Hannarda z Alien Disclouser Group. Jak twierdzi chwile po tym, gdy to uchwycił NASA zakończyła transmisję.

Pozostaje pytanie, czy to nie fałszerstwo, bo wiele osób doszukuje się w ruchu tego stworzenia za wiele podobieństw do ruchu prawdziwych meduz. Jednak, jeśli przyjmiemy, że to rzeczywisty i niezmanipulowany przekaz to trzeba jeszcze zapytać, co tam przeleciało i czy ktoś się tego spodziewał skoro transmisja została odcięta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika damian.michalewicz

Napędów jest sporo. Więcej

Napędów jest sporo. Więcej czytaj, mniej komentuj. A jeśli już komentujesz to zadaj sobie jedno podstawowe pytanie: czy moja wiedza jest dość merytoryczna, żeby wniosła do rozmowy szerszy skutek niż splunięcie na ziemię i powiedzenie - gówno prawda?

Strony

Skomentuj