UFO podobne do meduzy w pobliżu ISS

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Zwolennicy hipotezy, że w przestrzeni kosmicznej mogą istnieć jakieś nieznane nauce formy życia zapewne będą zadowoleni mogąc zobaczyć to nagranie. Wygląda na to, że w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przeleciał obiekt przypominający wielką meduzę.

 

Obiekt jest wyraźnie przezroczysty i porusza się w sposób przypominający meduzy żyjące w środowisku morskim. Nagranie zostało dodane do serwisu YouTube 15 marca 2013 przez Stephena Hannarda z Alien Disclouser Group. Jak twierdzi chwile po tym, gdy to uchwycił NASA zakończyła transmisję.

Pozostaje pytanie, czy to nie fałszerstwo, bo wiele osób doszukuje się w ruchu tego stworzenia za wiele podobieństw do ruchu prawdziwych meduz. Jednak, jeśli przyjmiemy, że to rzeczywisty i niezmanipulowany przekaz to trzeba jeszcze zapytać, co tam przeleciało i czy ktoś się tego spodziewał skoro transmisja została odcięta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika K.

Psst... w próżni nie ma

Psst... w próżni nie ma oporu! Ów "meduza" mogłaby sobie tymi petewkami machać i machać a i tak nic by jej to nie dało... -_-

Głosuj przeciw
-38
Portret użytkownika solarian

ale że to Panie Admin żadna

ale że to Panie Admin żadna meduza jest ani też inniejszy stwór, jeno welon spadnięty z głowy cioci Bożence jak do ołtarza gnała z wybrankiem swym arcyksiążem Zdzisławem z Księżycan rodu. Przeto  że śmigali furmanką o jonowym napędzie i jeszcze Zdzisław raz po raz z bicza plazmowego szczelał bo siem spieszył poznać cioci Bożenki wdzieki w trakcie nocy poślubnej, ów welon zwiał jej z głowy wiatr słoneczny i przed otłarzem musiano go zastąpić jego ekwiwalentem w postaci firanki z okienka w wc przybranym kwiatoma przyklejonymi białą izolacją.

Oficjalny ambasador Słońcan na Ziemi

Portret użytkownika elfu

mozecie mi wuiezyc lub nie ,

mozecie mi wuiezyc lub nie , kilka lat temu widziałem z okna autokaru jak cos podobnego unosiło sie nad domem, w biały dzien, widziałą to tez moja dziweczyna co siedziałą obok, pzdr

Głosuj za
32

Strony

Skomentuj