Zbliża się ostatni akt planu NWO, fałszywa inwazja obcych

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Gordon Duff, redaktor naczelny popularnej strony "Veterans Today", w ostatnim wywiadzie radiowym wyjaśnił, że ​​UFO i obcy istnieją i są tutaj na Ziemi. Duff, były pracownik amerykańskiego wywiadu, udowadnia również, że Stany Zjednoczone rozwinęły technologie antygrawitacyjne i posiadają tajne bronie oraz bazy nie tylko na Ziemi, ale i w kosmosie.

 

Według niego istnieją już bronie energetyczne o sile rażenia wielokrotnie przekraczającej możliwości destrukcji, jakie zapewnia broń jądrowa. Duff twierdzi, że tego typu broń jest już dawno umieszczona w przestrzeni kosmicznej. Według niego jest w to zaangażowana NASA, która prowadzi jawny i tajny program kosmiczny.

 

Autor "Veterans Today" twierdzi, że na Ziemi znajduje się bardzo wielu przedstawicieli obcych cywilizacji i z częścią z nich współpracuje amerykański rząd. Duff mówił również, że "Ameryka jest najeżona podziemnymi tunelami i bazami" i że "są ludzie w tym kraju, którzy spędzają całe swoje życie pod ziemią, gdzie mamy drugą populację". Gordon Duff twierdzi, że to wszystko jest utrzymywane w tajemnicy przed społeczeństwem, które jest mentalnie zniewolone. Według niego nic nie wygląda tak jak się wydaje a rzeczywistość ma drugie dno, o którym nie wiemy i go nie dostrzegamy.

Na łamach "Veterans Today" Duff wielokrotnie przestrzegał, że istnieje plan ustanowienia planetarnych rządów, których istnienie zostanie wyjaśnione, jako potrzeba przeciwdziałaniu rzekomej "Inwazji Obcych". Miałoby to być wykonane w formie inscenizacji na tyle sugestywnej, że cały świat wstrzyma oddech. To byłoby zdarzenie wielokrotnie większej rangi niż dziwny atak na WTC, który zapoczątkował erę amerykańskiego militaryzmu na niespotykaną skalę.

 

Kontrowersyjne teorie Duffa powodują, że wiele osób nie traktuje jego tekstów poważnie. Gdy czyta się o bitwach między UFO a Ziemianami, jakie podobno są toczone na Antarktydzie to wiele osób zada sobie pytanie czy to jeszcze informacje czy już tylko rozrywka nowego typu.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MatFi

Jak ostatni etap NWO drogi

Jak ostatni etap NWO drogi adminie? Skoro nie było jeszcze pierwszego czyli fałszywych odkryć, ani drugiego czyli fałszywego przyjścia Chrystusa. Do trzeciego jeszcze daleko, co prawda rządy mogą wykorzystać obecną sytuację w Korei Płn., jedynie co do wprowadzenia pierwszego i ewentualnie drugiego etapu. Pozdrawiam.

"Śpiszemy się kochać świat, tak szybko może go nie być."

Portret użytkownika bunch

Sprostowanie... "Spieszmy się

Sprostowanie... "Spieszmy się kochać świat, tak szybko może go nie być". To prawda, sami będziemy sobie winni, jeżeli zniszczymy nasz dom, naszą planetę, drugiej takiej nie będzie, jeśli już gdzieś jest... to i tak nie wszyscy z nas tam dolecą i przeżyją. 

Portret użytkownika Zenek

Fałszywe odkrycia są przecież

Fałszywe odkrycia są przecież non stop. Co chwila by dać wirtualno pokrycie w zasobach wirtualnej walucie globalnej zwanej szklanym paciorkiem z usa ODKRYWANE SĄ NIEZMIERZONE ZŁOŻA ROPY CZY GAZU. O WIELOBILIONOWEJ WARTOŚCI. Jak myślisz są realne w świecie gdzie wszystko u wszystkich zostało juz zsatelitowane kilkadziesiąt lat temu czy tez mają tylko sztucznie nadawać "wartości" różnego rodzaju akcjom czy innym maklerskim papierkom. Pomyśl. ;p
 
 

Portret użytkownika jaa

niby po co jakies UFO miałoby

niby po co jakies UFO miałoby się ujawniać albo nie ujawniać? Albo niby po co miałby powstawać jakiś światowy rząd? Żeby rządzić? Jeżeli ci co go mają stworzyć dotąd nie rządzą to niby kto mialby go stworzyć? Kosmici? Albo jacyś oddolni ludzie? ktoś wymysla bajki albo to jakaś forma propagandy mająca na celu powstrzymanie kogoś kto tym wszystkim bogaczom i rządzącym obecnym władcom świata może poważnie zagrozić. Jest jakaś inna wersja? Jeżeli ci co rządzą mieliby jeszcze tworzyć jakiś światowy rząd żeby dalej rządzić to niech mi ktoś wytlumaczy po co mieliby to robić? Albo jakaś tajna grupa kogos tam co to niby od iluś lat już się do tego przygotowuje i co? Wciąż się szykują? To jak oni chcą rządzić tymi wszystkimi co teraz rządzą i ani chętnie ani łatwo władzy nie oddadzą. A to nie są pierwsi naiwni, którym będzie można wcisnąc byle kit o UFO. Bo gdyby nawet jakieś przyleciało i wylądowało to niewiele by to ich obchodziło jeżeli chodzi o oddanie władzy. No i jak ktoś sobie wyobraża takie sprawowanie władzy? Przecież ONZ to kiedyś z założenia miało chyba być takim światowym rządem i nic z tego nie wyszło bo nie mogło. Europa, i to tylko w części, nie potrafi zdobyć się na utworzenie jakiegoś wspólnego rządu a to co jej wychodzi to i tak niewiele. A gdyby to miało dotyczyć wszytskich państw to dopiero byłby chaos albo ściema. Idea jednego, światowego rzadu bierze się chyba z tego, że skoro, przynajmniej w pewnych aspektach, świat zmienia się w globalną wioskę to władza też powinna być taka uniwersalna i jednolita. Ale to mrzonka. Jedyne logiczne wytłumaczenie tego typu tez to próba powstrzymania kogoś kogo ci wszyscy rządzący mogą się obawiać, że im odbierze to co mają czyli wladzę i majątek. Czyli kogoś o kim mówią chyba wszystkie starożytne przekazy, że będzie. Po to żeby albo się nie ujawnił albo jeżeli się ujawni to żeby ludzie powątpiewali w to, że to jest ktoś ważny.

Portret użytkownika zico169

istnieją ludzie którzy

istnieją ludzie którzy posiadają wiedze o zawansowanych technologiach i którzy się ukrywają czekają na czasy gdy ludzie się obudzą , kobiety i męszczyżni nazywają sie iriszi i iryszim . noszą rózne nazwy gdy czas nadejdzie pomogą ludziom odzyskać możliwość podrózowania po kosmosie . ziemia jest chroniona przed atakami z kosmosu , są robione patrole przez ufo w formacjach dwu lub trzy osobowym. kazdy jest obserwowany na ziemi . są rózne rasy obcych i rózne siły w kosmosie , a ludzie są wielkim potencjałem w kosmosie który niepowstał w sposób naturalny i wszyscy są udoskonalani genetycznie.  nadeszły czasy gdy cała wiedza zostanie ujawniona a to dlatego ze jest przeludnienie , jest mało żywności i ziemia jest zanieczyszcona . chumanitarne zmniejszanie ilości ludności budzi kontrowersje nawt wśród obcych ras. te 3 najblisze lata to lata bumu technologicznego PRZYGOTUJCIE SIE
http://www.youtube.com/watch?v=3RJXNFAB7WE[ibimage==17145==400naszerokosc==Oryginalny==self==null][ibimage==17146==Oryginalny==Oryginalny==self==null]...
http://www.youtube.com/watch?v=htGbZs9pfQI
 

Portret użytkownika UFO-Emilcin

Historia Travisa

Historia Travisa Waltona(język polski)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z6xtfvFB_8s
 
W 1975 r. Travis Walton, dwudziestokilkuletni pracownik służby leśnej, wraz z kilkoma swoimi kolegami z pracy jechał drogą w Parku Narodowym Apache - Sitgraves w stanie Arizona. Był wieczór 5 listopada, kiedy nagle pasażerowie furgonetki zauważyli coś bardzo dziwnego. Z oddali zaczęło dobiegać do nich światło, które jak się wkrótce okazało emitowane było przez niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie dysku.
 
16 minuta agenci rządowi sprawdzają teren !

Strony

Skomentuj