Nadprzyrodzony papież Franciszek

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Kilku kardynałów zaczęło opowiadać o nadprzyrodzonych zdarzeniach towarzyszących wyborowi kardynała Jorge Mario Bergoglio na Papieża Franciszka. Według kardynała Christopha Schonborna on sam miał przynajmniej dwa takie znaki, że jego chce Bóg.

 

Niestety nie znamy szczegółów pozostałych historii. Podobno doszło do czegoś w trakcie konklawe i na głosowaniach. Musiało być to na tyle istotne, że skłoniło kardynałów do szybkiego wyboru następcy schorowanego Benedykta XVI. Oczywiście już sam jego wybór nacechowany był niesamowitością, bo po raz pierwszy od wieluset lat mamy dwóch papieży, którzy na szczęście się nie zwalczają.

Ostatnio karierę robi nagranie przedstawiające Papieża Franciszka w trakcie czegoś, co specjaliści nazywają egzorcyzmem. Został on przeprowadzony na chłopcu siedzącym na wózku inwalidzkim. Według ekspertów od tego zagadnienia Franciszek wykonał na głowie chłopca gest egzorcyzmu.

Gdy do tego wszystkiego dołoży się jeszcze powszechną wiarę w to, że Papież Franciszek to malachiaszowy Petrus Romanus to może się okazać, że ten pontyfikat już na samym początku stał się najbardziej nadprzyrodzonym w historii Kościoła.

 

 

Źródła:

http://www.telegraph.co.uk/news/religion/the-pope/10056994/Pope-Francis-elected-after-supernatural-signs-in-the-Conclave-says-Cardinal.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2328355/Is-Pope-Francis-exorcist-Video-appears-Pontiff-perform-exorcism-wheelchair-bound-boy-Sunday-Mass.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Elvis

@Baca, wszedłem tu tylko po

@Baca, wszedłem tu tylko po to by zobaczyć wpisy Bacy i mnie nie zawiódł chłopin, oj jednak nie znasz się na wszystkim, ale zabranianie ci komentowania byłoby niedemokrtyczne. Ale następnym razem zostań przy tym co wiesz i znasz. Żałosne.

Portret użytkownika baca

Elvis Ty chyba nie masz

Elvis Ty chyba nie masz najmniejszego pojęcia co się dziej enaprawdę w tym satanistycznym katowatykanie - słuchaj tego: oficjalnym, czyli urzedowym stanowiskiem WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU papiezy było poparcie ROZBIORÓW POLSKI!
rozumiesz?
ani jeden nigdy nie zaprotestował - (tylko Turcja nigdy się z tym nie pogodziła i chyba jeszcze Japonia.)
natomiast kler no i papieże.... ćóż... oni mają gdzieś i Polskę i Polaków - im sa potrzebni do zycia wyłacznie katole - im ciemniejsi tym lepiej - przejrzyj na oczy... bez katolików zdechliby jak ryba bez wody...
i stąd te wszystkie szopki dla przygłupów...

Portret użytkownika Zenek

"Według ekspertów od tego

"Według ekspertów od tego zagadnienia Franciszek wykonał na głowie chłopca gest egzorcyzmu."
 
- dawniej o takich gestach mówiono iż ma "skraść dusze" ale to pewnie zabobon jakiś bo lud wtedy głupi i niereligijny dożywał w zdrowiu i do 200setki nie to co teraz jewrogeizowane katospołeczeństwo dociagające ledwie żebraczej emerytury.

Strony

Skomentuj