UFO ponownie wleciało do wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: UFOVNI

Kolejna już spektakularna obserwacja UFO miała miejsce w okolicy wulkanu Popocatepetl. Już w zeszłym roku doszło tam do zdumiewającej obserwacji obiektu, który wleciał do wnętrza wulkanu, a potem po dwóch tygodniach z niego wyleciał.

 

Aktualna obserwacja jest tak ewidentna, że aż trudno to jakoś racjonalnie skomentować. Obiekt wyraźnie manewruje a jego celem jest krater. Trudno o bardziej czytelny dowód na to, że pod ziemią może się dziać rzeczywiście coś ciekawego.

Niestety nie da się określić kształtu tego obiektu, chociaż z pewnością nie był on sferyczny. Można podejrzewać, że był to jakiś dysk. Trzeba przyznać, że idea wedle której pod ziemią istnieją jakieś bazy brzmi dosyć paranoicznie, ale gdy widzi się nagrania jak to, można uwierzyć, że w jakimś celu te pojazdy tam wlatują, a przecież wiadomo, że żaden człowiek nie będzie czegokolwiek szukał we wnętrzu wulkanu bo nie mamy takiej technologii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Raffi5000

z taką częstotliwoscią

z taką częstotliwoscią pojawiania się tych obiektów w tym miejcu aż prosi się, aby kilku ufologów zrobiło przyczajkę z aparaturą i kamerami HD na skraju. Co z innymi ?? Grotołazy i inni wulkanolodzy ? Czemu nikogo tam nie ma ?!

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Mało tego, że żałosny -

Mało tego, że żałosny - opowiem Ci coś więcej o sobie, byś miał o mnie lepsze, a ja o sobie gorsze zdanie.
Codziennie piszę powieści fantasy z wyimaginowanym, utopijnym świecie fantasy, gdzie ludzie, anioły i demony żyją razem, w zgodzie. Co chwilę sprawdzam czy na IM nie pojawiają się artykuły, w których mogę napisać komentarz, na który dostanę taką odpowiedź jak Twoja. Serio, marzy mi się dostać tyle obelg, że w konsekwencji popełnię samobójstwo, a moje dzieła pośmiertnie zostaną ogłoszone bestsellerami!!! Mam strasznie niskie mniemanie o sobie. Dzięki Tobie jeszcze mniejsze. Dziękuję Smile

Strony

Skomentuj