UFO ponownie wleciało do wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: UFOVNI

Kolejna już spektakularna obserwacja UFO miała miejsce w okolicy wulkanu Popocatepetl. Już w zeszłym roku doszło tam do zdumiewającej obserwacji obiektu, który wleciał do wnętrza wulkanu, a potem po dwóch tygodniach z niego wyleciał.

 

Aktualna obserwacja jest tak ewidentna, że aż trudno to jakoś racjonalnie skomentować. Obiekt wyraźnie manewruje a jego celem jest krater. Trudno o bardziej czytelny dowód na to, że pod ziemią może się dziać rzeczywiście coś ciekawego.

Niestety nie da się określić kształtu tego obiektu, chociaż z pewnością nie był on sferyczny. Można podejrzewać, że był to jakiś dysk. Trzeba przyznać, że idea wedle której pod ziemią istnieją jakieś bazy brzmi dosyć paranoicznie, ale gdy widzi się nagrania jak to, można uwierzyć, że w jakimś celu te pojazdy tam wlatują, a przecież wiadomo, że żaden człowiek nie będzie czegokolwiek szukał we wnętrzu wulkanu bo nie mamy takiej technologii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Hahahahah! Dokładnie :D A

Hahahahah! Dokładnie Biggrin

A tak swoją drogą - bo tak sobie pomyślałem Biggrin Nie wiem co konkretnego mi te płytkie dyskusje dają. Czy to więcej rozwoju światopoglądu, czy frustracji, ...a może więcej dystansu do siebie i ubawu z ludzkiej ulotnej głupoty Biggrin Hahahah... Jaja jak berety Biggrin

Portret użytkownika boulibrat

nie przejmuj się przyjdzie

nie przejmuj się przyjdzie dzień i to już niedługo, że ludzie będą się dziwić skąd tyle wiedziałeś? Tak zawsze jest z ludźmi wyprzedzającymi swoją epoką. Każdy pisarz fantazy i s-fi jest wizjonerem i tylko Tobie pozazdrościć

Strony

Skomentuj