Kula ORBS zaobserwowana za pomocą telewizji przemysłowej

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Pojawiło się intrygujące nagranie przedstawiające przelot jasnej kuli światła, która pojawiła się 28 maja 2013 roku na terenie zakładu przemysłowego w miejscowości Prokopievskij.

 

Obiekt porusza się wzdłuż złożonej trajektorii. Można powiedzieć, że przypomina to piorun kulisty, ale po pierwsze jest za wolny na taki obiekt a po drugie po jakimś czasie widać, że kula światła powraca.

Wśród innych racjonalnych wytłumaczeń tego fenomenu najczęściej pojawia się sugestia, że jest to nagranie przelatującego owada. Czy tak jest w rzeczywistości? Trudno powiedzieć, ale rosyjska telewizja państwowa uznała to nagranie za wystarczająco interesujące, aby zaprezentować je szerszemu audytorium, co i my chętnie czynimy.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

a zatem wyduś to co masz do

a zatem wyduś to co masz do wyduszenia na temat artykułu bo wyglada na to, że jak każda ofiara [ciach] pominąłeś ten etap i od razu przeszedles do pitolenia o bacy - tak więc slucham....
 
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika gus

Szanowny baco, artykuł mnie

Szanowny baco, artykuł mnie kompletnie nie zainteresował, nie mam nic do komentowania, natomiast zwrócenie mojej uwagi na narastający problem pomiędzy innymi użytkownikami a tobą był kierowany właśnie do ciebie, innych i administratora, komentarze lubię przeglądać bo wielu użytkowników w komentarzach zostawia ciekawe informacje i linki do innych artykułów, a czcza i samonakręcająca się wymiana epitetów - zabiera mi tą część która mnie (niekiedy) najbardziej interesuje, wartościowe opinie innych użytkowników. Irytuje mnie to bardzo ...

Portret użytkownika Taurus

Zgadzam się z Tobą

Zgadzam się z Tobą Gusie...jadę w Twoim "autobusie".... tak to jest na każdym forum....ktoś ma coś do powiedzenia a inny ciagle prowokuje do pitolenia....cóz różnych ma bozia lokatorów....:))

Portret użytkownika Taurus

Juszka ....Rosja to nie kraj?

Juszka ....Rosja to nie kraj? .....to stan umysłu...no chłopie tu Bacy nie trzeba za takie zdanie ...to nobel się należy....nie mam pytań....klękajcie narody przed takim intelektem....szacun....:)

Strony

Skomentuj