Jasny obiekt zarejestrowany nad Urugwajem

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Wczorajszy dzień obfitował w obserwacje niewyjasnionych świateł na niebie. Nie są to jednak spadające satelity lub osobliwy deszcze meteorów. Mówimy o dużych, świecących obiektach, które zarejestrowano w Kolumbii, USA, Szwecji a teraz w Urugwaju.

 

Zjawisko to jest zadziwiające, bo zachodzi praktycznie jednego dnia w punktach globu oddalonych od siebie o tysiące kilometrów. Nie ma naturalnie wyjaśnienia dla tego fenomenu, ale ze względu na to, że jest to kolejne zjawisko tego typu 7 czerwca, warto o tym napisać.

Jest to pierwsza obserwacja UFO z Urugwaju o której informujemy, ale Ameryka Południowa jako taka jest pełna dziwacznych obserwacji. Poza wspomnianą Kolumbią jest przypadek z Peru gdzie obserwowano coś wijącego się na niebie.

Nie wiadomo co to było, ale w tym akurat wypadku warto postawić na to, że był to uszkodzony balon stratosferyczny, który dryfował w wyższych partiach atmosfery. W przypadku obserwacji z Urugwaju po prostu nie wiadomo co to było i nie ma pomysłu jak to racjonalnie wyjaśnić.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nikt z nikąd

widziałem obiekt taki jak na

widziałem obiekt taki jak na szwedzkim i południowoamerykańskim filmiku o godz. 22.10. w piątek 7.06. leciał z południa na północ, dyżo szybciej niż samolot, świecił bardzo jasno, światłem o natężeniu gwiazd. mieszkam 60 km na północ od warszawy, jestem ciekaw czy ktos w moich stronach też to widział. pozdrawiam!

Portret użytkownika baca

60 km na północ od warszawy?

60 km na północ od warszawy? też kiedyś tam widzialem bardzo ladne panie... prawdziwe gwiazdy swojego fachu, przyćmiewające swym blaskiem większośc, praworzadnych aczkolwiek nieco otyłych i ładnych inaczej kobiet...
 

Portret użytkownika zico169

wszystkie drony lecą w

wszystkie drony lecą w kierunku indi lub od strony indi wczoraj widziałem  tez w warszawie jak byłem w nocy gdzieś tak po 1:20
 [ibimage==17966==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null][ibimage==17977==400naszerokosc==400naszerokosc==self==null]

Portret użytkownika waski1979

Witam serdecznie u nas w

Witam serdecznie u nas w Polsce też miało to miejsce ja mieszkam w Poznaniu (Piątkowo) . Obiek identyczniy ten co na filmach leciał od stronu zachodnio- połnocnego w stone wschodnio-południwej w godzinach 1.40 a 1.45 obserwowałem akurat niebo jak przypadkie zauważyłem że coś leci myslałem że może doś nisko leci stacja kosmiczna ale okazało sie że nie był to kulisy obiekt bardzo przypominający balon statosferyczny mając do dyspozycji lunete i lornete do obserwacji nieba po maksymalnym zbliżeniu było to bardzo ładne i miało bardziej napompowaną czasze niż ten obiekt na 2 filmiku niestety nie miałem ze sobą kamery lecz może ktoś z Polski też to widział więc jakieś nagrania sie pojawią w sieci. Ciekawe przeżycie gdy widzisz coś niezwykłego na niebie i myślisz co to . 

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Jaja jak

Jaja jak berety...
Przedwczoraj, wracając autokarem z Austrii, czterokrotnie zauważyłem obiekty, które przypominały przelot satelit, ale światło było zdecydowanie niżej i co lepsze - w całym swym przelocie, ani jeden nie trzymał się linii prostej. Dzisiaj o 3. nad ranem również widziałem taki jeden. Także dopisałbym jeszcze do tego Austrię, Niemcy i Polskę.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

I po jaką cholerę szczypiesz?

I po jaką cholerę szczypiesz? Tak się z bacą żresz, to po co mnie jeszcze prowokujesz?
Ta strona jest ok, tylko część stałych czytelników ma problemy ze sobą.

Nie chce mi się już tu komentować. Mój kolega miał rację. Na inne medium lepiej nie czytać komentarzy, bo szkoda na to nerwów.
 
Żegnam "was ciule"

Skomentuj