Kręgi w zbożu odnaleziono w okolicach Kubania w Rosji

Kategorie: 

Źródło: kadr z rosyjskiej telewizji

Geometryczne figury pojawiły się na polu w okolicy Kubania w Rosji. Mężczyzna, który zlokalizował te piktogramy jest przekonany, że powstały one w sposób paranormalny.

 

Odkrywca sugeruje, że kręgi powstały w wyniku ingerencji cywilizacji pozaziemskich. Uważa on, że dowodem na to są znajdujące się w centralnym punkcie kręgów regularne otwory.

Może to być również dowód, że do stworzenia piktogramu wykorzystano jakąś metodę maszynową. Jeśli jednak założymy, że jest to fałszerstwo trzeba przyznać, że wykonanie kręgów jest wyjątkowo staranne. Kłosy zboża są skręcone w jedna stronę i nie są połamane, czego należałoby się spodziewać po wykonaniu figur przez człowieka. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taurus

Kręgi, obecność  inteligencji

Kręgi, obecność  inteligencji na orbicie, koło słońca, ...powoli jesteśmy przygotowywani do wielkiej prawdy...że jesteśmy elementem wielkiego wrzechświata, i niezliczonej liczby zywych swiatów i miriad isnień materialnych, niematerialnych, mieszanych, wielowymiarowych...itd....wkraczamy jako ludzkość w świadomość kosmiczną..lecz pewne siły które czerpia moc i potęgę ze starego porządku przeszkadzaja bardzo....ale ich czas się kończy.....

Portret użytkownika andy V

Super że FSB czuwa i nie

Super że FSB czuwa i nie wpuszcza innostrańców bo inaczej tych dwóch wesołych emerytów angoli sobie przypisałoby zasługę stworzenia tych kręgów. Nałókafce napewno znajdą wytłomaczenie. Bye.

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Teoria jest taka że oni ci z

Teoria jest taka że oni ci z ufo to robią tak by niby wyglądać na zaawansowaną cywilizację która niby się chce kontaktować a tak naprawdę mogą ludzi oszukiwać tymi znakami, bo nikt nie wie po co oni to robią, to może być ich dziwna gra żeby ludzie tam szli i żeby ufoki ich wciągnęły w ich działania które ich opętają !

Głosuj przeciw
-57
Portret użytkownika khemit

w przyrodzie nie ma pustki al

w przyrodzie nie ma pustki albo przyroda nie znosi pustki więc na przykład Bernatowicz czy 
Zagorski musieliby zacząc propagować jakãś prawdę zamiast ezoterycznych przesłań ufo istot
bo jeżeli ufo to wtopa to trzebaby wiarę prawdziwą szeżyć zamiast ezoteryzmu

Hr aHA

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj