Jasny dysk, przypominający płytę CD, zlokalizowano na zdjęciu z Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA

Marsjański łazik Curiosity przesłał na Ziemię kolejne kontrowersyjne zdjęcie. Tym razem na powierzchni czerwonej planety można zobaczyć obiekt, który wygląda jak płyta CD.

 

Anomalia jest widoczna na oficjalnym zdjęciu dostępnym na stronie internetowej dokumentującej dokonania łazika NASA. To nie pierwszy przypadek gdy na Marsie widać coś czego nie powinno tam być. Do tej pory widziano już cegły, deski a nawet kształty przypominające zwierzęta.

[ibimage==18148==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Możliwe są tylko dwie możliwości. Jeśli łazik rzeczywiście znajduje się na Marsie to wspomniane anomalie wymagają więcej uwagi naukowców i przynajmniej podania jakiegoś wytłumaczenia. Gdy wypatrzono fragment tworzywa leżący na glebie sugerowano przecież, że może to być część lądownika. Teraz po prostu nie komentuje się tych znalezisk sugerując tym samym, że nie ma w nich nic nadzwyczajnego.

Zmowa milczenia może mieć tez inne wyjaśnienie. Curiosity mógł nigdy nie dotrzeć do Marsa i jeździ gdzieś na którejś z pustyń w USA. Cała ta historia z poszukiwaniem życia na Marsie może być tylko oszustwem obliczonym na wyłudzenie pieniędzy podatników przez szefów NASA i dlatego trafiają się takie dziwaczne artefakty, które nie miałyby prawa istnieć na Marsie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

jest też opcja, że rzecz

jest też opcja, że rzecz dzieje się na Marsie, ale wcześniej były w tamtym rejonie już jakieś ziemskie ekspedycje, może takie o których się nie mówiło i to są pozostalości po nich.

Portret użytkownika sceptyyk

Skończcie sie

Skończcie sie wymądrowywać,sami do niczego nie dojdziecie.Żeby zrozumieć, potrzebujemy dwóch rzeczy tzn lunety spottera oraz analizy i opisu juszki.Bądzmy pokorni i cierpliwi.Pozdrówka.

Portret użytkownika morfeusz999

KURDE CI CHETNI CO BEDA

KURDE CI CHETNI CO BEDA LECIEC NA ZAWSZE NA MARSA PEWNIE DOSTANA KULKE W GLOWE JAK MAJA JUZ NIE WROCIC.ZE NIBY LUDZIE TAM BEDA HAHAHA.BILETY W JEDNA STRONE JUZ TERAZ MOWIA ZE POWROTU NIEBEDZIE

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika marco

Te niby artefakty na Marsie

Te niby artefakty na Marsie są po to, aby nikt nie pytał czy rzeczywiście łaziki „łażą” po Marsie. Tworzą atmosferę sensacji, odwracając uwagę społeczeństwa od tego, gdzie  naprawdę poszły te miliardy dolców. I tak robią to systematycznie, NASA już zapowiedziała następną misję na 2016 rok. Te miliardy dolarów idą na naukę tańca dla amełykańskich małines. Ciekawe, czy dobrze dobrali natężenie promieni słonecznych? Jak będą mieli awarię zasilania i nie będzie światła, to NASA ogłosi, że Słońce na chwilę przygasło i kto temu zaprzeczy ? NASA ma niepodważalny argument – na Ziemi Słońce też gaśnie na noc, czyż nie? Wink

Portret użytkownika m.condor

Oglądam to zdjęcie z każdej

Oglądam to zdjęcie z każdej strony i za groma nie wygląda mi to na płytę. To jest jakieś stożkowate, podjrzewam że to może być kawałek łazika? balonu? coś w tym rodzaju. Wszak na Marsa juz sporo sond poleciało i sporo się o niego rozbiło, tak więc jakieś ślady "ludzi" na marsie są, ale z drugiej strony, to że łazik  spotkał je to roczej nie ma szans.

Strony

Skomentuj