Bardzo skomplikowany piktogram na polu we Włoszech

Kategorie: 

Zdjęcia wykonał Roberto Giordano

Od jakiegoś czasu obserwujemy prawdziwy wysyp fantazyjnych kręgów w zbożu zlokalizowanych we Włoszech. Najnowszy z kręgów zlokalizowano w Cavallo Grigio, Robella, Prowincja Asti.

 

 

Wzór, jaki został odciśnięty na polu jest bardzo skomplikowany. Zawiera okrąg z wpisaną w niego gwiazdą znajdującą się na skraju wewnętrznego okręgu wszystko dodatkowo wykończone niczym wyjątkowo ozdobna płyta winylowa. Być moze najszybsze z ziemskich komputerów mogłyby spróbować to odcyfrować.

 

Gdy widzi się piktogram jak ten, to możliwe są tylko dwie reakcje, można uwierzyć, że to faktycznie jakaś wiadomość, którą ktoś próbuje przekazać ludzkości, albo to po prostu majstersztyk w posługiwaniu się GPS oraz deseczką.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fineon

Zastanawiam się czy to nie

Zastanawiam się czy to nie jest zilustrowana ziemia z jądrem i poszczególnymi płaszczami ale jak zweryfikować czy gdzie są bieguny? może trójkąty to ułożenie gwiazd? Gwizada oznacza częstotliwość wibracji a może to o słońce chodzi?

Portret użytkownika bogusia

Pamiętajmy, że jeśli pokaże

Pamiętajmy, że jeśli pokaże się krąg bardziej lub mniej czytelny i za jakiś czas coś się wydarzy, a ludzie rozpoznają, że to była wcześniejsza wiadomość w kręgu - to jeszcze nie znaczy, że krąg pochodzi od kosmitów !!!  TO SIĘ MOŻE NAZYWAĆ zwiedzenie. W starych księgach ze średniowiecza na rysunku kręgi robi diabeł (istota wielowymiarowa znacznie przewyższająca ludzi inteligencją).

Portret użytkownika ArDoR

Mnie natomiast zastanawia co

Mnie natomiast zastanawia co oznaczają zakodowane litery w tym kręgu. kod jest dość prosty bo to zwykły kod ASCII (znany jest przypadek użycia tego kodu w piktogramach w 2002r w Crabwood) i pasuję tylko jeśli by zacząć od miejsca zaznaczonego na kręgu jednym trójkącikiem (który dodatkowo wskazuje na północ).
Analizowałem jeszcze położenie samego kręgu i dość dobrze powinno go być widać z drogi która przebiega od południa, oraz druga polna która ciągnie się po zachodniej części kręgu... doskonale widać to na google maps z funkcją street view (więc gdyby go tam ktoś próbował deską wygnieść to by byłoto widać z dwóch dróg... no i nieopodal są gospodarstwa)
Przekaz który da się odcyfrować jest następujący (dwa "słowa" 4 bitowe dają jeden bajt który oznacza jedną literę w kodzie ASCII):
[ 4]  0100  |
[11] 1011  |   K
[ 4]  0100  |
[ 8]  1011  |  H
[ 4]  0100  |
[ 4] 1011   |  D
[ 5] 0100   |
[ 3] 1011   |  S
 
może ktoś z was jeszcze pokombinuje z tym kodem i coś jeszcze odkryje... może jakby zacząć odkodowywanie od drugiej "wskazówki" np wstecz to by się uzyskało brakujące litery. A może te 4 znaki to jakieś współrzędne... na mapie... kilka lat temu analizowałem krąg w Crabwood i tam w środku przekazu występują nieodszyfrowane znaki... jakby cyfry, jak je wrzuciłem w google maps, to mi pokazały miejscowość w rosji niedaleko małego jeziorka (nie pamiętam już gdzie to było) jak uderzył meteoryt w czelabońsku to mi się to skojarzyło ale nie miałem czasu wrócić do tych analiz.Moim zdaniem oni posługują się naszym systemem kodowania i kładą nam na talerzu pewne informacje...
w końcu chcieliśmy inteligentnego kontaktu z pozaziemską cywilizacją.. najwyraźniej nie zignorowali tego zaproszenia do dialogu i cały czas z znami konwersują... no może obecnie wygląda to jak monolog (ale tylko jeśliby patrzyć przez to co pokazuje mainstream)...jak coś będziecie mieli, jakieś spostrzeżenia albo komuś przyjdzie do głowy co mogą oznaczać te literki niech napisze koniecznie! Wink nie ma jak burza mózgów...
 

Portret użytkownika Raf

Idąc Twoim tokiem

Idąc Twoim tokiem rozumowania, ale po koleji. KHDS - "Kids Health Development Survey" - "Badanie rozwoju zdrowia dzieci", może ktoś ma lepsze tłumaczenie i może nie Kids, ale po wpisaniu do googla wyskoczyło mi wszystkie słowa, a to jedno dodałem od siebie - wydaje się logiczne.
Dalsza część przekazu jeśli odczytamy ją od kolejnych dwóch strzałek będzie następująca:
01000101 - E
00110100 - 4
10110100 - tu powstaje znaczek I z kreską pośrodku z lewej strony, ale jak sekwencję cyfr odczytamy w następujący sposób 01010011 otrzymamy S (pierwsza z drugiej 0, pierwsza z pierwszej 1, druga z pierwszej 0, druga z drugiej 1, dwie z drugiego 00, dwie z pierwszego 11)
10000100 - 84
i w ten sposób otrzymaliśmy współrzędne E 4 S 84, co znajdzie się na Antarktyce.
Tylko, że nie mam zielonego pojęcia co tam jest.
Jeśli natomiast nie byłoby S i potraktowalibyśmy znaczek jak równik to znajdziemy się niedaleko Wyspy Świętego Tomasza i Książęcej.
Może ktoś coś dorzuci mądrego do moich wypocin. 

Portret użytkownika simon

mi się wydaje, że treść jest

mi się wydaje, że treść jest w kółku, w trójkącie punkty to gwiazdy główne konstelacji, zaś strzałki to kierunek wybuchów na słońcu, gdy wszystko się zbierze i obliczy czas, wtedy słońce dokona podwójnego wyrzutu koronalnego i być może coś się stanie Blum 3 coś.. przylecą z przeprosinami, że tak późno, który dzisiaj ? coo 2013 !! mieliśmy tutaj być 2014 lat temu wszystko poszło jednak swoją własną ścieżką rozwoju

Portret użytkownika Acesss

Łatwe do odczytania są

Łatwe do odczytania są piktogramy i wzory na polach.
Trochę logiki a zrozumiecie.
Kiedyś rozmyślałem nad tym i doszłem do wniosku że to ich uniwersalny język.
Chodzi o to że jak nie wiesz jak się z kimś porozumieć to wszystko przedstawiasz mu obrazkowo tak by i on zrozumiał.
Ten wzór wygląda jakby nasze słońce było ich celem badań.
 

Portret użytkownika Isabella

Ten gosc mowi prawde o

Ten gosc mowi prawde o kosmitach . Oni odwiedzaja nas co 3600 lat ,gdyz  w tym czasie nadlatuje niszczyciel w kolo ziemi i niszczy ja i jej mieszkancow w- 80-90 % . Ten okres przezywaja nieliczni. Pisali juz o tym starozytni.

Portret użytkownika fanka tej strony

Ten czlowiek od kontaktu z

Ten czlowiek od kontaktu z kosmitami jest odwazny, ze mówi o tym.Wiadomo, ze wiekszosc uwaza go za oszusta albo nienormalnego. Ja mu wierze, bo to normalny chlop. Proponuje dla niektórych troche pokory.Wyglada na to ,ze rzeczywiscie sa dobrzy i zli kosmici i mam nadzieje,ze nas stworzyli ci dobrzy.

Strony

Skomentuj