Niesamowity krąg w zbożu pojawił się w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: www.cropcircleconnector.com

Światowe centrum kręgów w zbożu znajdujące się w angielskim Wiltshire nie było w tym sezonie zbyt często wzmiankowane. Wszyscy pasjonowali się raczej finezyjnymi piktogramami pojawiającymi się ostatnio we Włoszech. Tym razem w Anglii pojawiło się coś, co zdecydowanie wymaga pokazania.

 

Nową figurę odciśniętą w zbożu odkryto tym razem w okolicy Avebury Trusloe, w hrabstwie Wiltshire. Mocno skomplikowany kształt tworzy wzór, który może coś znaczyć. Podobno rządy niektórych krajów umieją odczytywać to, co pojawia się w kręgach.

 

Tak jak w przypadku UFO uniwersalnym wytłumaczeniem jest balon meteorologiczny tak w przypadku kręgów uniwersalnym wyjaśnieniem jest deska i sznurek. Czy jest to jednak w ogóle możliwe, aby pod osłoną nocy wykonywać tak precyzyjne piktogramy? To wymagałoby niesamowitych umiejętności i środków.

Jednak nadal znajdują się rzesze osób, które mimo nieznajomości tematu wolą uwierzyć w zdumiewające umiejętności osób, które rzekomo je tworzą niż w to, że pewnych skomplikowanych piktogramów po prostu nie da się stworzyć, bo ludzie popełniają błędy, nawet mimo GPS, oraz zwłaszcza działając w nocy i koordynując pracę kilku osób.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika barons

to raczej jakas naszywka na

to raczej jakas naszywka na mundur gdzies juz taki wzor widzialem na jakims filmie ,pozatym jak by one mialy cos przekazac to i tak jestesmy zatepi by je czytac i rozwiklac no chyba ze sa  robione przez  wojsko

Portret użytkownika ekscelencja

A mi ten krąg przypomina

A mi ten krąg przypomina księżyc i w środku rzeczywiście jakieś urządzenia. Ostatnio obserwuję duże zainteresowanie księżycem i teoriami odpowiadającymi na pytanie- czym jest księżyc? I może to jest ta właściwa odpowiedź ?

Portret użytkownika hokus

kuzwa oni chyba nie rozumieja

kuzwa oni chyba nie rozumieja jeszcze, ze nie rozumiemy. 
Albo.. Wink nie jest to wiadomosc dla nas tylko istoty ktore to tworza sa tak naprawde nami z przyszlosci ktorym to np. nie powiodlo sie cos, brakowalo im rozwiazania, obliczen i cos utracili. Teraz ''zapisuja'' to po to by ludzie z naszej przyszlosci a ich przeszlosci w odpowiednim momencie mogli rozszyfrowac te kregi i zareagowac tak by wszystko skonczylo sie dobrze Wink Moze nasze pokolenia maja sie tym po prostu jarac i robic zdjecia, propagowac i mnozyc tylko po to by to przetrwalo. 
Taka moja fantazja na ten temat nic z ''faktow'' Smile

Strony

Skomentuj