Annunaki mogli wylądować w Afryce

Kategorie: 

Annunaki - źródło: http://esophoria.org

Annunaki to istoty, które według opowieści starożytnych Sumerów, panowały kiedyś na Ziemi. Co więcej z opisów wynika, że rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów. W Internecie pojawiły się plotki, że przedstawiciel tej rasy, zwany Marduk, powrócił na Ziemię.

 

Redaktorzy witryny internetowej veteranstoday.com zauważyli dziwne zgrupowanie prezydentów USA w Afryce. W jednym momencie znaleźli się tam Bill Clinton, George W. Bush oraz urzędujący aktualnie Barack Obama. Dwóch z nich spotkało się w Senegalu. Pojawiły się pogłoski, że to nagłe zainteresowanie czarnym lądem nie jest przypadkiem i dzieje się tam coś godnego uwagi.

[ibimage==18247==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Artykuł zamieszczony przed kilkoma dniami wskazuje na te poszlaki, z których redaktorzy veteranstoday.com wyciągają wniosek, że wizyty w Afryce to tak naprawdę spotkania z "królem" Annunakich, który powrócił sprawdzając stan swoich włości rządzonych przez zależne od tej "trzeciej siły" elity światowe. Z dostępnych informacji wynika, że do spotkania doszło podobno w Tanzanii lub w Senegalu.

[ibimage==18248==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Z tego, co sugerują redaktorzy tej witryny wynika również, że przylot Marduka może być zwiastunem powrotu "międzywymiarowej planety Nibiru", która jest podobno domem tych istot opisanych w starożytnych tekstach. W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła.

[ibimage==18249==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika alec

Kiedyś może bym się z tego

Kiedyś może bym się z tego wyśmiał. Jednak parę dobrych lat temu miałem jasny sen z tym kosmitą, typ był mistrzem iluzji i sporym negatywem pasożytujacym na ludziach. Spotkanie z nim było bardzo traumatyczne, a gdy się wybudziłem, byłem caly spocony i siedziałem na łóżku...

Portret użytkownika bogusia

Tu żadnym facetom nie wierzę,

Tu żadnym facetom nie wierzę, nie wiadomo kto jest kim, można mieć nawet kilka pseudo. Poza tym, a nuż się jakiś przebrany szarak trafi? Życie jest szalone, ale tak ryzykować, to już byłaby przesada.

Portret użytkownika jaa

jeżeli dobrze rozumiem to

jeżeli dobrze rozumiem to amerykańscy prezydenci byli niby mianowani przez tegoż co niby przyleciał do tego żeby rządzić? W sumie to chyba test na inteligencję. Bo skoro ten gościu był tu podobno ileś tysięcy lat temu to jak on mianował tychże prezydentów na swoich współzarządców. I co niby to oni teraz mu zdawali raport z tego co zrobili a czego nie zrobili? I tylko oni byli tymi zarządzającymi? Z drugiej strony Busch to już chyba niezbyt dużo pamięta z tego co robił gdy był prezydentem. A co do Afryki. Może chodzi o to, że Chiny tam się na dobre rozgościły i Amerykanie zostają w tyle? A, że Obama jest jakby nie było potomkiem tego kontynentu to może dyplomatycznie próbują przejąć ile się da. A ci drudzy może byli tam wcześniej po to żeby przygotować grunt pod spotkanie. Bo, że ten niby kosmita chciał się z nimi spotkać w Afryce i to z trzema to jakoś dziwnie mi nie pasuje.

Strony

Skomentuj