Edward Snowden może ujawnić informacje na temat UFO i kosmitów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według doniesień internetowych Edward Snowden, autor przecieków na temat nadzoru internetowego i komunikacyjnego prowadzonego przez agencję NSA, w zeszły piątek otrzymał azyl polityczny w Wenezueli.  Będąc w bezpiecznej przystani, Snowden jest gotów podzielić się szokującymi informacjami, które mogą zmienić świat. Tajemnice mają nieść za sobą przekaz, który zmieni zupełnie nasz sposób patrzenia na świat.

 

Snowden wypowiedział się już podobno na temat tego, co może zostać ujawnione stwierdzając, co następuje:

"Wyższe poziomy władzy nie wiedzą, co zrobić z UFO, a oficjalna wersja jest taka, że to są tylko balony pogodowe lub zjawiska naturalne, inne opcje należy wyraźnie odrzucić. Jak się okazało, najbardziej wiarygodne i niewyjaśnione obserwacji przedstawiają pojazdy, które były widoczne wylatując z hydrotermalnych źródeł i wlatując bezpośrednie w okolicę Słońca"

"Ponieważ dane dotyczące rakiet balistycznych, systemów śledzenia i głębinowych sonarów są utrzymywane na poziomie tajemnicy państwowej, naukowcy nie mają dostępu do danych o tych obiektach. Niemniej jednak, większość wykonawców pracujących dla DARPA jest pewna, że istnieje rodzaj najwyższego rozwoju Homo sapiens i żyją oni w płaszczu Ziemi. Ma to sens, jeśli myślisz o tym, ponieważ płaszcz to jedyne miejsce, gdzie warunki były mniej lub bardziej stabilne przez miliardy lat. Osobniki te mogą żyć w różnych temperaturach, nie lubią nas, ale byli w stanie się rozwijać i doskonalić inteligencję w przyspieszonym tempie. To nie jest przypadek, bo po prostu ewoluowali w tym samym tempie, ale bez wielu perypetiach, które są typowe dla życia na powierzchni ..."

I dalej stwierdza on:

"Prezydent otrzymuje codzienne briefingi na temat ich działalności. Analitycy uważają, że ich technologia poszła daleko od naszej, a my mamy małe szanse na przeżycie w potencjalnej wojnie. Ogólny konsensus jest lepszy, gdyż z ich punktu widzenia jesteśmy tylko jak mrówki. Istnieje niewielka szansa, że ​​będą oni chcieli próbować się z nami komunikować"

A obecny plan w razie niebezpieczeństwa polega na detonacji broni jądrowej w głębokich jaskiniach, aby pognębić wroga, ale nie mamy nadziei na ich zniszczenie, a tylko na to, aby zapobiec dalszym atakom. Oczywiście informacje na ten temat nie są nadal powszechnie znane. Tematu unikają media, tak jakby lepiej było nie zauważać dziwnych obiektów wylatujących i wlatujących do wnętrza ziemskich wulkanów. Zamiast wyjaśnień jest wzruszenie ramionami i odmowa kontynuacji dyskusji na temat istot, które mogą tam mieszkać. 

 

Kto wie może to własnie ujawnienie tego, że rządy wiedzą o obecności innych istot, mieszkajacych na tej ZIemi, będzie zapowiadaną medialną bombą? Czas pokaże i to zapewne już całkiem niedługo.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wałachowski

Ja wierzę Snowden'owi. Te

Ja wierzę Snowden'owi. Te "wyższe formy homosapiens" mogą być potomkami istot, które zamieszkiwały atlantydę, i zbudowały piramidy. Już wtedy używali ludzi jako niewolników. My dla nich jesteśmy kimś, jak dla nas byli neandertalczycy. Wierzę, że są w kosmosie obcy, ale nie ma ich wśród nas. Możliwe, że te istoty skryły się pod ziemię, bo zauważyły, że człowiek zmierza do zachowań destrukcyjnych. Dlatego stworzyli religię, poprzez co dali nam prawa (dekalog), którego przestrzeganie zapewniłoby pokój na świecie, i rozwój technologii w dobrym kierunku, mianowicie, ludzie broniliby ziemię przed kataklizmami. Lecz kapitalizm i chęć zarobienia ogromnych pieniędzy przysłoniła ludziom prawdziwy cel. W ten sposób wszystko się łączy w całość, przynajmniej dla mnie Smile Wiem, troche mnie poniosła wyobraźnia Biggrin Ale jeśli Snowden mówi prawdę, to jak dla mnie, to nie byłoby takie głupie. Oczywiście to moje spostrzeżenie, i nie nakłaniam nikogo do zmiany światopoglądu Biggrin

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jeżeli Snowden jest agentem

Jeżeli Snowden jest agentem NWO i "ujawni" prawdy o celach NWO to będą to prawdy sprawdzalne. Rosjanie nie są naiwnymi idiotami i nie wiem co mogliby wymysleć w bandzie NWO za numer, by ich zwieść...
Oby Snowden miał istotnie coś ważnego do powiedzenia, bo chociaż nie darzę sympatią rosjan, to ostatnia przeciwwaga dla depopulacyjnej polityki jest właśnie w nich.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To co ujawnia Snowden to jest

To co ujawnia Snowden to jest mi zane bez badań i śledztw. Zawsze byłem pewny, że wnetrze Ziemi jest zamieszkałe przez "Upadłych Aniołów" jako istot materialnych i spiskujących ze złymi tego świata.. Hitler, Obama i szereg innych globalnych morderców...

Portret użytkownika taurus

Wszystkie enklawy istnienia

Wszystkie enklawy istnienia wszechświata..materialne i energetyczne są zamieszkałe...przez różne istoty i byty..wiele z nich to byty pasożytnicze,,,cywilizacje pasożytnicze (złe) nie potrafią inaczej funkcjonować doją innych jak my krowy jak my zabijamy zwierzęta..przetwarzamy je i zjadamy....nie są gorsi od nas są inną formą nas... są byty dobre.... i neutralne.....wszystko jest jednością.....wszyscy we wszechświecie przechodzimy ewolucję z materii do ducha...my ludzie stoimy " u bram" ducha ale czy pójdziemy dalej?....część zapewne tak ale nie wszyscy...(niektórzy nazywają to sądem ostatecznym)...w każdym razie sito jest przygotowane ....nie wszyscy przejdą ....ale nie martwcie się...ci co nie przejdą ..będą mieć następne szanse....

Portret użytkownika ksmamona

Większej bzdury nie

Większej bzdury nie słyszałem............................każdy po śmierci staje sie bytem energetycznym bez względu czego na ziemi dokonał. Ot fizyka próżni nie znosi.

Strony

Skomentuj