Dziwny kształt w okolicy Słońca widziany za pomocą obserwatorium SOHO

Kategorie: 

Źródło: NASA/SOHO

Do całej listy słonecznych anomalii dochodzi nowa w postaci obiektu, który pojawił się w obiektywie koronagrafu LASCO C3 zamontowanego na pokładzie satelity SOHO. Do obserwacji doszło 11 lipca 2013 roku o 17:30 czasu uniwersalnego.

 

Kształt wskazuje na to, że raczej nie jest to refleks świetlny. Nie wiadomo jak należy patrzyć na ten kształt, ani jak daleko obiekt się znajdował. Jest on wyraźnie regularny, co się nie zdarza w przypadku typowych artefaktów obrazu towarzyszących obróbce cyfrowej zdjęć. Aby nadal rozważać, co to było trzeba uznać, że mógł to być jakiś pojazd.

[ibimage==18289==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Czy można to nazywać kolejnym dowodem na obecność w Układzie Słonecznym istot o znacznie wyższym od naszego poziomie zaawansowania. Być może i nasza cywilizacja za jakiś czas wejdzie na poziom, który umożliwi zrozumienie wszechświata na dużo większym niż obecnie poziomie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MegaM

Duże te pojazdy, ten sam

Duże te pojazdy, ten sam kształt już sie pojawiał w przeszłości. I sądze że fanka może miec racje poniekąd.  Kształt pola jest "adresem" kiedyś to zrozumiecie. Wiec oni lataj do naszego słonca jak my na teneryfe. Są daleko przed nami my narazie możemy robic pola na kilometry a oni mają reaktory, które generuja pola na setki tysięcy kilometrów.  Ich Reaktory muszą byc wielkości ziemi. Wątpie by chiało by sie im to budowac raczej zadaptowali planety. Tak jak my adaptujemy konia zakładając mu siodło. Jeśli mit o anunaki jest prawdziwy to ich planeta musi miec księzyce lub naprawde mocne zabawki na powierzchni . to też zrozumiec mam nadziej ze niedługo. 
how is made? 

Skomentuj