Według doniesień rząd USA powołuje nowy Departament ds. Kontaktów z Obcymi

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jak donoszą portale exopolitics.org oraz veteranstoday.com, powołujące się na dobrze poinformowane źródła, rząd USA zamierza ustanowić właśnie nowy departament (odpowiednik naszego ministerstwa) lub biuro, które będzie się zajmowało sprawami związanymi z obecnością na Ziemi istot pozaziemskiej.

 

Od jakiegoś już czasu pojawiały się informacje o istnieniu tajnej organizacji zwanej Majestic 12 lub MJ-12. Istnieje ona ponoć od dawna i według tego, co wiemy ze strzępów informacji ma tworzyć zręby nowego departamentu egzopolityki zajmującej się relacjami między Ziemianami i przedstawicielami obcych cywilizacji.

 

Podobno jesteśmy na progu epokowego wydarzenia polegającego na ujawnieniu tego, co wielu wie od dawna, czyli, że na Ziemi operują przedstawiciele obcych cywilizacji. Niektórzy twierdzą, że trwa tajna wojna z UFO, ale skoro zakładamy, że są oni dużo bardziej zaawansowani od nas to nasze rzekome ataki na nich można porównać do ataku komara na człowieka.

 

Wspomniany MJ-12 to organizacja, która powstała po wydarzeniach w Roswell po 1947 roku. Wydarzenia, które się tam rozegrały w jakiś sposób zdeterminowały przyszłość i po początkowym ujawnieniu prawdy zaczęły się pojawiać próby tuszowania tych wydarzeń za pomocą rozmaitych opowieści o balonach meteorologicznych.

 

Ostatnio coraz częściej dowiadujemy się o kolejnych szanowanych ludziach, którzy nawołują do ujawnienia istnienia obcych cywilizacji a zwłaszcza faktu ich stałej obecności na Ziemi. Bardzo możliwe, że informacje na temat rzekomego nowego urzędu to przeciek kontrolowany, który ma na celu przygotowanie społeczeństwa do ujawnienia prawdy. Z pewnością będzie to zaskakujące przedstawienie.

 

 

 

Źródła:

http://www.veteranstoday.com/2013/07/21/secret-space-war-v-exopolitics/

http://exopolitics.org/us-to-create-exopolitics-department-to-run-alien-affairs-according-to-insiders/

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika darmi

i to pewnie oni użyją

i to pewnie oni użyją generujących lasery satelit z sieci w różnych częścich świata po to by wyświetlić na niebie holograficzne obrazy UFO czyli szopki i manipulacji ciąg dalszy.

Portret użytkownika sinnucce

idzie nowa epoka i potrzebuje

idzie nowa epoka i potrzebuje nowej religi ,czegoś co nas przywiąze do siebie .Kto wtedy bedzie najważniejszy ?Ci co przekazują nowe czyli nowi kapłani ubrani nową nazwe i dojący ludzi jak dawniej .Młodzi predzej zaakcepyują mądrego pana kosmitę .Inna sprawa że to najpewniej bedzie przebrany człowiek ,cyborg ,albo robot .

Portret użytkownika fanka tej strony

ZIBI dobrze zrozumialam,ze

ZIBI dobrze zrozumialam,ze szukasz kontaktu z obcymi?Wez deseczke i wygniec w zbozu duzy rysuneczek, wez kocyk, bo dlugo bedziesz czekal i wygodne buty na wypadek ucieczki przed wnerwionym rolnikiem.Tylko nie wiem czy nie za pozno, bo czas na żniwa. Ja osobiscie duzo patrze w niebo i plus jest taki ,ze jestem zachwycona chmurami.Robie piekne zdjecia.Sladow obcych zero.

Portret użytkownika zibi

Zakładam robaczek na wędke i

Zakładam robaczek na wędke i poczekam ONI sami do mnie przylecą ,nie powiem ci co mam zamiar zrobić jeśli odejdę z nimi żona wgra filmik,będe nagrywał,może mnie zabiją nie wiem,myślę że będzie warto,a bynajmniej będę próbował

Portret użytkownika b@ron

nie no zibi ...ty poprostu

nie no zibi ...ty poprostu chcesz odejść od żony ...i stąd te historie z obcymi...obcy cie nie zabiją ,bo po co zabijać takiego gorliwego wyznawcę?...chcesz odejśc ? trudno...ale powiedz żonie żeby ten filmik był trochę inny od tego poprzedniego co wstawiła...(tego z ptakami)

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lukasz.jakistam.9

Ta emerytowani astronauci

Ta emerytowani astronauci przyznają otwarcie że Stany-Speierdolone jawnie robią nas w ciula że obcy od dawna nas odwiedzają a oni nadal się wypierają.To daje do myślenia po kiego kija tuszują coś co już wszyscy wiedza Sad Jaki jest ich prawdziwy cel tych kitów w które nikt już nie wierzy chronią nas przed czymś czy sprzedali nas za przysłowiową paczke fajek mając nadzieje na ocalenie własnych (_!_) i swoich bliskich.Może tak naprawde to my jesteśmy złymi obcymi którzy przechwycili technologie obcej cywilizacji i staliśmy się ich oprawcami bo i takie są pogłoski a widziałem jakiś film w necie jak komunikowali się z obcą formą i sposób w jaki się z nią obchodzono można było odnieść takie właśnie wrażenie!! Może filmik był fałszywy ale patrząc na to co dzieje się na świecie ba wystarczy to zrobić we własnym otoczeniu by przekonać się że ludzie to potwory chcące mnieć więcej więcej a żeby to osiągnąć idą po trupach:( Przykro aż patrzeć co jesteśmy w stanie zrobić dla kawałka papierka.Mam nadzieje że gdzieś we wszechświecie istnieje rasa obcych której nie jest obojętny los ludzkości i interweniuje zanim wysadzimy naszą planete czyniąc z niej drugiego Marsa.Nie zdziwiło by mnie to jakby to właśnie nasza rasa zamieszkiwała kiedyś czerwoną planete a swoją chciwością i głupotą doprowadziła ją do stanu w jakim teraz jest

 
Przekonanie o tym, że świat jest taki, jakim ci się wydaje, jest bardzo głupie (...) Świat to tajemnicze miejsce. Szczególnie o zmroku-Castaneda
 Możemy albo uczynić siebie nieszczęśliwymi, albo silnymi. W obu wypadkac

Portret użytkownika Gość

Zaskakujące może być tylko

Zaskakujące może być tylko to, że w końcu bez owijania ktoś powie, co jest na rzeczy zamiast pleść kolejne bujdy. Nawet Watykan także zmienił "opcję" w tym temacie, co rzeczywiście może oznaczać kres bajania. Jest najbardziej prawdopodobne, że obecnie tylko ustalają szczegóły, co do sposobu podania tych informacji, które zburzą dotychczasowy "porządek świata". Cała reszta to tylko spekulacje i domysły.

Strony

Skomentuj